BMW 3 з рідним, підтвердженим пробігом всього 56 тис. км. Автомобіль повністю якісно переодягнений у стильний рестайлінг. Виглядає сучасно, дорого та збирає погляди на дорозі. Додатково встановлені агресивні чорні M-накладки на дзеркала, передня губа та акуратний спойлер на кришці багажника. Авто повністю обслужене, замінено абсолютно всі робочі рідини та фільтри. Під капотом і по ходовій частині все зібрано до ідеалу виключно на якісних деталях. Встановлено нове оригінальне лобове скло. Машина замовлена з США відновлювалася «як для себе». Найважливіше — безпека повністю оригінальна й відновлена професійно, без жодних заглушок чи обманок. Будь-які перевірки це підтвердять. Динамічний 2-літровий двигун на 255 к.с. у поєднанні з класичним заднім приводом дарує ті самі легендарні емоції від керування BMW, а білий колір кузова підкреслює рельєфні лінії нового кузова. Є детальні відео огляду авто — за запитом з радістю скину в месенджери. Реальному покупцю — аргументований торг біля капота. Телефонуйте або пишіть, автівкою залишитеся задоволені на всі 100%!
Ідеальний стан, машина обслужена, на достойній комплектації, панорамний дах, преміальна акустика harman/kardon, ембієнт підсвітка, широкий монітор, підігріви сидінь, асистенти, камера заднього виду, датчики сліпих зон, парктроніки, круїз контроль І багато іншого Готова до будь-яких перевірок
Продам власний автомобіль BMW 740l G12, 2017 року випуску По авто зроблена вся ходова частина , замінений масло насос на новий, нові пневмобалони + зроблені амортизатори (ще на гарантії) , замінена охолоджуюча рідина+ мийка системи охолодження, гальмівна система по колу, жовті повороти для виїзду в Європу, перетягнуте кермо в шкіру nappa, все що потрібно прошито та русифіковано + додаткове кодування прошивкою від alpina для ще більшої плавності ходу у режимі комфорт +. Эндоскоп чудовий. Передня частина автомобіля обклеїна бронеплівкою, ручки , канти дверей. Оригінальні диски R20, пневма, черний потолок, музика харман, дотяжки дверей, шторка, 4х зон. клімат., повний антихром. По машині немає жодних питань. НЕ потребую допомоги з продажу, онлайн, оффлайн, через скайп або за допомогою мага Генадія. Не витрачайте свій і мій час. Дякую.
Власний автомобіль у одних руках 3 роки!Перший власник в Україні !Автомобіль у хорошому стані, повністю обслужений! Масла фільтра замінені, проходять заміну кожні 8тис км! Не потребує ніяких вкладень, максимальна комплектація окрім дотяжки дверей та проекції на лобове скло! Приїжайте на огляд !
Авто виглядає дуже стильно та доглянуто як зовні, так і в салоні. Салон — коричнева шкіра, у відмінному стані, без потертостей і тріщин. Чистий, не прокурений, приємний запах.
Автомобіль у дуже гарному стані, доглянутий та повністю обслужений. Чорний на чорному — виглядає максимально стильно та агресивно. ?? M-пакет ?? Тонування в коло ?? Чорні диски ?? Комфортний та динамічний автомобіль ?? Привертає увагу з першого погляду Мотор та коробка працюють ідеально. Салон охайний, без зайвих нюансів. Авто дарує емоції як у місті, так і на трасі.
Продам F10 на 3-х літровлму атмосферному двигуні. Володію авто вже третій рік. Авто обслуговується вчасно, кожні 7-8 тисяч була заміна масла і фільтрів.
Вітаю всіх автолюбителів! Продаю доглянуте авто в ідеальному стані. Я перший власник, приганяв для себе. Масла в двигуні та коробці поміняні, ходова зроблена, жалюзі верхні та нижні нові, літні килимки в плівці, зимова резина, запах нової автівки, проблем немає. Кілька бойових сколів: на бампері, крилі, дисках та інших частинах кузова (машині восьмий рік!) Купуємо, їздимо, отримуємо задоволення!!! Якщо не відповідаю, то скоро передзвоню (вибачайте, поганий звязок).
Терміново продам свое авто .
Авто свіжопригнане з США.З незначним ушкодженням.На B48 моторі!В гарному збереженому стані.Нічого не крутилося і не знімалось.Вся в рідній фарбі.Два косметичні підкраси.Надійне,комфортне, на повному приводі.Преміум авто! Двухзонний клімат-контроль, без ключовий доступ,підігрів руля,панорама,чорна стеля,адаптивний ксенон, CarPlay,камера заднього виду та багато інших функцій. Авто варте уваги!Будь яка перевірка за Вашим бажанням! Вже на реєстрації! Надаємо послуги доставки.
Авто пригнане з США з цілою безпекою. Рідний пробіг. Обслуговування виключно на одному СТО, професійному сервісі BMW/Mini - BMWLand. Всі документи по обслуговуванню наявні. ТО - кожні 7500 тис. км. Мастило оригінал BMW. Перевірка на будь-якому СТО. Авто в ідеальному технічному стані. Встановлені оригінальні ковані диски - BMW 405M Style (вага диску 9 кг, дуже легкі та міцні). На дисках встановлені літні шини Michelin Pilot Sport 5. Датчики тиску в колесах, також показують температуру в шинах. Декілька режимів руху - Eco Pro, Comfort, Sport. Авто тоноване в коло (разом з лобовим) якісною плівкою. Встанолені LED-лампи та налаштовані на професійному сервісі.
Автомобіль пригнано з Америки, не битий, в рідній фарбі, по кузову нічого не робили. Електрика вся працює, мотор в ідеалі. Максимальна комплектація! На обмін ціна 30к
Продаю BMW x4 xDrive, бензін, повний привід, кузов G02, чорного кольору, 2021р. Привезений з США. Пробіг 60411 км. Авто в ідеальному стані. Відновлено з оригінальних запчастин. Фари і задні ліхтарі вже встановлені Європейські, повний фулл лед (максимальні які встановлювалися на ці моделі). Дуже багата комплектація: 30і, 252 к.с., 8-ми ступенева АКПП, колеса ранфлет, можливий рух після втрати тиску в шинах, тризонний клімат, безключовий доступ, HU головне устройство вже MGU - Id 7, різнокольорова підсвітка салону і зручне меню на великому екрані. Чотири камери на 360 градусів, бездротова зарядка мобільного, авто паркування (авто само паркується без допомоги водія), коврова підсвітка на асфальті, підігрів керма та передніх сидінь, безконтактне відкривання багажника, Wi-Fi, розпізнавання знаків, навігація, круїз контроль, карплей та багато іншого.
Гарна комплектація, не значні пошкодження в США.Приганялася для себе.
BMW F10 535 xDrive. Куплена была 4 года назад с пробегом 86.000 км для супруги. С началом войны ездила исключительно по Европе. Соответственно, заправлялась нормальным топливом. Замена масла каждые 5.000-7.500 км (хотя в Германии местные СТО очень удивлялись этому факту). Все детские болячки авто устранены. Никаких подтеков, жора масла и прочих страшилок, чем обычно пугают будущих владельцев BMW. Машина дарит эмоции и драйв, разгон до 100 чуть больше 5 сек. Несколько режимов езды. По комплектации: максимальная панель приборов, М-руль, лепестки, доводчики дверей, люк, подогрев руля и всех сидений, сигнализация с возможностью удаленного управления авто. Машина готова к просмотру в Кривом Роге/Днепре.
Продаю власний автомобіль. Машина пригнана з Америки під своє використання з дуже легкими ушкодженнями (заводиться та їде). Замінені бампера, фари та стопи. VIN відкритий, можете ознайомитись. Встановлено downpipe, вирізано один каталізатор на сервісі ********** Київ. Наразі машина знаходиться за кордоном, в принципі, це і є причина продажу. За подробицями пишіть у чат.
Carfax надам. Перший раз на авторіа, не володію повністю інстрементом сайту. Пошкодження мінімальні, авто повністю ціле, нічого критичного при покупці. Автомобіль відремонтований виключно з оригінальних запчастин. Безпека не пошкоджена. По комплектації: без ключовий доступ, відкриття багажника за допомогою маху ноги, підігрів всіх сидінь, підігрів руля, чорна стеля, великий монітор із безпроводним CarPlay, пам’ять сидінь, фари адаптивксенон, нова літня гума, із заводу спортивна коробка передач. Авто без прошивок. Була пригнана для себе в лютому 2024 року. Іздив на ній дуже мало, без заносів, без знущань над автомобілем.
Автомобіль в ідеальному стані. Авто зробили як для себе, Усе нове ставили! Любі перевірки , жодної шпаклевки. Був минимальный удар, который полностью заменили новыми деталями. Я власник. Продаю так як не мешкаю зараз в Україні постійно, за час війни проїхала на ній 3-4 місяці. Привозила для себе, тому і робили як для себе ) Уся нова ходова, планове то с заміною цепі + масло в коробці змінила тиждень тому. Повністю обслуговане авто, любі перевірки. Машина має каско до кінця року. Зимова нова резина є. Обмін не розглядаю і інші схеми, не витрачайте мій час.
BMW X5 2017 модельного року.Одна з останніх партій що випускали.Пригнаний з США (Майамі).Професійно відремонтований. Пошкодження були в передню праву верхню частину.Геометрія рівна. Безпека вся на місці,можна перевірити. Зроблене повне ТО,також вже замінили VALVETRONIC(це їх болячка,600$ з роботою) та прокладки на турбіні.Новий аккумулятор(AGM) 250$.Авто повністю без проблем.Натуральна шкіра,а не штучна.Останнє фото розписана комплектація +допи.Пригоняли для себе,але зараз не потрібно друге авто в сім'ї,більшість часу стоїть в сухому капітальному гаражі,можу продемонструвати.Використовується рідко,пару сотень км на місяць,бо є інше авто.Автобізнесменів прошу не турбувати.Торгу немає,не пишіть про 20к,це найдешевша ціна за 16 рік з таким пробігом.Повно авто за 20к,але з іншим пробігом.Ціль аби продати не стоїть.Обміни теж не цікавлять.Дякую за розуміння.Гарних пошуків
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?