323і, двигун М52Б25TU, АКПП, . Є два комплекти дисків оригінальних, на зимовій і на літній резині. масло замінене, по електриці все працює , люк працює, штатна музика, магнітола з блютус, не тонована, ходова перебрана, супорта відреставровані, антифриз поміняний, пічка гріє добре , кондиціонер заправлений і працює Нова страховка на 2026 рік акумулятор куплений рік тому встановлений замок АКПП в таксі не була, газ ніколи не стояв можу пригнати в інше місто по домовленості Розгляну обмін на інше бмв з моєю доплатою
Офіційний автомобіль в ідеальному технічному стані, максимальна можлива комплектація, додатково вставнолений захист двигуна, два комплекти гуми, літня свіжа посилена goodyear, зимова кінця 21 року nikon, ТО проводилось кожні 6-8тис, тільки motul, в липні був проведений детейлінг з підкрасами сколів та нанесення нано-кераміки, хімчистка салону, має сертифікат можна виїжджати за кордон хоч завтра, авто знаходиться в Черкасах, без проблем можу пригнати авто в Київ на огляд, якщо потрібно
Хороший автомобіль, рідний пробіг, весь в рідній фарбі, 1 власник в Україні (купувалась в компанії bestexpert - Реальні Китайці в соцмережах). Комплект ГРМ замінено на 202 тис км, коробка працює без зауважень 2 комплекти коліс з дисками (хороший протектор). з заводу повністю подвійний покрас як ззовні так і внутрішня частина авто. За потреби можу надати фото авто з аукціону при покупці в Європі і також файл з Carvertical. Салон в хорошому стані без пошкоджень, є підігрів сидінь і керма, 3-ьох зонний клімат контроль, масаж водійського сидіння, адаптивний круїз контроль, хороше лед світло і підсвітка поворотів. Готовий до перевірки на будь якому СТО. Решту деталей по телефону.
ходова поміняна,масла і всі фільтра замінено,є вмятина і проблеми по лаку,в дтп не була
Продаи авто,практично нове!Фарбоване тільки переднє ліве крило,купувалося для себе.Двері праві,капот крило і бампер купувалися в колір,радіатори незнімалися даже.Зто купить для себе-непошкодує!Всим вдалих продаж і покупок!На обмін тільки електрик,або гібрид і бажано аварійний
Рідний пробіг, гарний стан, приємний розхід.
Продам власне авто в достойному стані, пригнана з Німеччини в жовтні 24 року! Обслужене
ГБО вписано в техпаспорт, але ніколи не встановлювався!!!!! Всі подробиці за телефоном Ціна остаточна!!!
Продаю автомобіль у хорошому стані Авто доглянуте, вкладень не потребує. Потужність: Stage 2 – 350 к.с. Ходова частина повністю зроблена Двигун обслужений, ланцюг замінено Масло в коробці передач свіже В комплекті додається зимова резина Автомобіль їде дуже динамічно та впевнено, чудово підходить як для щоденних поїздок, так і для активного водіння.
В подарунок оригінальні диски на зимовій гумі
Toyota Avensis 2008 рік . 1.8 бензин VVT-I . ОФІЦІЙНИЙ « Діамант - Львів « Власник , володію авто 4 роки . Дуже гарний і збережений автомобіль . Двигун працює ідеально . Салон збережений , все в чохлах . КПП без зауважень . Електрика справна . Кондиціонер і пічка все працює . Кузов рівненький , на фото все видно . Газу ніколи не було . Повністю обслужений автомобіль . Жодних вкладень не потребує . Пробіг рідний . Стан чудовий , таких залишилось мало . Сімейний автомобіль . Прослужить ще багато років . Багато фото на сайті , все відфотографовано . Все чесно і прозоро . Будь , які перевірки адекватними людьми вітаються . Можна офіціал Львів . Ключі 3 Шини 2 Коври 2 Тільки перереєстрація в серв. цент. в м. Дрогобич ! По іншому ніяк ! Я власник . Всі деталі за тел !
Продається шевроле каптіва 2008 року перший власник в Україні. Зацікавело дане авто телефонуйте усе розкажу детальніше інформації про дане авто. ТОРГ лише біля авто. Приймаю дзвінки у любий момент...
Технічний стан ідеальний,не фарбований не битий .Обслугован. Робити нічого не потрібно ,сів поїхав .Працює кожна кнопочка .Економічний комфортний автомобіль для подорожі .9 місць ,Заводський пасажир НЕ ПЕРЕРОБЛЕНИЙ. 1 Власник після пригону з Германії
Продам свою Mazda 3 в гарному стані.Сів і поїхав.Я власниця 2 роки.Вся інформація по телефону.Дзвоніь,відповім на всі питання.
Повністю на ходу, без зауважень по ходовці та двигуну. ГБО 4. Я власник.
Автомобіль з Німеччини, що добре зберігся, розмитнений, не фарбований, рідний пробіг, хороша гума, запаска, все працює, мала витрата палива від 4л/100км, коробка 6 передач, хороше освітлення (лінзові фари, підсвічують повороти). Сервісна книжка, останнє сервісне обслуговування на 266 тис. сертифікат, довідка-рахунок на покупця. Авто чудово підходить для наших доріг і не дороге в обслуговуванні і доволі комфортне
BMW 528i 2013 Пригнана для себе з Каліфорнії в 2022р, з пробігом 86тис.км , експлуатую 3 роки , машина в хорошому стані як візуально так і технічно, безпека ціла. Двигун 245к.с - працює без нарікань та коробка ZF8 , на 98тис.км замінено ГРМ , обслуговувалась вчасно. Хороша комплектація. Більш детально - телефонуйте, пишіть- відповім на ваші питання. VIN присутній Можливий торг при покупці.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?