Бус в доглянутому стані!на 15 ходу .вся інформація по телефону
Продам BMW 1983 рік інжектор. всі питання по телефону. торг у капота
Авто було пригнане зі США для себе, за місяць до початку війни, були виправлені невеликі пошкодження, за потребою покажу фото, оригінальний пробіг, двигун і коробка працюють відмінно, ходова обслугована. Дуже надійний автомобіль із ресурсним двигуном 2.5 Можливий обмін на нерухомість
Добрий день. Слава Україні. Продаю своє авто в хорошому стані, приганялося з фінляндії на замовлення, розмитнене, пробіг рідний - можете перевіряти на будь-якому СТО. Машина в Україні в одних руках. Відразу було встановлено газ 5 покоління. Маю сервісну книгу 2 ключі. Автомобіль завжди обслуговувався вчасно, по коробці двигуна та ходової частини зауважень немає..Автомобілем самим: клімат роздільний, підігрів, холодильник, рівна підлога в багажнику, штатна магнітола і музика, автоматичне закривання вікон при екстреному гальмуванні, парктронік тільки задній, хороше світло, чистий салон. В автомобіль ніхто не курив. Оригінальні диски з новою літньою гумою, плюс комплект гарної зимової гуми. Машина тонована без лобового. У ДТП авто не було, були маленькі підфарбування телефоном усе розповім. За ходовою частиною зауважень немає зовсім, хоч і дороги у нас не дуже, але всі нерівності проходять впевнено та м'яко без сторонніх звуків. За більш детальною інформацією телефонуйте відповідь на всі питання, що Вас цікавлять.
Пригнаний з Німеччини.Замінений ГРМ,помпа,всі фільтра з маслом.Авто в хорошому стані.Причина продажу- купую інше авто.Всі питання за телефоном.
Renault Megan 2. Год выпуска 2008, двигатель 1. 6, 16 клапанов, газ/бензин, цвет серый, два комплекта резины зима(диски метал)/лето(диски легкосплав), камера заднего хода, ксенон
Продам гарний мотоцикл, купувався в 2021 році Продаю через те що хочу купить мотоцикл на більшу кубатуру Пряцює відміно Мотор працює супер Недавно міняли масло Пробіг 6494 км Є маленькі потертості на пластику, в дтп участь не брав Можливий ТОРГ!
Обмін на вантажне авто атего .або ман
Автобус на ходу використовується щодня. За більш детальною інформацією прошу звертатись за телефоном.
Авто в гарному стані! 2010р випуску! ТО зроблено, ходова перевірена!\' Э пошкодження переднього бамперу, запаяли(видно на фото)! Торг біля автомобіля! Площадкам не турбувати! Діма!
Авто в хорошому стані. Доглянуте не потребує вкладень.
Авто в гарному стані, встановлено нове ГБО 4 покоління
Зроблений капітальний ремонт мотора та кузова автомобіля, авто повністю на ходу не потребує ніяких вкладень , авто брав із салону я єдиний власник,більш деталніше звертається в телефоному режимі.
Машина на ходу, робоча конячка. Є нюанси по кузову ( на фото видно ). Стан, як на фото.
авто в доброму технічному стані мотор після Капримонту ходова не гри мить використовується кожного дня.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?