По всем вопросам по телефону
Не бита не фарбована. Своєчасне обслуговування. Гарний чистий доглянутий авто. Європейської збірки. Стоїть газова установка. Мотор коробка підвіска в ідеальному стані.
Сел поехал (обмен) остальные вопросы по телефону
Performance 85 максимальна комплектація. Оновлюється. Реальний залишок батареї 70,5 кВт. Вкладено багато в це авто, робилася для себе: Пневмопідвіска не травить, відкалібрована. Зроблена повністю ходовка з поліуретановими. Включений безкоштовний суперчарджер, можна безкоштовно пересуватися по Європі на швидких фірмових зарядках Tesla. Стоїть Євромодем, працює мобільний інтернет в Україні та Європі. Встановлені Європейські ліхтарі, моргають жовтим, не буде проблем з поліцією та при перетині кордону. Поміняна пам?ять Тегри, не стане цеглиною посеред дороги, працює швидше та не глючить. Двигун після повного капремонту з заміною сальника, підшипників ротора та редуктора, (підшипники стоять кераміка на роторі та на первинному валу - набагато довше не загудить) енкодер сухий, при Вас перевіримо. (повне обслуговування з заміною мастила в редукторі) Замінили ксенонові лампи на покращені +200%, світло як удень. Євронавігація з Україною. Преміум аудіосистема. Люк даху працює, кондиціонер працює, 4 люверси радіаторів працюють, ручки всі працюють, склопідйомники теж - авто технічно в ідеалі. Безпека не стріляна, рідна, перед покупкою був незначний удар з-заду. Просто поміняли ляду. Авто їздило по ідеальній дорозі Біла Церква- Київ. Авто одномоторне, тому з 70 кВт можна далі заїхати ніж 80кВт на двохмоторному - більш ефективна витрата енергії, якщо їхати 90км/год без проблем проїхати більше 400 км влітку без кондиціонера. Це авто найкращий інструмент для подорожей та економії коштів - великий комфортний та економічний, як треба - 4,2с до сотні це аргумент!
Офіційний із салону. Автомобіль у хорошому стані. Усі ключі та сервісна книжка.
без дтп красилась одна правая дверь первая регистрация 2013 за доп инфо звоните пожайлуста
машина в хорошем состоянии звоните на этот номер
Продам Таврию новая 2006 год, Газ/бензин 3 поколения газа. Автомобиль после малого ДТП, все поврежденные детали заменили, но почему-то не заводится, меняли радиатор весь, бачки, тормозные диски, колодки. Причина видимо в электричестве.
автомобіль у повністю задовільному стані,новий АКБ, ходова вся зроблена, замінені ремені,масла,та фільтра,гальма все добре,ручник тримає.алюмінієві диски та нова резина мішелін кросклімат+. Машина у стані сів та поїхав куди завгодно. Гбо 3-го покоління,двигун на газу запускається навіть в -10 без усіляких зусиль,кузов в заводській красці,нові фари,новий радіатор пічки,новий вихлоп .зв'язок тільки через месенджери або в чат. один нюанс - авто знаходиться в Європі, можливий пригон до кордону
Продаю свой фордик (я, владелица авто чуть больше 2 лет) вынуждена в связи с переездом за границу из-за начала войны. Масло, фильтра , все менялось во время. Батарея 100%. Американец, брала с минимальными повреждениями для себя.
В хорошем состоянии !
Автомобиль на ходу, требует ремонта по кузову
Малолитражка в хорошем техническом и визуальном состоянии. На 251 тыс. км пробега сделан кап.ремонт ДВС. Торг у капота. Отвечу на все вопросы, звоните. Возможен обмен на такую же (Daihatsu Sirion) машину с АКПП.
Автомобіль в робочому стані. Комфортне та зручне. Перекупникам прохання не турбувати і на дурні повідомлення типу даю 450 доларів відповідь-одна-купіть електросамокат і не робіть нікому Нерви! Всім вдалих покупок!))) Телефон Сергій
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?