Новий комплект щеплення ,свіжа підвіска Стоїть стейдж 1 дуже багато зроблено цікавить обмін
Skoda Octavia A7 2.0 TDI 4x4 184к/с Laurin&Klement Авто обслужене не потребує вкладень Розхідники замінені ГРМ масла з фільтрами у всіх вузлах по авто дуже багато чого зроблено Мальований капот По комплектації Адаптивний круїз Датчик знаків Утримання в полосі Авто дальнє ближнє Датчик дощу Парктроніки 360 Підігрів руля Пам'ять сидінь Webasto Акустика canton Авто парковка Ще багато іншого
Авто в гарному стані,Замінено масло в коробці,також клапан вентиляції картерних газів і свічки запалювання. Новий теплообмінник Розхід траса 8-9л.Місто 11-13л Америка,але не биток.Є повна історія авто по ВІН коду. Новий ГРМ Нові колодки
Газ - Бензин Автомайданчики, перекупи та рекламодавці - ваша допомога не потрібна! Можливий обмін в пріоорітеті електрокар, але розгляну і інші варіанти. Шикарний всюдихід з 4-літровим атмосферним двигуном V6. Газ - Бензин. Відключаємий повний привід, роздатки, понижуючі передачі- все працює. Машина повністю обслугована. Кліренс дуже високий 42 см, це не машина - це Монстр. R17 колеса . Колір,,Тоуота,, перламутровий. Працює кожна кнопочка. Пробіг 180тис.км рідний не скручений! . Нереально крута тачка, яка дарує власнику такі ж емоції. Телефонуйте, відповім на всі питання. Машина знаходиться в м.Васильків (20км від Києва) З США приїхав злегка пошкодженим лівим заднім крилом та стопом. Про Toyota 4Ranner можна багато розповідати, але його краще раз побачити, проїхатись і придбати.
Авто після пожежі, салон не пошкоджений, на запчастини, чи відновлення.Стоїть нове зчеплення, була зроблена ходова. "БЕЗ ТОРГУ"!!!
в авто працює кожна кнопка двигун газу не бачив газ не стоїть ходова і акп без нарікань тормозні колодки мінялись разом з тормозними дисками і рідинами масло від заміни кожних 5-6 тис не темніє грм поміняний всі росхідники поміняні салон чорна шкіра не затасканий 2 комплекти резини на дисках в авто вкладено коштів дужє багато .привід задній газу не мае
машина як на свої кошти в задовільному стані всі деталі за номером телефону
Продаю свій власний автомобіль, який був пригнаний з Європи. Авто на максимальній комплектації, є підігріви передніх і задніх сидінь, електро регулювання сидінь, парктроніки, утримання в полосі та багато інших асистентів. Машина обслужена повністю та жодних вкладень не потребує (наявна всі історія замін і ремонтів, включаючи в Європі) Всі питання в телефонному режимі - **********
Продам власне авто в хорошому стані, пригнане з Німеччини я перший власник в Україні, в одних руках 6 років, їздить кожен день ще ні разу не підводило. (Свіжа страховка, нова літня резина, заправлений кондиціонер). Гарний комфортний універсал з м'якою підвіскою і великим багажником в чудовому сірому кольорі з дев'ятьма(9) подушками безпеки. На надійному 2.0 1AD-FTV 126к.с. дизельному моторі з економною витратою палива, привід грм ресурсний ланцюг, двигун обладнаний механічною коробкою на 6 передач. Вся екологія на місці і працює справно. Колеса R 17 215/55. Кузов без корозії. Гаражне зберігання. 360тис. на їздила тільки по Німецьким дорогам.
по матору все в порядку заводиця влюбу погоду АКБ ходова в нормі все процуе .діально по телефону **********.можмивий обмін найдешевший авто з доплатою.
Авто в хорошому стані.
Продам Мазду 6, gg 2007 рік, 2.0 дизель Оцинкований кузов, тонована в круг, нова все сезонна резина, Android магнітола, комплектація Bosse, зроблена турбіна, замінений інтекулер, замінені масла, всі фільтра.Зроблена пряма траса. З нюансів,потрібно пофарбувати бампер. Звертатись за номером телефону.
Продам Volkswagen Passat b5+ 2004 рік рестайлінг. Перший власник в Україні. Машина доглянута ,ТО проводилось вчасно. Дзвонити на WhatsApp, Viber, Telegram
взимку не експлуатувався газ ніколи не встановлювався
Продам авто власне ,продаж за непотреби (купив інше ) за авто був догляд , багато чого робилось , авто на свої роки 8/10 потрібно замінити лобове , новий акум , генератор , газовий редуктор ,передні тормоза,свіжо покрашена та поварена та інше , можливий торг , всі інші питаня по телефону
хороший економний автомобіль,ходова зроблена, форсунки 10тис. назад були відреставровані, масло з фільтрами но поміняне,тільки переоформлення, грм роліки поміняні,машина своя не перекуп, деталі за телефоном
Volvo v50 1.6 дизель 6-ти ступка…Авто в хорошому стані…все робилось вчасно , 2 ключі…дуже економна . Замінив ремінь ГРМ, помпу ролики , масло і фільтри ., новий радіатор новий генератор і т.д … на 260тис км !!! Звоніть домовимся
газ вписаний вкладень не потребує взагалі обмін на GL
Авто в хорошому стані ходова зроблена. Двигун під ремонт або заміну, Хороший автомобіль для роботи і дому .дзвонити або писати на вайбер дзвонити на сигнал,ватсап
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?