Продам надійний, безвідмовний, безпроблемний сімейний автомобіль! У ідеальному стані! Зроблено ТО. адаптивним круїзом, тепловий насос і т. д. Батарея з мінімальним зносом! Проїжджає 130км. З машиною віддаю зарядний пристрій для домашньої мережі 220В.
Пригнана з США, з не значними пошкодженнями, пробивається на бітфаксі. Всі деталі по телефону. Обмін цікавить в пріоритеті на E-Golf (також розгляну інші пропозиції по електромобілях до 10тис $).
Чистокровний англієць! Породистий кіт, що з повільною гідністю рухається містом, але завжди готовий до карколомних стрибків! 207 коней з лихвою вистачає для будь-яких маневрів на дорозі а гострий руль з точністю передасть ваші побажання цьому звіру. Кік-даун втискає в крісло навіть при 120ти... Серцем цього красеня є шестициліндровий турбований дизель об'ємом 2.7 літрів, що у тандемі із 6-ступеневою КПП робить ягуара потужним, швидким та економним. У місті цей кіт лакає 11, а на трасі 6 літрів палива на 100 км. Салон чистий, шкіра гарна, дерев'яні вставки цілі. Сенсорний екран управління. Двох-зонний клімат контроль, круіз контроль, сидіння з підігрівом та електрорегулюванням, дзеркало з авто затемненням, чудова акустика та безліч інших приємних дрібниць зробить ваші поїздки на ягуарі максимально комфортними. Лобове та заднє скло із електропідігрівом, що є дуже корисним в зимовий період. Світло яскраве та потужне. У ближніх лінзах стоять ЛЕДлампи. Ходова частина без стуків та зайвих шумів, працює як годинник. Тормоза чудові, дискові по колу. Із мінусів: не працює люк, треба заправити кондиціонер, по кузову є сколи та подряпини, місцями поліз лак, є іржаві місця. В цілому авто на тверду четвірку. При своєчасному обслуговуванні ще довго буде дарувати комфорт своєму власникові. Причина продажу - потрібен позашляховик. На обмін, по-перше, буду розглядати саме позашляховики. Торг можливий біля капота. Продаж неспішний, тому пропозиції "задарма" залиште при собі. Наразі кіт трішечки захворів - ПРОГОРІЛА ПРОКЛАДКА ГОЛОВКИ. Ремонтувати немає часу...Тому й така ціна.
машинка в гарному стани газ бинзин всо работаэ без вложений вси вопроси по телефону торг ес
авто на повному ходу.масла фільтра міняю вчасно.нові стійки .в салоні замінена підсвітка панелі,підсвітка на ноги теж є.мотор масла не бере,коробка в нормі все працює.по електриці ок.кузов без гнилі ( лужений) любий вид переоформлення.всім гарних покупок і продажів. додатково все можу розповісти по телефону...
Свіжопригнане авто в чудовому стані. Повний привід, автомат. Двигун 184л.с. Рідний пробіг, один підкрас. Новий ГРМ та розхідники. Класна, майже максимальна комплектація! Власник.
Кожаные сидения, подсветка, подогрев сидений, камеры 4 (передняя, задняя, боковые), есть парктроники, проектор скорости на лобовом. В машину вложила много средств, ухаживала за ней. Много уступать не буду. Продажа неспешная. Торг небольшой. Можно смотреть вживую и прокатиться. Люк,двери,окна, всё открывается. Ошибок по машине нет. Всё ТО делаю вовремя.
Продам или обменяю авто на бус т5 или вито.
За документами контейнеровоз, повна пневма, подвійна полуресора, ходова перебрана, тент в доброму стані, новий поворотний круг Jost Germany, висота 2,80, вивантаження три сторони, підлога та пачка в доброму стані, задні осі на енергачах. Об'єм 30 кубів. Колеса 50%. Повністю готовий до праці. Я власник, переоформлення. Торг
Машина на ходу кожен день в дорозі в хорошому стані
Авто в ідеальному стані як зовні так і по технічному стані, гаражне зберігання, салон 10/10, сенсорне управління магнітолою, дуже якісна акустична система Infinity зі встроєним сабвуферо, кожна кнопка працює, камера заднього ходу, електро регулювання сидінням, підігрів сидінь спереду та заду, панорамна криша з люком, безключевий допуск, запуск кнопкою, всі розходніки поміняні вчасно, є нова зімня резина, більш детально по телефону, перевірка на будь якому СТО
Авто на кожен день, повністю на ходу. Двигун 1.6 — масла не бере, працює бадьоро. Коробка без зауважень. Кузов цілий, без дірок і рижиків, пофарбований у білий перламутр. Є незначні сліди експлуатації. За останній час вкладено багато коштів: обслуговування двигуна, ГРМ, масла, фільтра, електрика, ходова, гальма, зчеплення, проводка та інше — все робилось для себе. Деталі по телефону.
Продам свій мінівен 8+1 місць,з надійними двигунрм 2.0Hdi. Авто повністю обслужене - в хорошому стані. не потребує жодних вкладень!можливий обмін мої 2авто на1
Продам Dodge Charger 2019 Police V3.6 Pentastar у хорошому стані. Автомобіль обслуговується, технічно повністю справний, без вкладень на даний момент. Двигун 3.6 Pentastar – надійний атмосферний мотор Коробка працює плавно, без ривків (гідротрансформатор) Пробіг рідний VIN відкритий Без юридичних проблем Гарна комплектація Авто із США, пошкодження були не критичні — відновлено якісно. Гума Bridgestone із залишком протектора 6.5–7 мм. Без тріщин та дефектів. Машина впевнено тримає дорогу. Салон доглянутий, не прокурений. Кузов виглядає гідно. Автомобіль дарує емоції та комфорт – великий, стійкий, з гарною динамікою. Торг аргументований у авто. У версії police підсилена підвіска, гальма, додаткове охолодження двигуна.
Нова гума, нова армовка, встановлено замість амортизатора гідроблок з можливістю регулювання жорсткості, впуск з нульовим фільтром K&N , випуск Supertrapp , збільшені жикльори , пробіг з Японії 24000 , тут проїхав 3800 , кастомне сидіння і хвіст, вилка перебрана , підшипник траверси замінений, нове зчеплення траверса кастомна з можливістю зміни кута, крила в броне плівці, фарбування синім кенді,масло і фільтр замінено, додаткові фото і відео в приватні, знаходиться в місті Львів.
Авто точно варте уваги! Доглянуте, привозив для себе із США в 24-у році, із теплого штату. Підбирав авто саме цього кольору, з мінімальними пошкодженнями та пробігом. Рестайлова модель, максимальна комплектація Platinum (індивідуальні 20 диски, шкіряний салон не замінник як у попередніх комплектаціях, вентиляція передніх сидінь, утримання у смузі, екстрене гальмування, штатна лед підсвітка салона а також автозапуск двигуна, електро багажник, память сидінь, дзеркал і керма, підігрів всих сидінь і керма, панорамний дах, адаптивні лед фари, круговий огляд і т.д.). Це вже третє моє Мурано, бо дійсно достойне авто яке ніколи не підводило, завжди отримував від авто позитивні емоції і на далі хочу ще новіше авто цього виробника. Всі деталі купував оригінальні, нові, безпека відновлювалась без всяких обманок. Як новий та доглянутий салон, кузов також в майже ідеальному стані (є декілька маленьких точок/вмятинок але в цілому все в рідній фарбі і в ідеалі. Під капотом, знизу і взагалі це майже нове авто, бо всього 37 тис км пробігу. Фарбували крило, передній бампер і перехід на стійку від крила. Є два комплекта гуми, встановлено якісне ГБО. Також встановили в 12 Volt 10 дюймовий головний пристрій Teays самої топової модифікації з безпровідним Apple car play а також всі чоти нові камери гарної якост. Тепер на великому дисплеї в гарній якості зображення з усіх камер та ще й в 3d режимі. Там же зробили шумлізоляцію. Також оснастив ЕvA килимами, не дратуючу амбієнт підсвітку дверних карт, є нічна лед підсвітка порогів. 14 го квітня 2026 зробив детейлинг. Прибрали після зими всі бітумні та інші точки з кузова та хрому, нанесли твердий віск. Машина засяяла як нова. Автомобіль доглянутий, як має бути. Хто привозив авто самостійно і ремонтував якісно оригінальними, новими запчастинами не для продажу, знає що і скільки коштує.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?