Audi A6 C7 10 місяць 2015 року! S-line оригінальний екстер?єр. 3.0 TFSI двигун, 333 HP, коробка 8-speed Tiptronic. Комплектація PREMIUM PLUS Рестайлінгова модель Пошкодження незначні, відсутність бамперу, безпека ціла! Авто 5 з 5 по стану, жодних вкладень не потребує. Кузов повний детейлінг, кераміка в 2 шари. Захищено бронеплівка перед авто (капот, бампер, крила, фари). Лобове тоновано в 2 шари термоплівкою. Салон шкіряний слонова кістка, оздоблення натуральне дерево.(зроблено повний детейлінг салону). LED оптика, датчики світла та дощу, підігрів руля та всіх сидінь, датчики сліпих зон. Диски 20' реставрація, гума літо Michelin Pilot Sport 4, зима Michelin Alpine. Встановлено нові тормозні диски та колодки, помпа, свічки, олива в двигуні та коробці, фільтри. Обслуговано люк. Замінено необхідні деталі ходової частини. Переведено мову інтерфейсу на українську. Прошито навігатор Україна + Європа. Активовано CARPLAY Аудіосистема BOSE MMI2 Можливий обмін на земельну ділянку.
Авто в гарному стані, їздить кожного дня, зроблений останній рест., перед новим роком поставлена нова ходова, гарна зимова резина є диски ще з резиною на літо, авто на пневмопідвісці працює чудово, на даному авто робився капремонт АКПП, по двигуну робилися дві головки, повне ТО, заміна всіх свічок, форсунок, клапан циркуляції картерних газів. Заміна ланцюгів ГРМ. Вартість останього ТО 3000$, хто шукає дешевше, шукайте далі, ціна без торгу. Авто бізнесменам та площадкам не турбувати!
Авто з незначними пошкодженнями,все професійно відновлено. Авто не експлуатується,гаражне зберігання.
Прошу не турбувати автомайданчики та перекупів!!! Автомобіль в чудовому стані, пригнаний з Японії з пробігом 49т.к, перекидку керма на ліву сторону робили на СТО в Києві, якість чудова, без зауважень. Стан салону, ЛКП, кузова, двигуна, коробки, ходової частини дуже гарні. Автомобіль повністю обслугований, фільтра/масла двигуна, коробки, всі рідини замінені. Ніяких проблем немає. Сів і поїхав! По машині були зроблені проставки для підвищення кліренсу на 20мм, встановлений залізний захист двигуна і коробки. Заміна динаміків меньше 1000км на більш потужні, магнітофон стоїть заводський Alpine, два комплекта килимів (зима резина/ літо тряпчані) два комплекта гуми з дисками, диски оригінальні два комплекти, літо на 17 радіусі, зима на 16. Готовий на будь-які перевірки авто, помилок в машині немає жодної. Серед плюсів автомобіля великий вміст багажника і салону, регулювання сидіння у 3 площинах, омивач фар, та ще багато іншого! Питання по телефону, можливий невеликий торг біля капоту!
Предметом продажу є автомобіль Audi A5 Coupe Quattro. Автомобіль куплявся для себе, я задоволений. Досить гарно показує себе під час руху, добре тримає дорогу, компактна для паркування у різних місцях, і, як притаманно для Ауді - достойна шумоізоляція. Для заміських і довгих поїздок - вибір суперовий. В місті також зручно їздити. Слідів або натяків на корозію немає, весь метал в гарному стані. В цій аудюшці замінено комплект ГРМ з роликами, замінено мастило в двигуні, коробці передач та в редукторах, також всі фільтри. По ходовій - сайленблоки, нові гальмівні диски та колодки + гальмівна рідина замінена. Автомобіль на ходу, тому пробіг буде відрізнятись (не суттєво) від вказаного в оголошенні Двигун працює безпомилково, рівно, масло не підбирає, взимку заводиться так само як і влітку, ніяких лишніх звуків не видає. Огляд, тест-драйв чи огляд на СТО - можна сміливо організувати, звертайтесь.
В користуванні 2 роки.Проїхав 10 тис км.Авто обслужене Замінено ланцюг ГРМ Масло та всі фільтра Передні стойки.Пружини.Опорні подушки.Стойки стабілізатора.Нова резина.Кондиціонер працює.Оригінальний пассажир 7 місць.МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА ОПЕЛЬ ВІВАРО.РЕНО ТРАФІК Але Тільки ОРИГІНАЛЬНИЙ ПАССАЖИР.ДО 2014 РОКУ. Торг вітається
Продам AUDI Q5 Повний привід. Пригнане з США не бита Повністю в рідній фарбі нічого не знімалось. Шкіряний світлий салон, панорама, підігрів передніх сидінь, самбуфер , 2х зонний клімат, круїз, допомога при спуску. Дуже комфортна та економна машина, класна в їзді.
на обмен - 25к на обмен только коммерческие авто или джипы. Продаю власний автомобіль. Проїздив ним приблизно 2 роки. На ходу, у хорошому стані, без нюансів, офіційна машина. Обслужена, вкладень не потребує. Помилок немає. мотор и коробка працюють без нарікань предложений заберу за 12,13,14,15,16 - сразу проходим мимо, не тратим мое и ваше время. Загалом машина відмінна. Продаж через зміну пріоритетів автомобіля для життя. Продаж тільки за повного переоформлення. Можливий продаж через USDT Машина має 100% рідний пробіг. Усі документи про перевірку на Kyiv Porsche Servise
Авто у гарному стані! Все що можна було зробити зроблене!!! Навіть нові оригінальні амортизатори та гідра підсилювач керма!!! Не фарбована!!!! Крім бампера
Продам свій автомобіль, у чудовому стані. Я перший і єдиний власник, авто купувалося з салону. Повністю гаражне зберігання, по кузову та техніці нічого робити не треба. За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть у особисті (тг, вайбер)
Авто можна сказати в ідеальному стані! • В рідній фарбі,по авто нічого робити не потрібно,гнилі,рижиків і якоїсь корозії немає абсолютно! • По мотору,коробці,ходовій частині нарікань немає! • Круте сімейне авто яке ніразу не підводило! • Власник,любий вид переоформлення! • Телефонуйте в будь який час і запрошую на огляд! Цікавий обмін на авто дешевше,з вашою доплатою!
Авто в відмінному стані, безключовий доступ, камера заднього виду, кондиціонер, підігрів руля та всіх сидінь, запас ходу 110 км, батарея 9 з 12 поділок, кабель для зарядки від 220V
Автомобілем користуюся майже 6 років, їздив не багато, вже декілька років маю другий автомобіль , машина гарна , комфортна, економна , динамічна, в гарній комплектації, газу немає, все працює , після штатів ремонтувалось навісне , несучі конструкції без пошкоджень, удар був не такий вже і страшний, двигун , коробка все працює , у гібрідну систему не втручались , витрати 5-8 літрів, авто відповідає рокам та пробігу, помічникам у продажу прохання не телефонувати , не витрачати час, а також великого торгу немає!
В чудовому стані, всі деталі оригінал, не фарбована. Після повного ТО. Все працює. Чудова комплектація.
авто в гарному стані,два роки в Украні. один всник. замінено грм, всі чотири амортизатори , пружини, опорні, салінблоки, шарові, наконечники, стійки стабілізатора, повністю нова вся ходова 2 тижня назат. масло міняв коли заїхала наїздив 6 тисяч і ніяких питань по мотору немає. машина робилася для себе.по розходу радує.
Продам свой автомобиль NISSAN Maxima Машина ухожена и обслужена. Вложений никаких не требует. В комплекте резина и диски на лето и зиму. ЛКП в хорошем состоянии. Подробная информация по телефону Просьба авто-бизнесменов не тратить время ибо за 1500 не продаётся.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?