Продам свого друга. Я друга власниця в Україні. Авто володію рік. Рідний пробіг. Авто без ДТП. Всі вікна рідні включаючи лобове. Під фарбувалися тільки їхні проблеми з заводу. Технічно без нарікань та якихось вкладень. Зимова гума 23 року. Акумулятор теж 23 року ще на гарантії, нещодавно замінено масла та фільтра включаючи свічки. Також зроблена ходова та 3-D розвал. При купівлі авто був замінений комплектом цеп ГРМ, та відрегульовані клапана. Газ теж без проблем. Авто на даний момент абсолютно без вкладень. Причина продажу перехід на більш новіший автомобіль. Також є рейленги на дах. Запаска та весь комплект також присутній.Торг присутній, аргументований та біля авто. За більш детальною інформацією телефонуйте відповім на всі питання.
Субару "ЛЕГАСИ" 2014г (АМЕРИКА), двигатель объемом 2.5 (177л.) марки FB 25 без турбины. По авто: 1. На авто установлено ГБО - пока не зарегистрировано 2. Полностью восстановлена вся ходовая часть (перепрессованы сайлентблоки все по кругу, восстановлены шаровые опоры, установлены проставки под задние стойки) 3. Проведена диагностика АКПП с полной разборкой и заменой изношенных деталей 4. Заменены все масла, фильтры и охлаждающая жидкость 5.Кожаный салон, мультируль, камера заднего вида, люк, климат-контроль на две зоны, тонировка, подогрев сидений, подогрев зеркал) 6.Установленный ксенон На обмен 12500 у.е.
опис відсутній
Официальный мак Украины. Покупался в Киеве. Я второй владелец (первый владелец проехал на нем 22 тыс.) все что и когда и на каком пробеге делалось по моту – зафиксировано! Мот использовался для путешествий отвечу на все вопросы. ДОПЫ: Фары piaa 300$ Защита фар 80$ Лампы в фарах 100$ Защита пер вилки 40$ Лобовое стекло givi 220$ Сумка на руль 50$ Дополнительная защита двигателя 90$ Хагер карбон 120$ Боковины карбон 450$ Выхлоп Yoshimura 550$ Кофры 740$ Бронепленка на фаре, поворотах, доп.. 20$ Карплей 100$ Тубусы 90$
Кап.ремонт двигателя Реставрация руль рельсы Новый газ баллон Новые провода на гбо Новые шланги/трубки на гбо Летняя и зимняя резина в хорошем состоянии Дети диски зима+лето Противотуманные линзы Доп.линзы на рейленгах
обмен 38000$
Автомобиль находится в сохранном состоянии. Мотор коробка работает хорошо.
Автомобиль в хорошем состоянии, рыжиков пузырей нет, коробка автомат без ошибок, датчики света, дождя, парктроник, подогрев сидений, зеркал, лобового стекла, бронипленка, обработано дно, пороги, крылья, акустика, пионер, турбина без ошибок.
машина знаходиться в Києві торг біля машини! самі бачите що вкладено чимало грошей зібрано як треба красиво. На даний момент не якісь витрати можете перевірити в будь-якому сто. можна обмін на земельну ділянку
Автомобіль придбаний у офіційного дилера в 12 місяці 2017 року. Перший власник. Всі ТО проводились у офіційного дилера. Передня частина авто (бампер, капот, крила, оптика), простір під ручками, канти дверей, пороги та дзеркала обтягнуті захисною плівкою. Шкіряний салон, підігрів передніх та задніх сидінь і керма, проекція на лобове шкло, електрорегулювання передніх сидінь, пам'ять сидіння водія, акустика з сабвуфером (Bose). Гаражне зберігання.
Автомобиль в хорошем состоянии. Два комплекта резины. В салоне LED лампы.
Lexus Rx 350 2015 року. Пригнана з Америки з ідеальним Карфаксом та цілою безпекою. По технічним вузлам машина в ідеальному стані. .. ходова частина, двигун, Акпп обслужена узгоджено регламенту. Преміальна акустика Mark Levinson. Усі подробиці по телефону.
Офіційне авто придбане в автосалоні. Перший власник. Не бите, не фарбоване (підфарбування були). Пробіг перевіряється. Два комплекти резини.
Продам свій Outlander XL 2,4л. Коробка механічна, що робить авто надійним, швидким і економічним 10л/100км. Газ на машині ніколи не стояв і каталізатор не вирізався. Авто з рідним пробігом і в ДТП ніколи не був. В моїх руках машина вже 8 років і за цей час вона мене ніколи не підводила. 40т.км.тому мінялось зчеплення, вижимний, шрузи, мастило в коробці і роздатці. 5т.км.тому була заміна цепка ГРМ всіх роликів і приводного речення і багато іншого. Авто завжди вчасно обслуговувалося і за всім ретельно слідкувалось. В машині все працює і вона дуже в гарному стані. Доставлено шкіряний салон, круїз контроль, ксенон, зроблена дуже якісна безшумка, 9-ти дюймову магнінолу з сенсорним і голосовим управлінням, с навігациєю і карплеєм. Мені ніколи б не прийшла думка продавати, але після поранення лікарі забороняють мені їздить за кермом і по переду тривале лікування. Новий власник не пожалкує! До машини додаю рідний велюровий салон, рідну магнінолу і добру зимову гуму на легкосплавних дисках R16. Торг біля авто!!!
Авто в отличном состоянии
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?