Дуже цікаво їде. Але є кілька моментів з якими важко миритися: дуже низький діапазон оборотів в яких мінімальні вібрації. Для міста також дуже "гарячий", необхідно ставити прямотоки щоб зняти хоч частину теплового навантаження. Частина пластику ніяк не закріплена, загубив одну бокову накладку, знайти майже нереально. Досить високий та маневрений, легко їздити поміж рядів.
Полный отзыв