Продаю бо маю іншу машина а такий кінь стоїть без діла торг біля авто на смс не відповідаю тільки дзвінок.літня та зимня гума нова на дісках
Єкономне надійне авто ! Вкладення не потребує ! Все по авто зроблено в часно ! двигун ідеально працює!Гаражне зберегання ! Пригоняв для себе ! Перший власник в Україні! ( повне переоформлення!!!)В продажі помічників не потребую !
автомобіль в дуже збереженому стані, все працює ідеально,по техніці ніяких питань не має,додаткову інформацію можна отримати по телефону
Детальніше за номером
Мотоцикл після невеликого ДТП. Пошкодження видно на фото за більш детально можна оглянути на місці.
..Авто у відмінному стані.завезена 11.2022.їздить дуже мало(друге авто в сім'ї) Новий комплект літній MIСHELIN+80% +комплект зима+пара зима.парктроніки на 360°.автопарковка.старт-стоп.жодних вкладень не потребуе.масло.фільтра.ремені.ролики.помпа.колодки замінені
Авто в хорошому стані,грм і масло поміняні на 210тис.Також є титани на літній резині,Переоформлення любе(власник).дод.тел.
Нова резина. Віп салон. ТО на офіційному сервісі ванхул.
Автомобіль в хорошому стані.Дно лужене.Інжектор.Є невелика тріщина на лобовому стіклі.Потрібен невеликий ремонт капота.автомобіль сів і поїхав.Всім гарних продаж.
Авто на повному ходу, є не значні моменти по кузову. Пригнана з Німеччини рік тому. Приганялась для себе. Масла не бере. Замінено мастило і фільтра, комплект ГРМ. Замінено передні пружини. Технічно машина повністю справна. Всі деталі по телефону.
Гаражне зберігання, гарний техничний стан, комплект зимової гуми.
гидроусилитель, стеклоподъёмники ( спереди), кондёр присутствует ( отключен), музыка, торг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?