2 літровий робот, робоча конячка, дуже вмістимий, використовував для роботи,є потертості,царапіни, технічно справний, не ломається, машина класна, міняю тільки за того, що треба вже більшу.була продана 2009 року
ExtraLong 9 місць (2+2+2+3), є столик, сидіння обертаються, розкладається ряд на ліжко Пригнаний з Німеччини В Україні 1 власник
октавія у доброму стані інформація по тел
Продам Volkswagen Tiguan 2010 року в хорошому стані. Вкладень не потребує. Була заміна ланцюга ГРМ 5 тис. км назад. Масла та фільтри тільки поміняв, машиною користуюся кожен день. Кому потрібен хороший автомобіль, телефонуйте, не пошкодуєте!
Авто пригнано для себе. Повністю обслужено. У відмінному стані. Дуже хороша комплектація: обігрів керма, обігрів передніх сидінь, камера заднього виду + круговий огляд, передній та задній пактронік.
Продам машину в отличном состоянии для своих лет. Мотор работает отлично, ходовая в порядке, фаркоб, четыре стеклоподъёмника, салон в хорошем состоянии, хороший выхлоп, ходовая в порядке, любое переоформление,машина на четырех зимних скатах+4диска железных и две летние покрышки. Машина ездит каждый день и лучше любого жигуля. Звонить в будние после 16:00 до 22, в выходные в любое время.
Авто в гарному стані обслуговується свєчасно.
Продам Mazda 6 GH 2009 року. Машина в гарному стані, сів і поїхав. Деталі по телефону !
Продам тігуан 2.0 турбо бензин 4*4 в максимальній комплектації, шкіряний салон,парктроніки, датчики дощу,світла, камера заднього виду і т.д Авто повністю обслужено від а до я, всі розхідники,масла,одним словом сів і поїхав вкладень не потребує.Детальна інформація по телефону реальному покупцю не великий торг.Перший власник . Якщо пропонуєте обмін це тільки на 1.6 тлі
Продам хороший мотоцикл,масла не їсть,передній скат 70%,задній 70%,новий ланцюг, тільки замінив масло,замінив тормозну рідину,колодки більш менш їздити ще можна,невеликі сколи на пластику,на реэстрацію не поставлений з магазину всі документи є,мотоцикл вогонь за свої гроші хто купить не пожаліє,все працює телефонуйте в любий час!.
Авто на повному ходу сів і поїхав масла фільтра міняні вкладень не потребує
Зв'язок телеграм.
Свіжопригнаний автомобіль!!! мотор 1.9 88KW замінені ремінь грм, всі ролики,водяна помпа, масла , фільтра,щеплення, демпфер та вижемний підшибник. Встановлено новий акамулятор. Додається комплект зимової резини.
Мотоцикл повністю на ходу, зберігається в гаражі, рама переварена під каферейсер Двигун відкапіталений: розточені циліндри під поршня Almot під ВАЗ кільця, нові кільця, поршневі пальці Колінвал шліфований під перший ремонт, нові вкладиші Головки відкапіталені, клапана Луганськ Нова безконтактна система запалювання СОВЕК Карбюратор К-301 В редукторі стоїть хвостовик на 9 зубів для збільшення швидкості
Продам ВАЗ 2106 1985р. в. Газ/бензин У нормальному стані На ходу Новий аккумулятор Електронне запалювання Продаж із переоформленням За додатковими питаннями звертатися по телефону
.Мотор 1.6Мрі.В хорошому робочому стані.Є питання по кузову.Можливий обмін з моєю доплатою.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?