Продам свій автомобіль дуже хороший автомобіль їде резво масло не бере дуже багато чого робилося є нюанс по передньому лівому крилі Ланосом розпороли на скоростььне вліяє або під заміну тому ставлю таку ціну 1500$ без торгу ТО було зроблене 1000 км Задні барабани теж нові Коцнутий бампер передній І крило ліве Стоїть гарний вихлоп Так же нова літня резина І запаска теж нова Газова установка теж хароша балон на 34 літра на газу їде дуже добре Колеса R15 ті стоять Літо у 2026 році буде другий сезон Зима бралася бу теж відаю Відаю КПП 2110 Відаю задні колодки дві гранати нагрудні Опорніки нові Короче все що є нове Віддаю в придане
Автомобіль пригнаний з Кореї, в рідній фарбі, без аварій. Був придбаний на аукціоні, є відповідні фото та відео. Гарна комплектація: двохзонний клімат контроль, підігріви передніх,задніх сидінь та руля, вентиляція передніх сидінь, заводська музична система actune з саббуфером в багажнику, круїз контроль, заводський ксенон фар, автохолд, електроручник, передній та задній парктронік, великий мультимедійний екран, автосвітло, безключовий доступ, два ключі, 19 радіус колес. Резина передня нова, тільки куплена, задня мішелін більше половини. Проведена повна заміна масла в коробці, в двигуні. Ходова авто без посторонніх звуків, спереду всі нові салентблоки, тяжки стабілізатора нові, колодки передні та задні нові. Двері, багажник, капот зроблена шумоізоляція. Вкладень не потребує. Дуже гарний та комфортний сімейний кросовер.
Стан на 5+, працює все, АКПП без проблем. Машина комфортна, містка та для своїх розмірів дуже економна. Продаж по причині переходу на електро або гібрид для коротких дистанцій по місту. 197930 км.: - фільтр повітряний (355 грн.), фільтр паливний (1015 грн.), фільтр салону (275 грн.), олива двс (3400 грн.), фільтр оливи (700 грн.), комплект пильників-відбійникив (1450 грн.), ролик ручейкового ременя (655 грн.), колодки гальмівні (2550 грн.), робота (2700 грн.) 200500 км.: - датчики тиску в колесах - 4 шт., 2 р. гарантія (5200 грн.) 201200 км.: - акумулятор (4200 грн.), паливний фільтр (920 грн.) 202200 км.: - масло в коробці 40% (3600 грн.), бачок антифриз + кришка (1600 грн.), заміна бачка (800 грн), діагностика (800 грн.)
Продам Mercedes-Benz Vito 116 CDI – доглянутий та повністю готовий до експлуатації Пропоную надійний та комфортний автомобіль, який не потребує жодних вкладень. Машина регулярно обслуговувалась та експлуатувалась дбайливо. ? Технічний стан: Повністю справний автомобіль Двигун працює рівно, без зауважень. Масло не бере. Коробка передач працює чітко Ходова частина в хорошому стані Всі розхідники змінювались вчасно, згідно регламенту ? Комфорт та салон: Салон чистий, не прокурений, добре збережений Трансформер: можливість зробити велике ліжко або комбінувати сидіння з меншим спальним місцем Ідеально підходить для далеких поїздок та подорожей ?? Оснащення: Сидіння від ML (підвищений комфорт) Магнітола на Android Активний асистент паркування Повна шумоізоляція (підлога, стіни, дах) ? Стан: Автомобіль у відмінному стані – сів і поїхав.
Легендарний мотор 1,6MPI надійний та перевіренний часом.Комплектація Elegance.Автомобіль у хорошому стані,рідній фарбі,жодних вкладень не потребує.Готові до любих перевірок.
Продам особистий автомобіль.Технічно абсолютно справний та без нарікань.Косметично без дефектів,салон в хорошому та збереженому стані.Кузов також без дефектів та в гарному стані.
Продам надійний автомобіль в доброму стані, авто заводиться з пів оберту в любу погоду, кожен день на ходу. Технічно автомобіль обслужений, замінено масло, фільтра, новий радіатор охолодження, помпа, антифриз, датчик температури, лямда зонд, шрус наружний, акумулятор, стоїть магнітола 2дін піонер з камерою заднього виду, Bluetooth, aux, usb, dvd, пічка гріє чудово, багато чого зроблено, не все вже памʼятаю. Автомобіль працює як на бензині так і на газу(не вписаний), 4 покоління, щеплення в порядку, коробка працює відмінно, не вибиває, не гудить, по ходовій потрібно замінити стойки стабілізатора, а так в цілому збитий авто. Роки беруть своє, тому бажано замінити пороги, на кузові теж є де лак вигорів, дно ідеальне, двигун знизу сухий, нічого не тече, стакани цілі, бо в цих авто болячка. Сбірка Корейська. Звʼязок з власником є, тому переоформлення за бажанням, страхування робив в кінці вересня, можна ще кататися. Можливий обмін.
Продаю власне авто! Реально для машини коштів не жаліли. Машина в робочому гарному стані. Ходова частина в ідеалі!!! Гальмівна частина в ідеалі!!! Повна капіталка двигуна була 45000 назад. Кузов живий. АКБ, генератор, бінзонасос НОВІ (не китай). Помпа, ремінь нові! Тормозні колодки, диски(передні/задні), передні ступиці нові. Машина НЕ ГНИЛА!!! Реактивні тяги URBAN (нові). Додатково літня полуболотна НОВА резина з дисками НОВИМИ !!!! Всі питання по телефону. Я власник!!!!!
**********
В рідній фарбі,фактично перші руки.в гарному стані,гаражне зберігання.зимою майже не експлуатувалась.гарна комплектація,Лайф+.підігрів сидінь,електро дзеркала,старт стоп,ABS,ESP,допомога при старті в гору,круїз контроль,клімат однозонний,підсилювач керма,парктронік задній,камера заднього огляду,навігація,андроїд авто.все працює,мастила не бере від заміни до заміни.
ДЗВОНИТИ СЮДИ : • Пробіг 213 тис. км • Гібрид (бензин + електро) • Розширена приборна панель • Apple CarPlay • Спорт сидіння • М-кермо • Повністю в М-look • LED передні фари • Європейські задні стопи • Якісна тоніровка • 4-ствольний вихлоп • Додаткова губа (нова, запакована) в подарунок
Всім доброго дня. мама продає машину, дуже чудова, стан добрий. Були нюанси з коробкою декілька місяців тому все виправили, все робить гарно. Продаємо машину тому що хочемо щось більш новіше та більше по габаритам. Дуже комфортна машина для міста, витрати паливу не дуже великі приблизно 6-7 літрів на 100 може менше по місту. Доступний торг розумний!! Т.О робилось цієї осені. Машина гарна за гарною ціною, маленька, компактна, багато місця не займає. Коротко кажучі ракета
Технічний стан автомобіля не потребує вкладень. Не бита, не крашена. Сів та поїхав. Прохання до перекупів та автосалонів: НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ та НЕ ТУРБУВАТИ!!!
Продаю авто BMW X5 35i xDrive 2017 року випуску. Перший власник в Україні. Було одне переоформлення по особистим причинам, без зміни власниці автомобіля. Автомобіль повністю обслужено, всі регламентні роботи виконувались своєчасно. Двигун та коробка працюють коректно, без сторонніх шумів та ривків. Підвіска у хорошому робочому стані, автомобіль впевнено тримає дорогу як у місті, так і на трасі. Електроніка та всі системи функціонують у штатному режимі. Комплектація включає основні та додаткові опції для комфорту та безпеки, такі як клімат-контроль, мультимедійна система, парктроніки, камера, круїз-контроль, підігріви, електропакет. Можлива перевірка на СТО.
Добрий день Авто дуже доглянуте не потребує жодних вкладень Працює абсолютно все дуже яскраве і динамічне авто
Авто в хорошому стані на хорошій комплектації як для кадді з хорошою резиною
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?