Авто на кожен день, повністю на ходу. Двигун 1.6 — масла не бере, працює бадьоро. Коробка без зауважень. Кузов цілий, без дірок і рижиків, пофарбований у білий перламутр. Є незначні сліди експлуатації. За останній час вкладено багато коштів: обслуговування двигуна, ГРМ, масла, фільтра, електрика, ходова, гальма, зчеплення, проводка та інше — все робилось для себе. Деталі по телефону.
Продам свій мінівен 8+1 місць,з надійними двигунрм 2.0Hdi. Авто повністю обслужене - в хорошому стані. не потребує жодних вкладень!можливий обмін мої 2авто на1
Продам Dodge Charger 2019 Police V3.6 Pentastar у хорошому стані. Автомобіль обслуговується, технічно повністю справний, без вкладень на даний момент. Двигун 3.6 Pentastar – надійний атмосферний мотор Коробка працює плавно, без ривків (гідротрансформатор) Пробіг рідний VIN відкритий Без юридичних проблем Гарна комплектація Авто із США, пошкодження були не критичні — відновлено якісно. Гума Bridgestone із залишком протектора 6.5–7 мм. Без тріщин та дефектів. Машина впевнено тримає дорогу. Салон доглянутий, не прокурений. Кузов виглядає гідно. Автомобіль дарує емоції та комфорт – великий, стійкий, з гарною динамікою. Торг аргументований у авто. У версії police підсилена підвіска, гальма, додаткове охолодження двигуна.
Нова гума, нова армовка, встановлено замість амортизатора гідроблок з можливістю регулювання жорсткості, впуск з нульовим фільтром K&N , випуск Supertrapp , збільшені жикльори , пробіг з Японії 24000 , тут проїхав 3800 , кастомне сидіння і хвіст, вилка перебрана , підшипник траверси замінений, нове зчеплення траверса кастомна з можливістю зміни кута, крила в броне плівці, фарбування синім кенді,масло і фільтр замінено, додаткові фото і відео в приватні, знаходиться в місті Львів.
Авто точно варте уваги! Доглянуте, привозив для себе із США в 24-у році, із теплого штату. Підбирав авто саме цього кольору, з мінімальними пошкодженнями та пробігом. Рестайлова модель, максимальна комплектація Platinum (індивідуальні 20 диски, шкіряний салон не замінник як у попередніх комплектаціях, вентиляція передніх сидінь, утримання у смузі, екстрене гальмування, штатна лед підсвітка салона а також автозапуск двигуна, електро багажник, память сидінь, дзеркал і керма, підігрів всих сидінь і керма, панорамний дах, адаптивні лед фари, круговий огляд і т.д.). Це вже третє моє Мурано, бо дійсно достойне авто яке ніколи не підводило, завжди отримував від авто позитивні емоції і на далі хочу ще новіше авто цього виробника. Всі деталі купував оригінальні, нові, безпека відновлювалась без всяких обманок. Як новий та доглянутий салон, кузов також в майже ідеальному стані (є декілька маленьких точок/вмятинок але в цілому все в рідній фарбі і в ідеалі. Під капотом, знизу і взагалі це майже нове авто, бо всього 37 тис км пробігу. Фарбували крило, передній бампер і перехід на стійку від крила. Є два комплекта гуми, встановлено якісне ГБО. Також встановили в 12 Volt 10 дюймовий головний пристрій Teays самої топової модифікації з безпровідним Apple car play а також всі чоти нові камери гарної якост. Тепер на великому дисплеї в гарній якості зображення з усіх камер та ще й в 3d режимі. Там же зробили шумлізоляцію. Також оснастив ЕvA килимами, не дратуючу амбієнт підсвітку дверних карт, є нічна лед підсвітка порогів. 14 го квітня 2026 зробив детейлинг. Прибрали після зими всі бітумні та інші точки з кузова та хрому, нанесли твердий віск. Машина засяяла як нова. Автомобіль доглянутий, як має бути. Хто привозив авто самостійно і ремонтував якісно оригінальними, новими запчастинами не для продажу, знає що і скільки коштує.
Продам яскраву представницю італійського автопрому зі спортивним характером. Авто пригнано з Литви, єдиний власник в Україні. Існує стреотип, що Альфа дорога в обслуговуванні, особливо по двигуну, але це не відповідає дійсності. Турбодизельний мультиджет від FIAT - простий, надійний і не капризний, на свої 115 коней і при вазі автомобіля 1200 кг, вона біжить дуже бадьоро при витраті 6-6.5 л/100км • Автомобілька повністю обслужена: турбіна відремонтована, замінено ГРМ, фільтри та всі рідини, доглянута, вкладень не потребує, щодня на ходу. Не димить, оливу не їсть, їде бадьоро, всі системи працюють справно. На зимовій гумі • Завдяки своїм розмірам і динаміці - машинка впевнено почувається і в столичному потоці, і на трасі - майже будь який обгін за лічені секунди. Ідеальний варіант для динамічної людини, яка багато часу проводить в дорозі.
можливий обмін на бус авто технічно в хорошому стані зовні є сліди експлуатації також сліди неякісного ремонту на фото все видно
Авто в гарному стані,є косметичні підкраси,АКПП працює без нарікань.
Продам авто повністю обслужене. Максимальна комплектація! Є все для комфорту.Ходова частина після ремонту. Салон охайний. Батарея в чудовому стані. Проїжджає літом 130км. Резина вже зимова. Заряджається від звичайної домашньої розетки. Повний заряд 5-6 годин. Дуже жвава машинка. Їздити дешевше ніж на автобусі. Хто шукає авто для себе буде задоволенний.
Продаю власне авто, в чудовому стані, один власник в Україні. Авто повністю обслужене, 3 тисячи назад поміняний ланцюг, зроблені форсунки, заиінено помпу, приводний, ремінь, радіатор кондиціонера, і багато іншого. Автомобіль економний, 4 л. за містом і 5-6 в місті, залежить від манери їзди.. Додатково віддаю майже новий, зимній комплект ризіни Fulda. на стальних дісках, з колпаками. В салоні нові Ева килимки. Причина продажі,, покупка нового авто.
По техніці все чудово, вкладень не потребує, на повному бойовому ходу: мотор: відреставрована турбіна відреставровані форсунки не димить не каптить ходова: замінені ричаги в зборі, рульові наконечники, колодки, зроблений розвал коробка переулючає чотко, замінено демфер кузов: без гнилі, пороги, стакани, днище на місці, є не виклику сколи та царини, треба підпаяти передній бампер всі розвідники пару тищ назад поміняні, масло поміняно 1тищ тому на ходу кожного дня, я власник будь який вид переоіормлення за деталями телефонуйте
Питання по телефону.Можливий обмін на авто з КПП автомат.
Комплектація : EXCLUSIVE / Individual Приїхала з Німеччини В ідеальному стані Один власник за весь період експлуатації Рідний пробіг ! Обслужена повністю до дрібниць Дуже економна Стан ідеальний ,наближений до нового Сім місць Шкіра Nappa по кругу Велика Проекція на вікно Задні сидіння також регулюються Дотяжки Панель вся в шкірі , та багата комплектація Повний фул Перша реєстрація 2018 року (за кордоном) Беж жодного підкрасу В такому стані дуже мало авто . Можливий обмін на нерухомість житлову : Львівська обл , Закарпатська та Івано Франківська Або комерція з моєю доплатою. Можлива доставка по Україні.( по домовленості)
Мотор після капіталки , ще на обкатці !!! Ходова в нормі
Чудовий автомобіль для міста! Гарна комплектація, доступ без ключа до всіх дверей, електро багажник, панорама, шкіряний салон, підігрів сидінь та ін. Перший власник в Україні. Два комплекти ключів. Літня гума нова, комплект зимової також в наявності.
Безмежно практичне і універсальне авто, яке поєднує в собі компактність та місткість, економність та драйв, простоту та комфорт і ще багато здавалось би несумісних якостей :) Я третій реальний власник (формально їх більше, через перереєстрації між членами сім'ї попереднього власника), авто в моєму володінні майже півтора роки. За цей час авто було приведено до ладу і замінено: - зчеплення та махових (тому продаю трохи вище ринку) - задні амортизатори, опори та суміжні деталі - ліву зовнішню "гранату" - передні сайлентблоки - свічки запалювання - гальмівну рідину - захист правого переднього гальмівного диска - мастило та фільтри за регламентом Попередній власник замінив комплект ГРМ приблизно на 120к пробігу та гальмівні диски і колодки на 90к Більшість робіт виконувались в дилера або на хорошому СТО, на "гаражах" авто не бувало. Звісно, не без недоліків: - передній та задній бампери фарбовані, а після того трохи подряпані (маю дуже необережних сусідів) - вирішив не фарбувати ще раз, деякі пошкодження просто заполіровані а деякі залишені як є - правий поріг в області задніх дверцят шпакльований і фарбований попереднім власником після наїзду на паркувальну кулю (професійно виправлено, помітити неможливо) - на капоті і на лобовому склі можна помітити декілька невеличких сколів, а по решті кузова мікроподряпини - сканер помилок іноді показує пропуски запалювання, але ні дилер ні інше СТО не змогли це підтвердити чи знайти можливу причину, тому теж залишив як є Є два комплекти шин (як літній так і зимовий проїздять ще мінімум один сезон) та два комплекти ковриків Причина продажу - для мого сценарію використання значно краще підійде plug-in гібрид (з радістю розгляну на обмін Golf GTE або Audi A3 без ДТП) Торг можливий, але попрошу так званих "автобізнесменів" ( перекупів) поекономити свій і мій час, і замість того щоб дзвонити з пропозиціями типу "заберу за 12 завтра" знайти собі суспільно корисну роботу а не бути непотрібною прокладкою на ринку вживаних авто
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?