Віддам в хороші руки за хороші гроші😁 Land Rover Range Rover 👌 3.0diesel M57👍🏼 АКПП 4х4 , блокіровки,допомога спуску з гори, 3-ох зонний клімат(робочий) Підігріви попи перед -зад 🍑 Електро руль,мульти руль, Чейнджер, 🎼 навігатор, повний склопакет з підігрівами,електродзеркала,центральний замок ,2 ключа Гарне обслуговуване авто,болячки цього кузова вилікувані,двигун не сапунить,з вихлопу не димить…. 💣 Інша детальніша інфа по телефону… Обмін можливий на тягача з вашою доплатою,ціна тягача до 5$,е2,е3…. 🚛 можлива пригін авто до нового власника за домовленістю:) 🥃 Пропонуйте…
Авто в ідеальному стані. Робити нічого не потрібно. Гур, кондиціонер, стеклопідіймачі - все працює на відмінно. Нова гума. Витрати бензину 5 - 6 л/ 100 км. Любе оформлення. Можливий обмін. Торг також є.
Авто: BMW 535 Xi Привід: x-drive (повний привід) Мотор: 3.0т (N55) 400сил/640Нм Паливо: бензин Рік зробити: 2011 Пробіг: 330000 км. Почну з того, що авто йшло на теплий штат і має 2 додаткові радіатори (охолодження та масляний), що значно полегшує експлуатацію N55! А також має потужнішу систему клімат контролю. Найчастіше авто які йдуть на теплий штат - вони в найбіднішій комплектації, аж до того, що на них може не бути підігріву сидінь. але тільки не в цьому випадку, хоч і вона далеко не найповніша, навіть з урахуванням таких опцій як доводчики дверей, комфорт сітс, підігрів всіх сидінь та керма, розширені шторки, спорт коробка з лаунч контролем, безключовий доступ, допомога при спуску с гори, автохолд, тощо (розшифровка VIN в фото) + всіляких дооснащень за час її життя, а саме: 1.Переодягнута в М5 лук (без передніх крил) 2.SPRINTECH st2 + xHP st3 (0-100 4.9 сек) 3.Ковані колеса оригінал з М2 F87 ZR19 (788M Style) 4.Максимальна гальмівна система перед-зад (Мперформанс) 5.Перероблена оптика в якісний та дорогий лазер з фарбуванням декоративних елементів у чорний (без темної плівки) 6.Оригінальні підсилювачі звуку під передніми сидіннями. 7.Приладова панель 6wb (з проекцією), щоб була проекція - треба трошки доробити. 8.Мруль з пелюстками та підігрівом ********** EVO id6 з Touch Screen та Apple CarPlay 10. Перетягнуто стелю в чорну, оригінальну Alcantara М5 Ф10 11.Відкрито всі кодування 12. Повністю перероблена спортивна траса - Docglushak. 13. Гума Michelin Pilot Sport 5. Вони є набагато дешевше і з меншим пробігом - знаю. Купляйте там, питань нема. В цю автівку вкладено ще одну її вартість та вона коштує кожного свого центу. Стосовно актів робот по цій машині - надам по запиту, бо дуже багато проводилось по ній робіт. Скажу єдине що пробіг в цій машині, це лише цифра яка ні про що не говорить, просто існує. Авто дуже й дуже доглянуте, надійне, повністю обслужене, без крапельки колхозу!Торг звісно присутній, пишіть в приватні.
Продам авто в дуже хорошому стані! Їздила дружина! Двигун 1.6 турбо на 156к.с. Дуже комфортне авто, їде дуже бодро, за два з половиною роки володіння не підводила ніколи, двохзоний клімат, підігрів сидінь, мультируль, круїз контроль, обмежувач швидкості, проекція на лобове, блютуз систма, дуже просторий салон, задні парктроніки, два ключі, коробка 6 ступка ГІДРОТРАНСФОРМАТОР, на робот!!! (взагалі не вибаглива) + спорт та зимові режими На 128348 км замінено ланцюг (повний комплект) та сальник колінвала та сальники клапанів минулого року поставили новий акум На 125320 було зроблено ТО: Заміну масла та фільтрів Клапанна кришка Свічки запалювання Шків генератора Шків насосу охолоджуючої рідини На 129545 замінили повністю (промивочне і через 5 тис км, нове) масло в коробці та зробили ходову Поміняли передні пружини та дві подушушки двигуна нижню (кісточку) та праву тому по ходовій все ідеально Кондиціонер заправив 12 травня 2026 По кузову по колу машина в рідній красці окрім правого переднього крила, воно має шпаклівку і пішли рижики (так купляла) і є потертості на пер бампері (їздить дружина) Є комплект літньої резини на дисках (купляв минулого року) Та зима на штапіках (на один сезон) Авто куплене в Україні в офіційному салоні 03/13 Власниця дружина вона і їздить.
Авто свіжопригнане по автомобілю зроблено все обслуговування на оригінальну сервісі ланцюг помпа поміняно в такій комплектації в Україні немає звертається за тел на обмін 22 000
Авто в чудовому стані , двигун без питань не димить , масло не бере , від заміни до заміни не доливаю Коробка в гарному стані робилась місяць тому , по телефону розповім що робилось По кузову питань нема На авто установлено койловери в круг Всі питання по телефону
Доброго дня. Продаю автомобіль! Авто в чудовому стані як для своїх років. Дуже гарна комплектація , практично максимальна, розхід палива порадує, більш детально розповім по телефону...
Продам потужне та водночас економне авто. На 170 к.с. Має гарну комплектацію: Двозонний клімат-контроль, Система Start-Stop, Система допомоги при рушанні вгору (Hill Start Assist), Круїз-контроль, Парктроніки, Підігрів передніх сидінь, Мультимедійна система MMI та багато іншого. Автомобіль обслужений. Телефонуйте, з радістю дам відповідь на ваші запитання
Авто від власника. Автомобіль доглянутий, все міняється вчасно, заміна ГРМ була 30 тис. назад разом з мастилом в коробці передач. Кондиціонер працює. Диски R 17. Магнітола андроїд. Проведено заміну повного комплекту щеплення SACHS. Детальніше за телефоном.
авто у доброму стани тильки переоформлення по всим питанням звонить розповим все що знаю на зимовий 16 резини розхид 7 на сотню торг биля авто без дтп и шпакливки все у ридний фарби тильки уголочок задньойи ливойи дверки
авто в стилі ретро машинка не нова але в дуже хорошому стані грошових вкладень не потребує ЦІНА ВІДПОВІДНА СТАНУ АВТО обслуговується вчасно та якісно двигун оливи не бере 2.2 турбо мерсовський ом 644 встановлені бі-лед лінзи в салоні місця на багато більше ніж здається дуже удобна посадка в багажнику полка-столик і має 5 положень установки задній ряд складається і легко виймається удобно для пікніка форкоп зйомний підігрів зеркал та заднього скла два комплекти шин на дисках автомобіль приносить задоволення та звертає на себе увагу це американське авто що збиралось в австрії для європейського ринку можливий обмін за нал ГАРНИЙ ТОРГ про що забув написати то розповім по телефону можна через вайбер з документами порядок оформлено на дружину
Машина в хорошій комплектації По ходовій все зроблено Машина на хорошій зимовій резині Торг біля авто
В авто все працює, робот працює без нарікань, салон - комбінована шкіра. по лівій стороні є фарбовані елементи (притирали). Нові амортизатори. свіжа літня гума, акб грм та масло в моторі замінено в січні. Можливий обмін з моєю доплатою до 1,5 к на новіший мінівен або універсал на ручці Автобізнесменів прошу не турбувати. На огляди не їжджу, на майданчики не ставлю.
ПРОДАЮ ДУЖЕ ГАРНЕ АВТО! • Привезене з Європи В дуже гарній комплектації: хороша оптика; підігріві дзеркал, клімат контроль; великий екран, хороша музика, електропривід дзеркал і багато інших приємних функцій. Машинка ІДЕАЛ, що по технічній частині, що по салону та кузову! Готовий до перевірок любими спеціалістами, та на любих СТО. Після зроблене велике ТО на спеціалізованому СТО.замінено масло в двигуні та всі фільтра; масло в КПП; антифриз, а також проведено діагностику ходової. На даний час і ближчі кілька десятків тисяч км. нічого робити не треба. Якщо виникають питання з приводу двигуна, то він себе дуже гарно зарекомендував: дуже прийомистий та економний, а також надійний. Машинка з ідеальним ЛФП, ідеальним салоном. Реальному покупцю ТОРГ
Продам надійне авто,їздила дівчинка , купували спеціально для навчання, авто невибагливе, ніколи не підводить,гарно заводиться(), нові гальма, акумулятор на гарантії, ідеально підходить як навчальний автомобіль, все решта при огляді.
Микола м. Ковель Торг біля капоту
я перший власник мотоцик збережений в хорошому стані завжди вчасно обслуговувався стан 8 з 10 можливий торг можливий обмін на авто з моєю доплатою хто купить не пожаліє мотоцикл на кожний день і на будь яку дорогу підвіска працює супер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?