Авто з америки, без подкрасів, не биток ! стан нового авто
Продам авто в шикарному стані, гарній комплектації , оригінальний пробіг100%. Повністю обслужене, вкладень не потребує. Готов до перевірки на будь якому СТО. Можливий торг
Авто в гарному стані,газ працює добре, вписаний в тех. паспорт.Автомат працює добре,нарікань немає.Ходова частина справна.Детальна інфо за тел.
** Обслуговування на офіційному сервісі Skoda. ** Гаражне паркування. ** Сервісна книга.
Продаю власне авто. В гарному ходовому стані з пошкодженнями по кузову(ліве крило під заміну, пороги ремонт/заміна) Двигун та коробка передач працює відмінно. Ходова в гарному стані, без зайвих звуків. Комфортна в експлуатації та зовсім не дорога в обслуговуванні. З документами порядок. На літній новій гумі +в комплекті зимова гума. [Є запаска на диску.] За машиною слідкувала ретельно! Дуже класно як для першої машини) !ЦІНА ВКАЗАНА З УРАХУВАННЯМ ПОШКОДЖЕНЬ ТА ЇХ РЕМОНТОМ! Продаю, бо подарували нове авто. РОЗУМНИЙ ТОРГ МОЖЛИВИЙ
Машина в хорошому стані. Руль, пороги та передній кенгуру виконані з червоного дерева. Це ручна авторська робота. За додатковими питаннями - дзвоніть.
Встановлена музика Harman Kardon Встановлений карплей.Машина гарно обслужена 30тис назад був замінений ГРМ. Масло в АКП, 15 тис назад тормозна рідина. 2 тис назад замінена охолоджуюча рідина,+комплект зимових шин на дисках,не була в дтп, але знаходиться в Польщі.
Продаю своє авто, в експлуатації більше трьох років. Обслуговувалась завжди вчасно, багато запчастин було замінено (включаючи комплект ГРМ та газове обладнання), більш детально по телефону, додатково є комплект зимової резини.
Продам Х5 в хорошому стані 35d Америка не битий в рідній фарбі! Автомобіль був куплений на аукціоні без двигуна В Україні зібраний і відкапіталений двигун на основі чугунного блока m57n із усім навісним від м 57 306 d5 . Поставлено нові турбіни ! Кому цікаво дзвоніть
Авто на ходу. На укр реєстрації . Двигун,коробка -Ок .Перефарбована в раптор. Замінено нову помпу водяну і тосол . Також- маховик і стартер . Нові свічки . Деталі по тел. Торг. Для ЗСУ-дешевше.
Авто привезено для себе, я перший власник, та робив його для себе. Авто в Америці після ДТП в передню праву частину. Замінено фара,капот, бампер та радіатор. Залізо в порядку, замінено розходники ( масло ДВГ та масло в коробці, фільтри, антіфріз) Авто приведено в порядок , зроблена хімчистка, рідний салон текстиль, а чохли еко-шкіра з вставками алькантари, коврики Ева Заміна по регламенту усі натяжні ролики та 2ремені, тормозні колодки замінені Потрібно покрасити капот та бампер Їде тихо, реальна витрата пального 8л на 100км
Продаю доглянуте авто Стоїть хороша гума! Мотор 3.2 - дизель, працює рівно, без зайвих шумів, розхідники усі свіжо замінені (масла, фільтра, антифриз) По ходовій питань немає.По кузову : арки, низи дверей в хорошому стані, дно не гниле.Салон в чудовому стані, працює кожна кнопочка, авто має хорошу комплектацію . В ДТП не було !!! Мотор рідний в чудовому стані мастила не підбирає! 2003 року випуску. Більш детальної інформації по телефону, також можу надати більше фото/відео 8000$ + торгучач Тернопільська область
Авто до цього часу знаходилось за кордоном, мало вживане, регулярне обслуговування кожні 8000 км, нова зимова резина, замінені на нові передні амортизатори, замінені передні диски гальмівні з накладками, задні гальмівні накладки.Ціна без верхнього боксу (договірна) Більше інформації по телефону
Інформація по телефону ВАЙБЕР ВОТ САП ТЕЛЕГРАМ 18мість сідушкі на рейкай легко знімаються для погрузки різних вантажів. мотор 2,4 дизель розхід 10 л салон охайний музика . tv. люк. кондиціонер. автономка суха .пічка гріє добре. задня камера нова гума
Надійний компактний електромобіль, ідеальний для міста. Купувався для себе на аукціоні в США після ДТП (було пошкодження лівих задніх дверей, замінено новою). Запас ходу: влітку 110-130 км (максимально вдавалося 145 км); взимку 60-70 км – в залежності від режиму управління та інтенсивності охолодження/підігріву салону). Обладнаний портом повільної зарядки змінним струмом (від розетки 220В ~5 год.) і швидкої постійним струмом (до 80% за 20 хв.). Заряджався переважно повільною зарядкою в гаражі. Додається зарядний пристрій 220В 12А, комплекти літньої та зимової гуми. Зв'язок тільки через Viber.
Продається автомобіль в місті Ужгород. В хорошому стані, є маленькі царапини від експлуатації, повністю справний автомобіль. Двигун не димить, працює чудово, підвіска не стучить та не гримить. Економний автомобіль, чудово підійде для міста. За будь якими питаннями пишіть та звоніть
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?