Працює безвідмовно, мотор бомба, чіпований на 96 коней, економна. Кузовом треба займатись, але не кретично.
автомобіль в нормальному робочому стані новий АКБ нові ступічні підшипники мастило в двигуні без гнилі та ржавчини
Продам свою машину Мотор після капіталки Коробка не вибиває Будь-яке переоформлення Розглядаю обмін Телефонуйте після 16:00
До уваги хороший обслужений автомобіль обслужений від а до я також встановлена газова установка по кузові є декілька нюансів хорошому покупцю торг або ж обмін на інакший автомобіль без доплати
Мотор коробка без. нарікань.Машина технічно в доброму стані ходова в доброму стані нічого не стукає ..Салон в доброму стані.Кожа.На водійському місці збоку є протертость.Світло гарне.Вкладень на даний момент не потребує.Масло мінялось 3 травня цього року. я хозяїн по техпаспорту.Страховка діюча до кінця року. без пневмо.
Продаж або обмін. Для більш детальної інформації звертайтеся **********
Продаю Лопатого Очкарик автомобіль їздить гарно все техніка працює кондиціонер заправлений мотор обслужений масла фільтра замінені і цепок тоже резини добра 90% кузов не гнилий без дирок салон чистий документи впорядку любий вид переоформлення
Машина технічно справна, є нюанси по кузову не критичні . Ходова в справному стані . Звертайтесь за телефоном **********
Неймовірні емоції, 333 кінських сил на повному приводі. Замінено ГРМ , без задірів , керамічні каталізатори видалені, нічого робити не треба. Нова гума , вентиляція сидінь , підігрів шиї та багато іншого .
Ауді 100 с4 2.3 Газ/Бензин двигун не димить не сапунить коробка без зауважень.Непоганий технічний стан.Приємний салон.Днище живе. R16 титани на хорожій зимовій гумі 2 комплекта .Оновлена мульти медія .Задній партронік з камерою.електролюк.електро регулюваня дзеркал. З документами порядок Швидкий торг "Потрібні терміново гроші виїжджаю за кордон"
Авто в хорошому стані. Надійний японець на кожен день • Продаж з любим переоформленням,машина щодня на ходу,по всім питанням пишіть, телефонуйте,є питання по заднім аркам (рижики), Газ 4 покоління вписаний в технічний паспорт. Двигун масло не їсть, автомат працює добре, Машина на зимовій гумі, я власник. Цікавить обмін з моєю доплатою • За інформацією пишіть у Вайбер, Ватсап • За готівку ТОРГ!!!
Авто в нормальному робосому стані. Потребує дрібного кузовного ремонту. Пробіг реальний.
Двигун працює рівно, без сторонніх шумів та зауважень. Кузов у рідній фарбі. Салон у гарному стані, чистий та доглянутий. Ходова частина обслугована, без сторонніх стуків чи люфтів. Замінено грм , розпредвал , радіатор охолодження, й масло
Білий прадік 2016р 2.7 163 к.с. Пробіг рідний 170тис. Стоїть газ Новий монітор ( також є рідний екран) Дві камери перед -зад. Дуже гарний колір білий перламутр Тоновані вікна Капот і крила в бронеплівці Якщо цікаво телефонуйте розкажу-покажу детальніше Район старе місто
Авто в робочому стані, продаж не терміновий, ціна нижче ринкової, тому що по кузову є що підфарбувати. Ходова замінена повністю перед зимою по колу нові амортизатори KYB, по двигуну питань немає. Реальному покупцеві готовий трохи поступитися. Пишіть в месенджери , не завжди можу взяти слухавку .
Mercedes-Benz E-Class W211, надійний та комфортний автомобіль. Двигун працює рівно, коробка без ривків. Ходова в нормі, пневма працює коректно. Салон доглянутий, без сторонніх запахів. Авто повністю на ходу, обслуговувалось вчасно. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення.
Автомобіль у відмінному технічному стані, кузов цілий не гнилий, машина в рідній фарбі, стекла по колу всі рідні оригінальні mercedes, все працює кожна кнопочка помилок немає ніяких, мотори коробка працюють добре без нарікань, новий стартер, нова АКБ, нова ланцюг з гідронатягувачем, новий бензонасос, новий металевий захист двигуна і коробки передач. Машина доглянута і повністю обслугована, поміняно охолоджуючу рідину, масло і фільтр в коробці передач. Салон-трансформер. Кондиціонер працює та обслужений. Свіжа зимова гума. Хід виконано. Їздила дружина, возила дитину до школи і назад, ну і по магазинах) Продаж з причини зміни місця проживання, де потрібен автомобіль з більшим кліренсом... Перекупам та автобізнесу мимо! Неспішний продаж, автомобіль вартує своїх коштів.
До вашої уваги чудовий сімейний автомобіль! Технічно справний 70тис кілометрів тому було зроблено капітальний ремонт двигуна заміною вкладишів масло зйомних кілець повним ребілдом головки блоку циліндрів заміна клапанів Тоді ж було замінено ланцюг ГРМ. Ходова частина автомобіля без нарікань без постoрoнніх звуків і шумів. Встановлено головний пристрій магнітоли на базі Android з камерою заднього виду Android авто та Apple Car Play! По кузову автомобіля є незначні нюанси. Є функціональний Фаркоп З двома видами розеток. Замінено тормоза в круг! Не потребує вкладень коштів! Встановлено в круг LED освітлення!
Власний автомобіль Q50S AWD на аукціоні придбав з пробігом 124т км так як це Канада (приборка в КМ, повороти жовті). Два комплекта шин на дисках, нові диски з перфорацією, колодки. Встановлено радіатор з більшим контуром для кращого охолодження. Хороше лед світло, зручні сидіння, дистанційний запуск двигуна. Замінено масло в двигуні, редукторах та роздатці.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?