Авто в хорошому стані на зимовій резині все працює вкладень непотребує сів поїхав)
Отвечать буду на звонки с 13:00-15:00; и 18:00-22:00. Или в Viber в любое время на номер
Автомобілі в хорошому стані сів поїхав!!!
Автобус в хорошем состоянии. Своевременно обслуживается По мотору и коробке вопросов нет. Всё работает, электропакет в рабочем состоянии. Обмен возможен на бус не старше 2010 года.
сімейний автомобіль, другий власник на свої роки машина доволі непогано виглядає.
На автомобиле заменено стекло, требуется незначительный кузовной ремонт. На ходу, по КПП, ходовой и двигателю проблем нет.
Автомобіль в гарному робочому стані. Доглянутий. Вкладень не потребує. Всі деталі по телефону.
Продається авто в доброму стані на впевненому ходу. Перед зимою замінено масло, фільтр є повний комплект літньої гуми і дві зимні покришки. Двигун з донора пробіг 120тис. Решта інформації по телефону.
Продам контейнеровоз зерновоз в хорошем состоянии на резине нижняя полуресора абс подъемная ось все работает.
Продам власне авто, кожен день на ходу. Працює абсолютно все. Обслужена. При необхідності надам більше фото та відео…
Привіт, продається авто у хорошому стані. Авто не потребує вкладень, поміняв масла фільтра, грм проїхав лише 12тис, нова зимова гума, брав новий акумулятор на зиму. Машинка заводиться відмінно! Для реально покупця можливий торг) За більш детальною інформацією пишіть на вайбер або дзвоніть
Авто в доброму стані. Додатково по телефону.
Рік назад була заміна мотору з кіа ріо 2012 року. Пробіг мотора 120000 км. Мотор сам міняв підкинув вижимний сцепленія. Перебрав стартер генератор. В шківу кмпрессора кондеціонера замінив підшипник. Нові передні стойки амартизатори. Є передній бампер новий нема часу фарбувати. Старий мотор не викидував. Теж віддам. Причина продажу купив більше авто мазда 5.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?