машина сел поехал. второй владелец. оригинальный пробег. машина больше стояла в сухом гараже чем ездила. 2 комплекта новой резины. акустика цельсиор. заменены все жидкости и фильтры. передняя оптика лед. есть автосканер ELM для считывания и вытирания ошибок в имобилайзере.прошивка имобилайзера -эконом.
салон в дуже хорошому стані, днище вуджене не гнила. Відреставрований розходомір(встановлено безконтактний датчик), новий регулятор тиску палива, новий датчик холостого ходу, замінені передні ричаги, нові високовольтні дроти ,катушка і свічки. Нова резина 23року всесезонна. Двигун після капіталки, стартер і генератор теж.
Іноді димить , пошкоджене лобове та заднє пасажирське скло Всі питання за телефоном(Надіялодимир)
Ваз 2112 Газ -бенз . 1.5 інжектор 16 клапанна. На титанах . Авто обслужене. Машина кожен день на ходу. З документами порядок . Страховка. Вінниця7 9391011
На свої роки, авто в хорошому стані. Безпроблемна, рідний KE повністю робочий, нюанси по ЛФП.
після дтп на ходу.
Продам авто після ДТП. На ходу. Почав сам збирати, але не вистачає часу. Двигун заводиться та працює чітко. Салон частково розібраний, але є в наявності. Вже купив крило б/в та бампер. На фото-машина є (без будь-яких підготовок і марафетів). Авто знаходиться с.Грушівка / Вільноуланівське, 15км від Кічкаса. Торг доречний. Телефонуйте, пишіть:.
Продам авто, привезений з США. Власник. Авто обслужене, замінені всі розхідні матеріали та рідини, встановлено нові амортизатори, тормозні колодки. Додаткові запитання по телефону.
машина на ходу , все добре , сідай та їдь за всими питаннями по телефону
До уваги любителів лада 21150 у продажі доглянутий автомобіль у користувані із 2007 року.ТО проводилося своєчасно кожних 8000 тисяч кілометрів на 230 тисяч замінено комплект щеплення,в МКПП замінено всі підшипники та мастило.На 270 тисяч замінено паливний насос,передні амортезатори та опорний підшипник,шарові опори,рем стабілізатора та багато іншого Автомобіль повністю облужений готовий до любих перевірок на сто. По кузову потребує косметичного ремонту без серйозних витрат за більш детальною інформацією телефонуйте.
Продам в хороші руки Деу Сенс. Машиною володію з 2011 року. Другий хазяїн. Першого хазяїна знаю особисто. На машині встановлено газ євро-2 (Томасето). За час володіння машиною не підводила ніколи. Кожні 10000 тис. змінював масло, заливав тільки Равенол 10w40(Німеччина), і регулював клапан кожні 10000 тис. Витратники завжди змінював вчасно і ніколи не ставив дешеві запчастини. Машина 2004 року. Кузов польський, тому ніякої гнилі машиною немає. Пороги залиті Мовілем і зовні оброблені Гравітексом. Машина щодня на бадьорому та впевненому ходу. Ніколи не фарбувалася. Всі елементи кузова, включаючи скло, всі рідні. Тонована навколо американської плівкою. Машина працює рівно, не димить, заводиться з півоберта. Можна ще багато по машині розповісти, якщо зацікавить, звертайтеся, із задоволенням відповім на всі питання. Відразу скажу чесно, ніякого підводного каміння у машини немає. За машиною реально стежив, тому й ціна така. Продаю з повним переоформленням. Перекуп з питаннями за 1500 віддаси, не потрібно витрачати не мій, не свій час! Машиною залишитеся задоволені. Реальному покупцю невеликий торг. Усім вдалих покупок.
Продам ВАЗ 2102 контакти лише за тел Viber або WhatsApp, хороший господарський автомобіль, купував у кінці 2018 в Житомирі у ветерана 2 світової війни діду було 97 років, продавав зять по дорученню, авто було добре збережене за цей час жодного разу не підвело, в авто до мотору ніхто не втручався навіть свічки за 5 років жодної не змінив по технічному стану жодних нарікань кожна кнопочка працює багато чого було додано, багажник на кришу, фаркоп з розеткою, встановлено нове гбо і вписане в техпаспорт для робочих потреба кращого варіанту немає за цю ціну
Продам ланос,полностью обслужен,Пробег 133т спидометр не менялся как делают, Установленные линзы в фара и галогенках 2х диновая хорошая магнитола,камера заднего и переднего вида, Эва коврики Частично обесшумлен Резина зимняя передняя новая,задняя один сезон Сигнализация шериф автозапуск работает Два ключа По покраске всё хорошо кроме порогов их нужно менять но не критично Гидроусилитель,кондиционер работает хорошо,передние стеклоподьёмники Газ евро 4 ,документы есть но не вписанный Тонировка по кругу Двигатель от форзы 109коняк
Авто в доброму стані, на ходу, масло двигун не бере, їде дуже бодро. Всі інші питання по телефону.
опис відсутній
Продам стареньке авто ,але на ходу. Установлено центральний замок.Більше інформації по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?