В хорошому стані.
30 місць, 2005 рік, в дуже доброму технічному стані, пробіг після капремонту 250000 кілометрів
Solaris Urbino 15H CNG, 2010 р.в.. Перша реєстрація в Україні 2020 р., розмитнена, поставлена ??на облік, пройдено ТО. Автобус Е-5, газ метан. Об'єм двигуна 8.9л. Загальна місткість - 103 пас (50 сід + 52 стоячи + 1 інв). Низькостатевий автобус, з м'якими сидіннями, призначений для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями та маленьких дітей. Усі сидіння обладнані ременями безпеки. У всьому салоні встановлені USB-порти, система клімат-контроль, відеоспостереження з монітором для водія. Більш детально з усіма характеристиками можна ознайомитись на офіційному сайті виробника у вільному доступі.
В хорошем состоянии. Возможен торг
продам робочю коньячку 20сидячі, загальна 45місць, все працює добре,з документами повний порядок працювала по місту,резина нова проїхала 20днів,мотор масла не бере все працює не демить не троїть нове щеплення,покрашена повалена,барабани тормоза нові(перед,зад)розхід 15_16дизель.
Автобус работал в туризме, на маршруте не был, состояние очень хорошее, вложений не нуждается. Сел и уехал. Есть ТВ, СD, микрофон, Вебасто.
Есть еще спринтера 312 и 313 разных годов. Звоните на вайбер.
Автобус в хорошем состоянии без вложений,продается с работой так и без.Двиготель и коробка Мерседес Рекс 4л По все вопросам обращаться по тел.если не в сети пишете на ВАЙБЕР
На маршрутах не работал. Стеклопакеты. Кузов не гнил. Подробная информация по тел. Торг возле авто с настоящим покупателем.
Продается автобус Рута 22 , 2013г.в. объем 2.9л , бенз./газ(метан) ,на 16 мест включая водительское, 3 стоячих и 1 место для инвалид.коляски,
Ціна для ЗСУ! Ціна обміну до 5500ум. од. Після капремонту двигуна, нова дорога резина, новий колінвал, демфер, стойки і ресори нові, нові щеплення і стартер, потребує незначного косметичного ремонту. 17 місць, додаткова пічка салону. Новий аварійний люк(220 дол), нове лобове скло. Вкладено більше 3500 доларів. Бажано дизельний мінівен
Машина працює на доставці робітників на завод. Кап. рем. двигуна робили у березні 19г., у червні 19г. робили задні гальма (нові барабани накладки), робочий кондиціонер.
8+1 в хорошем состоянии вэбаста кондиционер не дымит работает на 5+
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?