Гарна комплектація: • LED ходові вогні • Full LED оптика • Комфортний темний шкіряний салон • клімат контроль • Підігрів сидінь • Підігрів керма • Ел.приборна панель • Ел. привід сидінь з пам'яттю • Ел. привід дзеркал зі складанням • Датчик світла • Датчик дощу . Мультикермо • Вибір режиму руху • Підігрів дзеркал • Система Start/Stop • Кнопка Start/Stop • Auto Hold • люк • R-камера • Парктроніки • Hands free • USB • Bluetooth
Автомобіль повністю зроблений, встановлений Газ нова ходова,стойки ричаги,тяги, тормозні диски колодки і так далі, всі масла фільтра ремні теж, гума проїхала 100 км геть нова, також є і літня в подарунок, помилок не має масла не бера, шкіра практично як нова усі кнопки все працює безпека на спрацьовувала!!! Можливий обмін на електро автомобіль чи щось дешевше!
Продам машину терміново ! Найжирніша та максимальна комплектація, є все, що ти міг бачити на просторах інтернету в 36 кузові Колір : Carbonschwarz Metallic ( опціональний колір по заводу за 2к $ ) По машині 430hp 2st 95бенз boot mod 3 Коробка теж шита З останнього ТО: Олія в моторі кожні 5т км (змінював на 145т км СТРУЖКИ НЕМАЄ ! ) Масло коробка, редуктор на 122т км Роздатка 144 тис. км (з повною переборкою роздатки, нове зчеплення) гарантія Чеки все є ! По мотору: Нова голова ! Розпред вали, вал вальваттроніка, клапани 6к$ (чеки є) Замінили ланцюг, маслонасос, вкладиші, масляний стакан Нові котушки, збільшений насос, великий кулер Даунпайп, траса сток, управління вихлопом з телефону Їде так, як має їхати! Писати багато, кому що цікаво дзвоніть пишіть ! На ходу кожен день!
Технічний стан відмінний. Каталізатори та весь вихлоп на місці і рідні. Рідний пробіг 200 не шита не чипована на заводских настройках,ні де не лазили Куплена в літку та одразу обслужена + замінено клапан КВКГ. Жодних помилок немає. Немає потьоків все працюэ як повинно, все світиться,все включаэться люк відкриваэться,зеркала складаються Двигун працює рівно і на холодну і на гарячу на будь-яких обертах. Сторонні шуми, вібрація відсутні. Дубасит дуже добре. В крісло вдавлює 243 рідних сили. КПП відмінно на будь-яких режимах. Без пинків, шумів, затримок та інших недоліків. Гарний світлий не замучений салон. Якщо зробити хімчистку буде як новий, нюанс тільки на передньому водійському сидінні і рамка селектора. Кузов гарний, рівний. Зазори ідеальні. Звісно, є фарбовані елементи, оскільки машинка зі США і була трохи вдарена в переднє праве колесо. Воно рідне і на тому ж місці, тільки з подряпинами. гарні зимові шиповані шини з машиною комплект мойже нових літніх броньованих шин також віддам карбоновый спойлер під фарбування
BMW F30 328 на класній комплектації Вид має нереальний ? Саме та BMW F30, яку можна сміливо брати у власне користування! На гарному оригінальному 18 колесі з хорошою зимовою гумою Технічно потрібно подивитись до ходової частини але нічого критичного Двигун працює ідеально, цепок та маслонасос замінені та колодки в круг на 180 000 Автомат ідеально, прошивка ліцензійна По електриці абсолютно все працює ідеально Максимально приємна в ходу та в салоні встановлений М-руль, також є проекція на лобове скло та розширена приборна панель Передній бампер М3 лук Встановленний додатково CarPlay Всі запитання в повідомлення.
Пошкодження мінімальне Пробіг 215, замінений ланцюг на 198 і помпа, На 188 замінено масло в коробці, по ходові і технічно питань немає взагалі, все зроблено Підігрів руля, всіх сидінь, проекція, панорама, круїз, камери в круг, датчик приближення і дощу, комплектація максимальна. Є дві пари коліс, машина повністю окомплектована, купив і їдеш. Продаж терміновий
Особисто приганяв з Америки з мінімальними пошкодженнями, всі деталі кузова рідні. Машина повністю обслугована, нова Пневмо, нова коробка, повністю реставрація турбіни, зроблена ходова, кузов відполірований, чистий салон. Пройдено ТО. Я власник за техпаспортом, машина знаходиться в Одесі. Дотяжки дверей, підігрів керма, лонг база, 19 диски, датчик світла, датчик дощу, підігрів всіх сидінь, електропривід багажника, безключовий доступ, адаптив фари, камера заднього виду, люк, парктронік, пам'ять сидінь, електро-регулювання сидінь, бокова підтримка сидінь, адаптація сидінь, дотяжки ременів, омивач фар, кондиціонер, підігрів дзеркал, зроблено вихлоп, М - бампер, М - дзеркала і багато іншого…
2011 рік 11 місяць Автомат 8 ступенів-гортає швидкість ідеально - немає жодного стусана! Сидіння "ламані" з вентиляторами, перфорованою шкірою, вентиляторами, масажем та клімат контролем сидінь, пам'ять сидінь, керма, підголовників, підігрів керма. камери 360 градусів, круті підголівники з функцією регулювання під шию, активні фари з ангельськими очками та з 2 лінзами, заглядають у повороти і самі регулюють кут нахилу фар від кута нахилу кузова при новому пуску двигуна. Активні фари. Русифікація меню. 4-х зонний клімат контроль, задні сидіння з підігрівами, вентиляторами та кліматом, панорамний дах з 2-ма люками. Салон чистий не затертий, всі кнопки та ручки поміняні на нові оригінал, дерево на обшивці в ідеальному стані без тріщин. Двигун: огляд камерою стробоскопа через свічковий отвір - немає жодного задира, подряпини або ризики на дзеркалі всіх 6 циліндрів,компресия всех цилиндров одинаковая в норме12 бар (при норме на новых двигателях с завода 13-14 бар) , Ланцюг не розтягнутий! олії, свічки, фільтра - замінені, кондиціонер заправлений повністю. Дзеркала всі фотохромні - з функцією автоматичного затемнення, і злагоджуються на вимкненні двигуна, праве дзеркало опускається при включенні задньої швидкості. Переднє скління із покриттям від ультрафіолету БМВ. Електростоянкове гальмо працює! помічники спуску та підйому на гірку-працюють! Пневмопідвіска в нормі. Парктроніки передні/задні. Все працює від А до....Я. Загалом гідне авто, запрошую на огляд, перевірка на будь-якому СТО. Можливий кредит, лізинг, розстрочка.
Продам х5 е70 4.8 газ/бенз. 2 тисячі назад було замінено масла у двигуну,АКПП,редукторах та роздаткі.Помпа,роліки та ремні. Пару речагів по ходовій та зроблений розвал! У світло було вложено не мало грошей! Їздю тільки на бензинові. Мінуси не значні як не як присутні! На компресорі кондиціонера муфта при включанні скригочить,обірвався чи спав тросик на панораму! По ошибках світиця ручнік це болячка! Та після уборки салона начала світиця безпека(діагностика показує під пасажирським сидінням)! Авто на гарній комплектації,нова зімня резина. Масла двигун не бере від слова зовсім! старавсь міняти раз у 8000! Авто виходного дня! Автомобіль по документах на мині,але можна переоформити після нового року так як в цьому році була одна продаж! Або зробимо договір купівлі! Можливий обмін із вашою доплатою! Дзвонити тільки дійсно зацікавленим,реальному покупцю дуже хороший торг!
Продам власне авто у збереженому стані. Автомобіль з Америки, пригонився для власних потреб, приїхав з дуже мінімальним пошкодження.Замінено масло і всі розхідники.На сьогодні авто перебуває в чудовому стані.Автомобіль весь час обслуговувався запчастинами дорогого сегменту в одному сервісі, спеціалізованому на BMW. Дорога комплектація: Панорамний дах.Галогенні фари. Світлий шкіряний салон. Електрорегулювання передніх сидінь із пам’яттю положень і підігрівом. Двозонний клімат-контроль. Камера заднього виду. Парктроніки спереду та ззаду. Функція безконтактного відкриття багажника. Інші корисні опції для комфортної їзди. Авто доглянуте та готове до експлуатації! Готова до перевірки на будь-якому СТО.
Автомобіль в ідеальному стані і по кузову і по техніці. Найпотужніший мотор, наймаксимальніша комплектація, М-обвес заводський. Шкіра напа. LED оптика. Дотягувачі дверей. Електро шторки задніх 3 х стекол. Виїзна музика Bang & Olufsen. Камера 360’, камери в бампері. ПОВНИЙ ПРИВІД Сидіння з масажами і вентиляцією. В машині мінялося все по регламенту. Мотор без задирів, є підтвердження. Потолок алькантара заводська. Рух по смугах, розпізнавання знаків, проекція в лобовому склі. Гума нова. Простий продаж! Обмін тільки на авто дешевше!
Авто в гарному станi, робити нiчого не треба. В рiднiй фарбi та оригiнальним пробiгом. В америцi було розбите передне лiве крило пласмасове- замiнили в колiр. Хороша комплектацiя адаптивний BI-XENON, ламаючi седiння, безключевий доступ, 2 заводських сабвуфери, ел. кришка багажника. Мотор, акпп, редуктори сухi без запотiваннь. ГБО. розхiд газу 12л.траса, 18л.мiсто. Обмін з вашою доплатою.
До вашої уваги, g20 з мінімальним пробігом та гарним станом, максимально приємний автомобіль як в керуванні так візуально, ніяких технічних проблем немає і не буде, в ходу повністю відчувається як новий автомобіль, стан салону каже сам за себе, на автомобілі перший легкий stage 1 та гарний приємний вихлоп , зовнішній вигляд просто шикарний, ніяких нарікань немає, гарне авто, з гарним пробігом та чудовою ціною ! Можлива доставка в ваше місто, готовий на будь-які перевірки!
У продажу доглянутий автомобіль від власника, по техніці без нарікань, своєчасно виконувалось технічне обслуговування ( моторна олива та фільтри кожні 7-8 тис км ; олива в АКПП на 155 тис км; ланцюг ГРМ замінено на 115 тис км пробігу, на 185 тис - моторна олива та привідний ремінь з натяжною станцією). Гарна комплектація, Продаж не спішний. Торг реальному покупцеві
Идеал. Максимальная комплектация , м-пакет
Продам живого ікса. Машина преміум класу. Рестайлінг (перехідна модель) Машина вся в заводському фарбуванні, не фарбована жодна деталь! Не утопленик! В хорошому стані. 3л Турбо (306к.с.) Їде бадьоро (+ - 6.5сек. до сотні) Нові свічки bosсh (1000грн/свічка) Постійний повний привід X DRIVE. Пробіг 210000 км рідний, не відмотаний. Помилок по машині немає. Пневмо балони мінялись, не спускають. Коробка обслужена, ZTF---8 ми ступка. Не плутайте з 6-ти ступінчатою до рестайлінгу. Мотор в ідеалі, масло взагалі не їсть. Приємний вихлоп. Салон 7ми місний, панорама, шкіра TV/DVD. Сервісна книга. 2 комплекти дисків. Машина експлуатувалась бережно. Гідний екземпляр. Невеликий торг. На обмін дорожче. Перекупщики та автомайданчики – проходимо повз.
Повний привід Панорамний дах Чорна стеля Сидіння з шкірою і максимальною кількістю електрорегулювань та пам?яттю сидінь водія. Поперекова опора водія і перед.пас Підігрів передніх і задніх сидінь Підігрів керма 2х зонний клімат Омивач фар Роздільне регулювання температури повітря на верх і на низ салону Великий дисплей мультимедіа Навігація Professional Проекція на лобове скло Датчик світла і дощу Датчики тиску в шинах Підсвічування поворотів в русі Ві електро-склопідйомники з функцією "авто" Доводчики дверей Комфортний безключовий доступ Підігрів дзеркал Опція нахилу правого дзеркала при включенні заднього ходу (для зручності паркування уздовж бордюр). Відкривання багажника помахом ноги Музика Hi-Fi (звучить дуже якісно) Супровідне освітлення Bluetooth Електропривод багажника
BMW 340i на B58 моторі! Автомобіль у дуже хорошому стані. Задній привід. Машина повністю обслужена та доглянута. По техніці — без жодних питань, усе працює ідеально. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. По авто завжди все робилось вчасно, вкладень не потребує! 300 км тому замінено масло в двигуні, нові гальма по колу, також зроблено все по ходовій частині. Нова літня гума Michelin Pilot Sport 4S + комплект зими. ЩО ЗРОБЛЕНО: • Stage 2 MG Flasher (~470 сил) • АКПП Stage 2 xHP • Даунпайп • Можливість відкатити авто в сток Також за час експлуатації: • замінений ланцюг (приблизно 50 тис. км тому) • нова турбіна (приблизно 50 тис. км тому) • встановлена нова коробка передач (10 тис. км тому) Комплектація: • M Performance пакет • Shadow Line • LED-оптика • M Performance стопи • M Performance гальма • Приборка від M3 • Harman Kardon • Apple CarPlay • Камери 360 • Проекція на лобове скло • Безключовий доступ • Круїз-контроль • Спортивні сидіння з пам?яттю та підігрівом • Карбон в салоні • Стеля алькантара • Повна шумоізоляція салону Авто виглядає дуже ефектно та привертає увагу. Чорний колір, Shadow Line та M Performance елементи роблять зовнішній вигляд максимально агресивним. BMW 340i на B58 — одна з найкращих машин на кожен день: комфортна в місті, дуже впевнена на трасі та дарує нереальні емоції від їзди. На даний момент авто має близько 470 сил. Також потужність можна змінювати у будь-який момент (Stock / 400 hp / 475 hp). Вихлоп повністю регулюється заслінкою. Є звичайний режим, popcorn та режим із відстрілами — усе налаштовується прямо в авто, без пультів. В авто вкладено більше 10.000$. Можлива оплата USDT. На обмін - 28500$ Детальніше — телефонуйте або пишіть.
Автомобіль стоїть на увазі. 2017 рік, відмінна комплектація, тільки пройдено т/о, повний безключовий доступ, 4-х зонний клімат, панорама.
Авто в ідеальному стані, повністю обслужено, ідеально працює. Один підкрас задньої двері. панорама, люк, повний привід, коричневий шкіряний салон! Зроблена нещодавно ходова. Авто комплектація максимум! Дзвони, торг у капота!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?