Продаю своє авто,яким володію 15 років.В гарному технічному стані. Не бите,повністю обслужене.На пробігу 270 т.поміняний ланцюг ГРМ,компресор та радіатор кондиціонера.Пів року назад замінено щеплення (диск,корзина та маховик-все LuK).
продам авто на повному ходу цікаве обмін на бус пас моя доплата
Резина Нова,АКБ 24,обслуживался на ТО
продам машину в хорошем состоянии.сел и поехал.
Масла и фильтры заменены 3000 км назад. В наличии два ключа. Кондиционер работает, холодит. С 2022 года автомобиль в одних руках. Заменено сцепление, втулки стабилизатора, сальники полуосей, масло в коробке, заменены подушки двигателя. Комплектация: - электропакет - эл. регулировка зеркал - датчик света и дождя - кондиционер и др...
Фари броньованi плiвкою. Газ вписан в тех. паспорт. 2 ключi. В крупних ДТП не був. Повнiстю крашенi бампера та праве передне крило. Зараз на добрiй зимовiй гумi. Мае гарну лiтню. Ходова повнiстю зроблена. Масло та пазки на двигунi замiненi. Я власник авто з 2015 року.
Продам отличный семейный автомобиль Renault Espace в хорошем рабочем состоянии. Автомобиль рассчитан на 5-7 пассажиров, сиденья легко трансформируются, имеет большое багажное отделение. Газ/бензин, кп механика, есть дополнительные комплектующие.
Aатомобілі в гарному стані. В ДТП не був. Двигун надійний, економний 1,6. Комплектація: кондиціонер, гідропідсилювач керма, підігрів сидіння, 6 подушок безпеки, 4 склопідйомники, підігрів, електрорегулювання дзеркал, музика, Авто обслужене та доглянуте. Працює кожна кнопка. Два куючи додаткова сигналізація з обраним зв’язком, запасна нова зимова резина.
Продаж особистого транспорту, гаражне зберігання, ходова в нормі, салон в задовільному стані, особливих нюансів по машині немає , все працює без нарікань.
авто обслужено согласно регламенту, экология удалена, перепрошита на Мастер Сервис. Новый аккумулятор. Только поставили новое сцепление, корзина, Новый двухмассовый маховик, все оригинал. Диски железные R16, титановые R17. Не Base. Из недостатков треснувшее лобовое стекло и царапины на заднем левом крыле и переднем бампере, (смотреть фото). Новая резина R17
Продам Skoda Octavia Tour Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. Рік випуску: 2004 Двигун: 1,8 Пробіг:387тис Коробка передач: механічна Колір: білий Машина доглянута, своєчасно проходила всі ТО. Вкладень не потребує, сів і поїхав. Чистий, охайний салон, все працює. Ходова частина в хорошому стані. Оригінальний пробіг. Без ДТП. Телефонуйте або пишіть, відповім на всі питання.
Машина в хорошем состоянии. Делать почти ничего не нужно, максимум чуть косметики по краске. Сервисная книжка. 200км назад поменяное масло, колодки, антифриз, тросики, чеки есть
Продаю своє авто. В гарному стані. Можливий торг.
Opel Astra Station Wagon 2008 W0l0AHL********** Авто в гарному стані.Минулої осені була заміна комплекту грм,всі росхідникі міняли вчасно,за машиною слідкували.Дивитись можно в районі критого ринку.Торг на страховку
Власний сімейний автомобіль, в технічно відмінному стані, без жодних зауважень, з реальним перевіреним пробігом, готовий до перевірки на Вашому СТО, в авто у лютому було проведено велике ТО, встановлено нові запчастини, а саме: -зчеплення; -Вижимний підшипник; -Задній сальник коленвала; -Сайленблоки балки; -Передні та задні супорта; -Передні та задні диски; -Передні та задні колодки; -Шарові опори; -Стойки стабілізатора; -Встановлено НОВИЙ акумулятор; -Замінено УСІ фільтра та рідини. Та ще багато чого, все робилось на СТО, про що є акти виконаних робіт, грошей на авто не шкодували, також у автомобіля гарне тонування, стан салону дуже гарний, дір та значних пошкоджень не має, є вікові моменти, на жаль час бере своє, по кузову є незначні косметичні нюанси, зварювальних робіт автомобіль не потребує. Є комплект гарної майже нової зимньої гуми. В цілому цей автомобіль як для того, хто бажає взяти для себе, та також ідеально підійде для людини яка нещодавно отримала права:) Продаж не спішний, з безглуздими пропозиціями та площадкам прохання не турбувати. Всі питання по телефону, телефонуйте, усе розповім. Всім гарних покупок та продажів! :)
Продам свой автомобиль в хорошем состоянии. Мощный экономичный дизельный двигатель 1.4hdi. Всё работает - сел и поехал. Пассажир. Техосмотр не нужен. Расход топлива 4-5л. Зимняя резина. Любое переоформление. Детали с радостью расскажу по телефону.
Продам свой автомобиль, пригнан 2020г, стоит гбо 4пок. Все вопросы по тел.
Привет !! Авто передалось в наследство от Отца (покупал в Германии в 1998 году). На авто есть проблемные места в арках и порогах. Все запчасти оригинальные. Без ДТП
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?