Продам авто Peugeot 307, 2006 року, автомат, 2л бензин в хорошому стані. Про авто: зручний, надійний автомобіль для щоденних поїздок та подорожей. Комфортний просторий салон, вмісткий багажник. Рідна фарба. Автомобіль справний та все працює. Особливості комплектації: Передня та задня камери. Двохзонний кліматконтроль. Електросклопідіймач. Антиблокувальна система (ABS) Автомобіль доглянутий ,в хорошому стані, регулярно проходив технічне обслуговування на офіційному сто. Вкладень не потребує. Нова зимова гума. Фари в бронеплівці. Чохли на сидіннях. Кузов оцинкований. Є комплект задніх гальмівних колодок. Телефонуйте ! Якщо не на зв'язку пишіть в чат.
Продам Volkswagen Passat b2. Машина на свої роки в дуже хорошому стані, все справне, повністю на ходу. Є ще дісна страховка. Вкладень не потребує, замінено розхідники та грм. Присутній мінімальний торг.
Максимальна європейська версія Sport (184 к.с.) Пробіг 113,000 км з усіама доп опціями та подовженою батереєю (на 42,2 квт) з тепловим насосом! - Преміальна акустика Harman/Kardon. - Повни пакет допоміжних асистентів та безпеки (адаптивний круіз, попередження зіткнення з повною зупинкою, мертви зони, утримання у смузі), та інше. Зарядний пристрій в комплекті. Два комплекта ключів Повністю обслужена, без додаткових вкладень! Не значний торг біля авто за усіма додатковими деталями прошу телефонувати.
Продам Опель Зефіра В 2008р в доброму стані на панорамі 7місна все працює.Два комплекти резини новий акамулятор масла фільтра поміняні всі масло в коробці теж масло поміняно, піввісь право поміняно, комплект щеплення поміняно, дачик тиску палива, колодки, чеки всі є стопи нові задні.
Продам свій автомобіль BMW x 1 F48 xDrive 28i Автомобіль в ідеальному стані, купувалось для себе. Масла, фільтра, все замінювалось по регламенту. Машина обслужена. Мотор, коробка, підвіска, без зауважень. Повний привід - безпека вся рідна пошкодження не значні - електричні сидіння з підігрівом та пам'яттю - мультикермо з підігрівом - панорамний дах - чорна стеля - електричний привід багажника - датчик світла - датчик дощу - круїз контроль. - повний привід xDrive - диски R18 - запуск з кнопки - клімат-контроль - система старт-стоп - RGB підсвітка салону Режими їзди: ECO/COMFORT/SPORT + допомога при спускові з гори та система допомоги при паркуванні
Chevrolet Malibu 1.8 Hybrid AT Машина в хорошому стані за час експлоатації нарікань не було автомобілем.
Продам авто, приганяв під себе зі США після дтп, фото пошкоджень по вінкоду присутній, виправлено якісно, ??встановлений планшет, комплект гуми в хорошому стані (всесезонна), повне ТО пройдено в липні 2024 р. Торг доречний, з усіх питань дзвоніть або пишіть Viber.
Стан гарний.Ося бпв,по документах контейнеровоз,68кубів зерно ще не возивши,тент новий,верхня напівресора.варіанти обміну на легкове авто.або щеповоз з моєю доплатою.ще возможен обмен на бортовий з вашою доплатой.подумаю и по рефрежератору
Свіжопригнана з Франції.Перша реєстрація 06.06.2024 р.Замінено комплект ГРМ, масло в моторі і коробці. Машина повністю обслужена,в ідеальному стані,вкладень не потребує.Додаткові питання за телефоном.
Сів і поїхав, колеса змінив на 15, в остальному працьовита машина, в машині нема наворотів бо брав для роботи. В простоті дешевше що не кажи.
Машина повністю обслужено 3 роки тому машина була розібрана до болтика , кузов відпіскоструіли обробили і помалювали Кузов не гнилий Є газ Електропідймники на всіх вікнах Підігрів передніх Клімат контроль Бортовий комп?ютер Підігрів зеркало Гідро підсилювач керма Мотор працює тихенько Є притертість на правій задній двері Але воно виправляється поліровкою( або -до ціни або я це зроблю перед продажем) більше деталь в повідомленнях
Продам авто в хорошу стані.Все працює , заміняні колодки,мастило в двигуні, коробці, стоїть нове пневмо, заправлений кондиціонер,все працює,по ходовій питань немає,машина не димить нічого .Кого цікавить пишіть на вайбер.ціна на віддачу 9200
Продам автомобіль у хорошому стані. Продаж із перереєстрацією. Їде бадьоро. Торг.
Автомобіль у чудовому стані з рідним пробігом, без пневмо!. Audi Q7 3.0 tdi по тех. паспорту 2010 рік, по він коду 2011 рік (модельний ряд 2011 року). Повністю в рідній фарбі (без ДТП) 8-ступенева коробка автомат, всі вікна оригінальні (рідні) включаючи лобове. В машині не палили, салон в охайному стані. По ходовій все добре, обслуговувалася на тех. станціях. Мотор, коробка, роздатка, міст в ідеальному стані. Масло завжди мінялося вчасно. По електриці в машині все справне. Кліма заправлена. Встановлена дорога сигналізація MagnuM, акустика Bose. Присутні передні електро сидіння, електро багажник, камера заднього вигляду, панорамний дах, підігрів передніх і задніх сидінь, підігрів дзеркал, пам'ять водійського сидіння і тд. Також наявний комплект з 4-х титанових дисків R20 на зимовій резині. Авто жодних вкладень не потребує та заслуговує Вашої уваги!. На обмін дорожче!.
Машиною володію не довго , але за цей час було замінено датчик колінвала , розвідники , машинка доволі динамічна , 6 Ступка , присутні сліди користування оскільки машина самі розумієте не нова , мотор чує себе добре так само як і коробка , було замінено зчеплення всі розхідники , ланцюг гри масла фільтра колодки все мінялось 7 тисяч тому продаю бо просто не сподобалась , не бачу себе в ній пепекупщикам і всяким заберу за копійки прошу не турбувати Недавно замінив свічки накалу та купив новий акумулятор . Є 2 комплекти резини на дисках зима на штампах літ на титанах
я військовий,авто в доброму технічному стані, їздить кожного дня, автомат працює добре двигун масла не бере,на автомобілі встановлена гарна резина,в салоні Єва коврики, добра магнітола та саб, відеореєстратор, по авто питань нема,стан на свої роки дуже добрий, повний привід працює добре(в минулому році було зроблено ремонт муфти) на334тис було замінено КТ ГРМ антифризу та масла в АКПП,на 340 було замінено мастило ДВС 25.03.24 було т.о та перевірка форсунок на стенді додатково маю до авто КТ нових задніх поперечних ричагів 4шт.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?