Volkswagen Tiguan ALLSPICE SE 2020 | 7 місць Досконалий стан | Мінімальні пошкодження Продаю власний Volkswagen Tiguan SE 2020 року. Автомобіль в ідеальному технічному та візуальному стані, повністю обслужений і готовий до подальшої експлуатації. Мінімальні пошкодження: був замінений бампер, ліва стійка та важіль ходової. Усі роботи виконані професійно. Двигун 2.0 TSI (184 к.с.), 8-ступеневий автомат, передній привід. Масла і фільтри замінені. Комплектація SE: * Apple CarPlay / Android Auto * Сенсорна мультимедійна система * Камера заднього огляду * Парктроніки спереду та ззаду * Двозонний клімат-контроль * Круїз-контроль * Мультифункціональне кермо * Підігрів передніх сидінь * Електропривід та підігрів дзеркал * LED денні ходові вогні * ISOFIX * Безключовий доступ * Запуск двигуна кнопкою Start/Stop Автомобіль повністю готовий до експлуатації, без вкладень. Розумний торг біля авто.
Продається ioniq 5 комплектація Limited максимальна 45тис пробігу По Америці були незначні пошкодження а саме : лобове скло (заміна на нове с проєкціею) бампер задній заміна,ляда також заміна,фари задні заміна на європейські.Авто знаходиться в Житомирі(періодично Київ)
Model Y Performance в гарному стані, безпека не спрацьовувала та нічого не варилось та не рихтувалось, в колір було куплено 2 бампери та кришка багажника, сертифікати активні, додаток працює , на обмін 30к
Продам Honda Insight ZE4. Пригнаний с США з незначними пошкодженнями передньої частини без пошкоджень силового вузла. Все відновлено оригінальними запчастинами. Автомобіль у чудовому стані, все обслуговувалось вчасно. Пробіг по Україні 30 тис кілометрів. 2 комплекти гуми Michelin. Максимальна комплектація для цієї моделі. Адаптивний круїз, утримання в полосі, попередження зіткнення. Повністю шкіряний чорний салон, підігріви передніх сидінь, люк, шкіряне кермо та CarPlay. Технічний стан відмінний. Розхід по місту 4,5, по трасі 5,5. Авто в єдиних руках в Україні. Було переоформлення на водія для виїзду за кордон тому написано 2 власники. Є незначне пошкодження попереду з лівої сторони (декілька подряпин). Готовий показати своє авто. Можливий торг. Звертайтесь за номером телефону або у особисті повідомлення.
Ціна за готівку. На обмін ціна 18000. Прошу не плутати з ТLХ 2.4, це ТLX 3.5 вони лише починаються з 15000. Я рахую свою машину по низу ринка, як що не готові до того ж краще не пишіть. Бережіть свій та мій час. Як ви можете бачити машина продавалась як ран енд драйв , без жодних помилок, та пошкоджень від води. Пройшла Україною та Німеччиною вже більше 40 тисяч, жодних нюансів чи слідів корозії. Машина в Києві ,Машина технічно в ідеальному стані. Потужний та економічний мотор, 9ти ступінчастий автомат. Комфорт та звукоізоляція на високому рівні. Хороша музика, саб, поворотна задня вісь, у комплектації є все необхідне для авто преміум класу. Динаміка авто вражає, по тестам 5.8-6.2 секунд до першої сотні, але це тільки початок потужного набору швидкості. Машина пройшла Україною понад 30 тис.км і 10 Німеччиною без найменших нарікань. Один з най витриваліших тандемів мотору та трансмісії , за висновками статистичних ресурсів США . Середній ресурс 300-350 т. миль ( в тойоти 3.5 відповідно 250-300) Всі скла, еірбеги рідні, Всі пройоми, підкапотка, лонжерони в рідній фарбі. Їде як струна на будь-якій швидкості. Витрата палива реально вражає як для такого авто, на 100 км/год по трасі 5,2 літри( 1300 обертів на 100км/г), по місту 10-12. Салон у дуже хорошому стані. Хороший автомобіль у відмінному стані, поміняв ремінь грм, всі ролики, масло в аатоматі, двигуні, всі фільтри, свічки, ремінь агрегатів, клапана налаштовані ,дроссель прочищений, по техніці все в ідеалі. 2000км тому ТО с заміною усіх фільтрів. Авто в плівці хамелеон, покривалася ціленька машина, є фото до та в процесі нанесення.
Автомобіль у відмінному стані як технічно, так і візуально. Повністю обслужений, жодних вкладень не потребує — сів і поїхав. Надійний двигун, коробка та ходова частина працюють ідеально, без зауважень. Гарний та доглянутий автомобіль. Є комплект зимової гуми.
Власний автомобіль. В гарному та збереженому стані. Жодних вкладень не потребує. Колір чисто - чорний. Замовляли для себе без ДТП. Кузов виглядає ідеально (без сколів, без вмятин та царапин). Всі вікна оригінальні. Двигун працює рівно, мастило не бере. Заміна кожні 5-6 тис.км (без доливу). Двигун весь сухий що з верху, що з низу. Помилок не має. Ланцюг ГРМ та вкладиші замінено (в наявності всі чеки з СТО). Коробка перемикає без зауважень (мастило замінено 5 тис.км тому). Ходова вся зроблена, замінено важілі та сайлентблоки. На даний час робити нічого не потрібно. Останнє ТО зроблено меньш ніж 1 тис.км. За час володіння автомобілем вкладено понад 7000$: - Оригінальний М-Пакет (не Тайвань). - Встановлено нові тормозні диски та колодки TRW. - Вся оптика оригінальна (Європа). - Встановлено М-кермо з пелюстками перемикання передач та підігрівом. - Зроблено повний анті-хром - Лобове скло тоноване атермальною плівкою. - Встановлено оригінальні різноширокі M диски R20 з новою літньою гумою. - Новий акумулятор. - Замінено ланцюг ГРМ та вкладиші. Комплектація: - 4х зонний клімат контроль - підігрів керма - адаптивні LED фари - підсвітка ручок відкривання дверей - навігація - панорама - широкий монітор - контурна підсвітка салону - датчики тиску шин - максимальні сидіння з вигінающіми спинками. - АКПП з вибором режимів (sport, comfort, econom, sport +) - преміальна акустика Harman Kardon - пам?ять сидінь - підігрів передніх та задніх сидінь - електро привід керма - без ключовий доступ - система «старт-стоп» - електропривід кришки багажника - парктроніки з камерою заднього огляду. Продаж від власника з переоформленням. Торг лише після огляду автомобіля, перевірки на «нормальних» сервісах вітаються. Продаж не терміновий (з пропозиціями «за 20$ заберу» прохання не турбувати). Авто не потребує жодних вкладень. Цікавить обмін з моєю доплатою на BMW G05, G30, Mercedes G-Class або інші варіанти з вашою доплатою. Продаж не терміновий!
авто після дтп. положили на бік, на ходу заводеться і їде, вікна бокові є нові.
Нове авто, два ключа,амбієнт підсвітка,5ткм пробіг,в допомозі з продажу не цікавлюся,для реального покупця адекватний торг.
Продам власне авто,я власник по техпаспорту. Я перший власник в Україні,приганяв під себе ,довго шукав щоб була з мінімальним пошкодженням і гарної комплектацією. По двигуну все ідеально,цеп замінений ,ходова зроблена ,пройде будь-яке Сто. Гарна комплектація з преміальною музикою Bang&olufsen,безключовим доступом,s-line сидушки,пам?ять сидінь,камера заднього виду ,підігрів сидінь та багато іншого. Більше розповім по телефону,кому цікаво набирайте з радістю відповім на всі питання.
Авто в гарному стані , є деякі недоліки по кузову , 1,5 тисячі назад міняв масло фільтра , мотор і варіатор в порядку , у варіаторі через 10 тисяч потрібна буде заміна масла ( на це кошти скину , немає часу займатись ) , а так весела машинка , адекватним людям щось уступлю.
Продаю свій улюблений Accordic 2014 року. Це авто, яке щодня доводило мені, що є одним з найнадійніших седанів. Дуже комфортне, як по місту так і за містом, особливо коли хочеться відчути педаль газу, то вона швидко і впевнено набирає швидкість та показує свій характер. Купляла для себе, вона з США. Великий плюс в порівнянні з іншими, що вона не бита а потрапила під град, де гарне все витягнули і кузов повністю залишився в рідній фарбі. Всі подушки безпеки на місці. Більше трьох років у володінні, не яких зауважень, все відмінно працює. Встановлювала автозапуск, що для мене було дуже зручно, економія часу на прогріви. Нещодавно замінила масло, фільтра та в грудні встановила новий акумулятор. Є літня гума, в гарному стані. Встановленні нові лампи, завдяки яким у вечірній час, ваша їзда стає більш комфортнішою. Завдяки камері заднього виду, паркування стає легшим. Авто варте до уваги, сідаєш і розумієш, вона зроблена для водія. Якщо шукаєте живий, чесний Accord без прихованих історій, який радуватиме ще багато років, то можливо, ви його знайшли. Дзвоніть або пишіть, розповім усе і надам відповідь на усі Ваші запитання. Авто площадок прошу не турбувати. Можливий ТОРГ!!!
Динамічний, дуже симпатичний автомобіль, повнюстю обслужений, їде чудово, підвіска не стукає, по мотору посторонніх звуків нема По комплектації: Камера заднього виду парктроники в круг Опційні диски 18 радіусу Проекція на лобове Люк Безключовий доступ Музика Harman/Kardon Пам'ять сидінь Підігріви всіх сидінь Підігрів керма Круїз контроль 2-х зонний клімат контроль Спортивна коробка (з підрульовими пелюстками) Розширена мультимедія Спортивні сидіння з боковою підтримкою та підтримкою для колін Можливо доставка по Україні за домовленістю. Готовий до будь-яких перевірок.
Продаю добряка(причина продажу не стукнувший мотор,не задири,не замахала,просто через особисті проблеми) Машинка дуже кайфова,поєднання швидкості та комфорту це про неї,дуже довго обирав собі з Америки,саме на такій комплектації,саме рестайлінг,саме задній привід,по пошкодженню можу сказати просто,вийшло так що це не фарбований автомобіль,все замінив в колір,все гарно підійшло,навіть передній бампер,оригінал в колір,безпека куплена з іншої машини,піропатрон теж,Китаю в цій машині немає,крім всяких губ,лез,дифузорів і фар(але за фари я приємно здивований дуже гарно світять вночі,навіть краще ніж оригінал,знаю тому що їздив з ориг фарами та по якості дуже лайк) По технічній частині,повезло,тормоза всі в круг нові,колодки теж(так приїхала зі штатів) ні бʼють і дуже гарно тормозять,замінений клапан тиску масла та замінений ролик з яким вічно проблеми в н55,масла, фільтра всі рідини заміна,крім масла в коробці та редукторі,коробка працює без нарікань в редукторі не встиг поміняти,масло віддам в комплекті Також зроблений вихлоп,вийшов доволі красивим та головне не напряжним,встановлений даунпайп від лісовського,не дзвенить та немає резонансу Ну і звичайно зашито мхд stage 0) 1 стейдж навіть не зашивав,так як мав доставляти Чардж пайп та кульок,але уви По комплектації: не буду писати як всі пишуть максималка,але вона реально доволі жирна) Дотяжки Безключ Всі асистенти Камери 360 Ламайки Всі підігріви Музика харман Спорт коробка Спорт підвіска Оригінальний м-пакет в коло Само собою 19 різноширокі диски Передня резина ще цей сезон та наступний точно відїздить,зад тільки цей сезон Шкіра наппа Нібито все,але точно щось пропустив,кого цікавить телефонуйте,обґрунтований торг на місці без проблем,скажу коротко,залишилось декілька моментів довести до ідеалу(звичайно не до такого як з заводу,але все ж) Можлива доставка в любе місце,за деталями телефонуйте)
Ідеальний стан автомобіля Максимальна комплектація Touring Обслуговування на офіційному диллері з історією Мінімальний удар в Америці Дороге тонування в круг з лобовим (Lumar) Автомобіль весь в антихромі Диски R19 2 комплекти резини: Michelin Pilot Sport 4 - Літо Goodyear - Зима Виправлені всі заводські болячки (VCM відшитий) Встановлено додаткову сигналізацію «Захист від угону» По автомобілю немає жодних питань Надійний,різкий,економний,за рахунок встановленого ГБО,дешевший в обслуговуванні Коробка автомат,не варіатор Найбагатша комплектація: Матричні фари Автодальній Адаптивний круїз контроль Утримання в полосі Екстрене гальмування Та всі інші асистенти Преміум акустика Безключовий доступ Електро сидіння,пам?ять сидінь ,підігріви всіх сидінь Люк Задня камера,бокові камери Apple Car Play Шкіряний салон,2 комплекти преміум ковриків Запуск з ключа Загалом,дуже жирна комплектація В США був лише один власник Я фактично другий власник в Україні Автомобіль власний,доглянутий,обслужений на всі 100% ГРМ та помпа замінені Клапана відрегульовані Ходова не стукає,кузов в чудовому стані,відполірований та нанесена кераміка Прохання площадки не турбувати
Стан нового авто. Повністю обслужений (ТО проведено 15.05.2026). Реальна витрата 5-6л на 100 км та дуже комфортне авто. Без пробігу по дорогах України. Компллектація SEL Premium: - салон шкіра - подвійні вікна - панорамний дах - музика преміум рівня Harman/Kardon - шторки та подвійне скло вікон - камери 360 - утримання в полосі руху - адаптивний круїз та багато інших опцій. - підігрів сидінь - активне підрулювання - всі асистенти безпеки - віртуальна панель приладів та ін.
Продаю свіжопригнане авто вже на реєстрації! Автомобіль в чудовому технічному стані, мотор та коробка працює як годинник! Хороша комплектація, в наявності сервісна книжка. Всі деталі по телефону.
Авто в гарному технічному стані. Приганяв для дружини. Пошкодження були мінімальні. Безпека рідна. Є невеликі пошкодження кузова. В технічному стані - сів і поїхав. Дуже комфортне авто і добре тримає дорогу взимку. Торг на місці.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?