Автомобіль технічно на 5+ , Мотор відкапіталений , турбіна нова .Ходова повністю нова , замінювалась ходова комлектом всіх ричагів , стойки по колу , стабілізатори , салейнблоки підрамника , задні гальма ,диски колодки , зроблено все , є відвідні документи з автосервісу
Автомайданчики, не турбуйте, будь ласка. Допомога з продажем також не потрібна. Дуже красивий та яскравий спадок справжніх американських мускулів. Фото без фільтрів - нещодавно затягнутий в матовий ультрамарин. Вигляд - самі бачите. Просто неймовірний!!! Відео до оклейки є - під плівкою все ок. Шкіряний салон в стані просто нового - ідеальний. Для свого об'єму несподівано жваве авто, як в умовах міста, так і на трасі. Разом з тим має шикарну витрату палива, знов ж таки як для свого об'єму. Особисто в мене витрата коливається в межах 11-12л на 100км по Києву без економії. Сучасний турбований мотор (2.3 EcoBoost) з сучасною АКПП (10-ступенева 10R80) надають дуже приємні враження від водіння. Файна історія по Америці, невеликий пробіг. Робити по авто абсолютно нічого не потрібно. ТО зроблене на 80 тисячах. Тож катаємось і кайфуємо. Встановлена магнітола з Car Play / Android Auto. Надійне красиве авто за дуже приємну ціну.
Авто в хорошому стані на свої роки, заводиться і їде. ходова супер, мотор 1.5 газ бензин. газ невписаний. на зимній резині. їздила жінка приблизно 2000 тис на рік.
Вітаю гарна ціна на віддачу на обмін дорожче ,сучасний та дуже ресурсний максі скутер Sym Gts 300і 2013року - інжекторний скутер , тормоза комбібрейк єфективна річ ,рідний пробіг ,тех стан добрый -сів завів поїхав , є моменти по візуалу треба займатися пластиком , та по датчикам -замінити датчик палива -замінити датчик температури -замінити датчик спідометру ! Також є відео -як виглядає та працює скутер !Маневрений , экономний , для міста та подорожей саме те , ні разу не підвів за весь час користування - не дорогий в обслузі , інжекторний вигідний по пальному - їде 150 максималка , основні вузли в повному порадку ! Свіжа олива , нові передні та задні колодки , новий повитряний фільт,нова задня гума !Також на запас є новий реміньвариатора , та нові колодки , новий датчик палива , новий фильтр повітряний! Розгляну обмін на вашу авто -мото техніку можна з моєю доплатою - продаю з переоформленням ,чи по договору куплі чи довірку роблю ! Обмін на Suzuki, Honda, Yamaha, Kawasaki ,Aprilia ,geon ,Kovi , Chrysler , bmw-вітається, також розгляну варіанти обміну на авто Chrysler , Honda , Toyota , bmw ! Всім добра та гарних угод !
Продам власне авто. Газ вписаний. По мотору та ходові питань немає. Є моменти по лакофарбовому(не рижики) Попередній власник жінка, є потертості та вмятини але не критичні. За це готовий обєктивно торгуватись, але без фанатизму. Пишіть в телеграм по номеру. На звінки відповідаю не часто. Авто продаю не спішно.
Телефонуйте по цьому номеру
Mercedes-Benz GLS 350d 167кузов 2019- випускуї, 2020- експлуатація Перший власник Авто в броніплівці з першого дня Обслуговування тільки на фірмовому СТО Жодного разу не була в ДТП Стан нового авто Чорний салон 7 місць
Пропонується відмінне комфортне авто бізнес класу, технічно повністю справне, обслуговується вчасно (кожні 7000-7500 тис км), замінено усі рідини. максимальна комплектація, сенсорна мультимедійна система, преміальна акустика, сабвуфер, підігрів та вентиляція передніх сидінь, підігрів задніх сидінь, підігрів керма, встановлена дорога відмінна оптика (600$). Тонована по колу. Жодних помилок. Авто вартує уваги!!! Можливий обмін на електрокар.
Продам власне авто!!! Автомобіль повністью готовий до експлуатації,замінено,мастило двигун,мастило коробка та редуктори Гарне ближнє та дальнє світло.Загалом гарний повнопривідний універсал на кожний день.
BMW e46 330ci з рідним пробігом, будь-які перевірки на ваших СТО. В дуже жирній комплектації. Оригінальний обвіс М тех в коло та М кермо, різноширокі диски Apex ARC-8 (8.5/9.5j). Рідний ксенон замінено на бі-лед лінзи AMS ULTIMATE U8 3.0 F. Розхідники мінялись кожні 10 тис. Останні 3 роки автівка їздила в Європі. Взимку не експлуатується
Всі питання в чат або по дзвінку
Авто в хорошому стані, обслужене!
машинка знаходиться в Празі +********** вайбер вацап
Авто в гарному стані, мальовані 2 елементи.Замінена цепка, демфер, щеплення, колодки, бліни. Сів і поїхав!!! Торг мінімальний
Фіат Добло 1.9JTD з кондиціонером, авто на ходу кожен день, потрібно косметика, для роботи супер авто.
все працює добре.климат заправлен.коробка добре.ходова не гримить мотор супер .есть підкраси.брали машину для тренування..
Performance. Динаміка неймовірна.До 100 - 3,4 с. Свіжо пригнана .Кінець 19 року , Професійно відремонтовано. Все оригінал. Повний автопілот. Преміум музика. В чудовому стані . Зроблений АНТИХРОМ. Змінений колір дисків. Встановлена сім карта, автомобіль оновлюється та з робочим додатком Tesla, яким можна керувати автомобілем віддалено. Можливий обмін на електромобіль новішого року з моєю доплатою!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?