Продам авто в доброму стані я перший власник на Україні з 2020р 8місяця, пригнане з Чехії. В авто все працює що має працювати, небита нефарбована нешпакльована любі перевірки на сто, коврики рідні нестерті запаска теж, авто незачухане салон у відмінному стані. Можливий обмін на електроавто або Jeep renegade
Авто в хорошем состоянии.Мотор,коробка работает без нареканий.Кузов,днище не гнилое.Немножко примята дверка.Реальному покупателю минимальный торг.
Продам собственное авто, едет очень Бордо мотор 1,6 чип, стоят титановые диски R19 стоит очень хорошая музыка 2 усилителя один на динамике второй на сабуфер, сенсорная магнитола, стоят стойки кайловер спереди, в авто есть дефекты по кузову на двери полопала шпаклевка двери или под замену или шпаклевать, звоните детали по телефону.
Продам Меган в гарному стані, все працює, авто особисте, нове зчеплення, передні амортизатори, всі гальмівні колодки, шарові опори, новий комплект зимової гуми на дисках, літня теж нова, ходить перший сезон. 2 комплекти килимків. Двигун ідеальний, їздив тільки на Total 5W30.
авто як с салону .присутствуют вмятини лівої сторони остальне все супер плюс увеличенний клиренс
Всі недоліки на фото. Перший власник з салону. Пробіг оригінальний, перевірка на будь якому СТО. Авто використовувалось в сімейних цілях. Перекупів прохання не турбувати.
Продается хозяйский автомобиль, один владелец с момента покупки. Двигатель работает четко, заводится с полуоборота. Стоит новая летняя резина. Кузов без замечаний, легкая косметика, которая подлежит полировке. Есть зимняя резина в хорошем состоянии. Расход топлива на 100км по трассе берет 7-8л по городу 10-11л.
Авто в хорошому стані,всі розхідники змінювались вчасно, підкрашений капот і задня ліва арка,детальна інформація за телефоном.
Состояние одеальное - полностью крашена,без рыжья,дно обработано
Авто у хорошому стані повністю обслужено вкладень непотребуе сів і поїхав.
Авто В ідеальному технічному стані. Обслуговується тільки на офіційному сервісі фольсваген..все що було замінено,то тільки на оригінал запчастини.ремонту не потребує.
Машина в гарному стані.Двигун працює добре масло небере,КПП без нарікань,кузов без дир,нюанси по пластмасі.Документи в порядку,продаж тільки з переоформленням.
Автомобіль на кожен день, сів и поїхав. Є нюанси по кузову, рижики , усе видно на фото. Півроку назад було замінено комплект сціплення. І нещодавно змінено расходники: масло, фільтри паливний, масляний і повітряний, свічки запалу. Стоїть Газ- 2 покоління. Переоформлення. Можливо невеликий торг .
З документами все ок. Другий власник. Деталі по телефону. Торг біля авто на каву.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?