Продам Ауді 80 машина дуже в хорошому стані. Без корозії. Гаражне зберігання. Замінений інжектор на карбіратор. Розхід 7/8 літрів
Продається надійний та доглянутий Renault Megane III Рік випуску: 2012 Пробіг: 280 тис. км. Власник з 2018 року. Авто використовувалося виключно у власних цілях, переважно на далекі поїздки (150-600 км). Авто не потребує жодних термінових фінансових вкладень! Регламентне обслуговування: Масло та фільтри: Заміна проводилась кожні 9 - 10 тис. км. ГРМ та Помпа: Заміна комплекту ГРМ та помпи — кожні 60 тис. км. 3 тис. км. тому було проведено повне ТО генератора та стартера. Додаю два комплекти шин: зимові та літні (проїхали 4 тис км).
Чудовий автомобіль для міста! Гарна комплектація, доступ без ключа до всіх дверей, електро багажник, панорама, шкіряний салон, підігрів сидінь та ін. Перший власник в Україні. Два комплекти ключів. Літня гума нова, комплект зимової також в наявності.
Пропоную свій надійний автомобіль Nissan Rogue SV AWD у відмінному стані. Рік: 2017 Двигун: 2,5 КПП: автомат/варіатор Пробіг: 127200 км Привід: повний Комфортний салон, камера заднього виду, клімат-контроль, мультимедіа. Авто доглянуте та обслуговувалося вчасно. Два роки використовувався у родині.
В Україні з 2021 року.Газ/бензин
Машина в хорошому стані, косметичний стан - є невеличкі нюанси по кузову (на фото), присутній торг.
авто їздить щодня. ходова зроблена повністю. тисячу тому замінив коробку. двигун пройшов 375 000. відмінна компресія. за кузовом є нюанси. кузов оцинкований. двостороння. детальнішу інформацію по телефону.
Деталі по тел.**********
Авто в гарному стані,гаражне збереження оригінальний заводський пасажир,8+1місць
Продам автомобіль Фольксваген Тігуан 2 2022 року,авто професійно відновлено та в хорошій комплектації.Замінено масло в двигуні та АКПП,також фільтр повітряний та салону.Авто відполіровано та покрито керамікою.
Мотор після капіталки , ще на обкатці !!! Ходова в нормі
Безмежно практичне і універсальне авто, яке поєднує в собі компактність та місткість, економність та драйв, простоту та комфорт і ще багато здавалось би несумісних якостей :) Я третій реальний власник (формально їх більше, через перереєстрації між членами сім'ї попереднього власника), авто в моєму володінні майже півтора роки. За цей час авто було приведено до ладу і замінено: - зчеплення та махових (тому продаю трохи вище ринку) - задні амортизатори, опори та суміжні деталі - ліву зовнішню "гранату" - передні сайлентблоки - свічки запалювання - гальмівну рідину - захист правого переднього гальмівного диска - мастило та фільтри за регламентом Попередній власник замінив комплект ГРМ приблизно на 120к пробігу та гальмівні диски і колодки на 90к Більшість робіт виконувались в дилера або на хорошому СТО, на "гаражах" авто не бувало. Звісно, не без недоліків: - передній та задній бампери фарбовані, а після того трохи подряпані (маю дуже необережних сусідів) - вирішив не фарбувати ще раз, деякі пошкодження просто заполіровані а деякі залишені як є - правий поріг в області задніх дверцят шпакльований і фарбований попереднім власником після наїзду на паркувальну кулю (професійно виправлено, помітити неможливо) - на капоті і на лобовому склі можна помітити декілька невеличких сколів, а по решті кузова мікроподряпини - сканер помилок іноді показує пропуски запалювання, але ні дилер ні інше СТО не змогли це підтвердити чи знайти можливу причину, тому теж залишив як є Є два комплекти шин (як літній так і зимовий проїздять ще мінімум один сезон) та два комплекти ковриків Причина продажу - для мого сценарію використання значно краще підійде plug-in гібрид (з радістю розгляну на обмін Golf GTE або Audi A3 без ДТП) Торг можливий, але попрошу так званих "автобізнесменів" ( перекупів) поекономити свій і мій час, і замість того щоб дзвонити з пропозиціями типу "заберу за 12 завтра" знайти собі суспільно корисну роботу а не бути непотрібною прокладкою на ринку вживаних авто
Автомобіль в доброму стані . Двигун не димить, рівень оливи зберігається. Коробка працює плавно без ривків.Повний ел.пакет.2х зонний клімат, датчик дощу, світла.підрульові лепестки, підігрів сидінь, круїз контроль.Все працює.По кузову зауважень немає.
Вітаю, продаю своє авто. Купував у друзів минулого року, переоформив щойно. Пробіг на зараз вже 49 тис, останне ТО на 47 тис з заміною масла в коробці. То робилось кожні 6-7 тис, є вся історія з моменту купівлі авто в америці (в одному сто обслуговувалось) Нові пороги (замінив після того як гепнув старі об бордюр) Торг символічний, т.к. Загалом по автівці абсолютно нічого не потрібно робити, окрім косметики на капоті. Обмін цікавить на mercedes eqb/eqe з пробігом до 50 тис
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?