Автівка в дуже гарному стані, максимальна комплектація, безпека рідна. Без ніяких вкладень, повне технічне обслуговуваня, заміна теплообиінника . Два ключі, нова гума, новий АКБ. Пройдена сертифікація, покупець буде перший власник в Украіні.
Skoda Fabia 2012 рік 1,2TSI 4 циліндра Гарне авто, комфортне вмістке та економне, в рідній фарбі. вікна всі рідні. двигун працює ідеально , підвіска як мячик. кондиціонер заправлений влітку Автом будете задоволені.
Авто в гарному стані вкладень не потребує) присутня камера заднього огляду и паркторніки можливий обмін тільки на автомат
Все розповім по телефону
Авто в гарному технічному стані як візуально так і технічно Коробка перемикає без пинків Салон доглянутий та в охайному стані Люк працює в усіх положеннях, не протікає Працює кожна кнопка Но хорошій зимовій гумі, також є літній комплект Встановлений Андроїд монітор з Car/play та Andtoid/Auto Їде бодро, розхід бензину при нормальній їзди 8 літрів на трасі, по місту 9 Розхід газу на трасі 9 по місту 10-11 Торг присутній Більш детальніше по телефону
Дуже гарний стан, з зовсім не значними пошкодженнями приїхав. Без пробігу по Україні.
Фіат браво Некрашений пробіг рідний мотор коробка ходова все в чудовому стані кондиціонер працює газ бензин газ вписаний Авто документальне Якщо потрібна ще якась інформація звертайтеся
Продам власне авто. Всі деталі за телефоном є нюанси по кузову.
Авто кожного дня на впевненому ходу. Потребує незначних лакофарбових робіт, на швидкість не впливає))) Авто повністю в рідній фарбі, в ДТП не була. Диски R17, оригінал. Велике прохання до перекупів, блогерів, площадок, та тих хто хоче "безкоштовно ", будь ласка НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ДАРЕМНО МІЙ ЧАС !!! На площадки авто не ставлю, повторю, воно кожного дня в активному русі, я на маршрутці їздити не буду, щоб воно там у вас просто стояло пилилося...((( Причина продажу, просто хочу нове авто з вищою посадкою))) Тож можливий обмін на кросовер з моєю доплатою)) Торг ТІЛЬКИ біля капоту ! ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ, до диванних експертів, якщо авто вас цікавить, підніміться будь ласка, з того дивану, досить його продавлювати, меблі в наш час дорогі, і їдьте тоді дивіться! Торг є, але адекватний, за 3000-4000 грн, авто не їде !
Я ТРЕТІЙ ВЛАСНИК !!!!!!!!! Офіційне авто,в гідному стані Європеєць, не араб !!! Є під краси минулого власника правої пасажирської двері Рама оброблена з читаємим він кодом Зроблено ТО 2000 назад,а також встановлені нові передні ричаги,та змінені газові фільтри Авто площадкам не турбувати,продаж не терміновий Всі питання за телефоном (вотсап) Реальному покупцю торг біля капоту
Авто в гарному стані. По техніці все працює, мотор, коробка, підвіска без нарікань. Лонг, дуже комфортний і економний автомобіль. Торг
Авто нафаршироване заводськими опціями - описувати не буду, все є в інтернеті.Опишу краще що вдосконалено і з чим зіткнеться кожен власник Н3. Але в цій машині ці проблеми вже вирішені.Отже. - розвантаження 4 циліндра/щоб не пробивало прокладку/. фото . - лючок до бензо насоса /щоб не знімати бензо БАК./. фото є. - запаска не в багажнику. фото є - жорстка полиця в багажнику для речей . фото є. - ліфт підвіски перед і зад. фото є - ліфт передніх і зад. сидінь. Фото. - ліфт спинки зад сидінь. фото -захист двигуна, роздатки.фото. - лючок для зливу масла не знімаючи захист двигуна. фото -встановлені додаткові підкрильники на перед і зад .Також зроблені нормальні фартухи. Фото. -Удосконалив захист агрегатів щоб знімались незалежно одне від одного -щоб не знімати лючок з бампера при буксируванні ширина бампера була зменшена на 6 см . Фото . Газ 4 покол. Рама кузов промастічені промовілені.Кузов не ідеальний але близький до нього .Ржавчини,жучків немає.Повний пробіг 280000. Двигун від капітальний в сервісному центрі. Документи додаються .Після ремонту двигун пройшов 8000. Всі агрегати працюють. ЯКЩО ЩЕ В КОГОСЬ ЦЕ ЗРОБЛЕНО ТОДІ ОК.
Хюндай 1.4 газ бензин, коробка автомат все працює
Авто стояло 18 років, була в ДТП, пробіг рідний 49287 км масла фільтра міняні Хороша літня резина Задній привід Обмін на позашляховик, або Віто
авто в гарному стані є пару питань на фото видно ляда під заміну а так по кузову питань нема в мене авто 4 роки пригнана з Франції я перший власник є комплект зимової гуми та комплект для ТО чудовий сімейний автомобіль з просторим багажником та маленькою витратою палива за 4 роки вкладень глобальних не було замінив передні стійки які були ще заводські та масла фільтра та захист двигуна поставив кольчугу за більш детальною інформацією дзвоніть або приїжджайте на огляд.
Машина в гарному стані Рік 2008 Мотор 2.0 бензин досить бодрий росхід около 9 літрів Ходова в купі не гримить Заводиться без якихось проблем Є хороша музика підігрів сидінь кондиціонер 4 стіклопідйомника все працює
Автомобвль з не великими пошкодженнями дуже якісно відновлений. Безпека не спрацьовувала. Повністю обслужений. Замінено BMS на нову оригінальну (700$) , замінено мікрик КПП, всі охолоджуючі рідини, масло в двигуні. Встановлено захист двигуна. Влітку проїжає на батареї 83-90 км. Взимку якщо грітися і не економити 55-60 км. Камера заднього огляду. Клімат заправлений і дуже чудово працює. Автомобіль з Каліфорнії тому зовсім не ржавий з низу. Розхід бензину при швидкості 90-100 4,3 літра. Чудовий доглянутий автомобіль для міста, в кого гараж біля будинку. Батарея заряджається від звичайної розктки за 4,5 години якщо повністю розряджена. Батарея в дуже доброму стані. Покупкою будете задоволені.
Авто на ходу. Двигун і коробка працює нормально, потрібно замінити гальмівні диски, по ходовій не стукає, є сліди експлуатації по кузову. Є сліди експлуатації по салону (сидіння водія потрібно підшити, видно на фото). Машина використовується на кожен день, за 5+ років не підводила. 10 місто, 6 траса. Є комплект літньої гуми без дисків. Зараз стоїть зимня, нова. На 302тис. було замінено масло і фільтра. Обмін з моєю доплатою можливий, для обміна розгляну тільки авто на коробці автомат. По питанням пишіть/дзвоніть.
Авто справне, на ходу. Комлектація Advace. На 268 т. проведено ТО. Замінені рідини (двигун, коробка).
Справний , зробленно то. Тріснуте лобове скло, протерте сидіння. Задні двері замінити троси зовнішні. Решту все працює водних руках три роки. на обмін 3800
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?