Продам своє авто .Володію 3 рік. Подивитись можно м.Кловська , Дорогожичі, Софіївська борщагівка. Гарний стан. Задній бампер трошки відлущилась краска.
Продаю свій автомобіль, авто куплено в Європі 2020 року, у 2021 р. авто було зареєстровано в Україні та перебуває в одних руках. Технічно машина в хорошому стані, ТО проводили кожні 7-8 тисяч, будь-які проблеми по ходовій або моторній частині усуваються одразу з появою, або до того як це стане проблемою, було зроблено обслуговування турбіни. За машиною намагався максимально стежити. По кузову є пару невеликих проблемних місць (видно на фото), в салоні проблема тільки з водійським місцем (це болюче місце в фольксвагенах) в іншому, салон в дуже хорошому стані. Автомобіль дуже комфортний як і в їзді, так і по салону, гарна музика, двох зонний клімат контроль, круїз контроль, люк. Завжди готовий відповісти на ваші додаткові питання. Без торгу
Інвалід війни після поранення , продам улюблене авто, у звʼязку з необхідністю коштовної реабілітації… авто у такому стані та комплектації лише кілька в Україні. Топова комплектація, лазерні фари, багато асистентів автопілоту, амбіент підсвітка, музика Бенг Олофсен, камери та парктроніки 360 та ще дуже багато чого... Мінімальні пошкодження, дорогий ремонт - всі пошкодженні деталі замінені на нові оригінальні! Ціла система безпеки! Перевірка на будь якому СТО. Бонусом другий комплект резини Continental !! Торг
Фото після автомийки Офіційний автомобіль, рестайлінг (75 кузов), придбаний в салоні Одеси в 2021 році, знаходиться на гарантії у дилера до 2031 року, обслуговувалась тільки в офіціалів, я другий власник. Додатково: - комплектація - elegance; - шкіряний салон, без дефектів, стан нового; - кузов в ідеальному стані, рідна фарба, без ДТП, весь перед в плівці + частково по кузову; - 2.5 бензин, 8ст. АКПП; - рідний пробіг - 87 км, підтверджений дилером; - два місяці потому зроблене планове ТО на офіційному сервісі. Допомоги з продажем не потребую, прохання автобізнесменам не турбувати.
Продам Opel Astra j 2010 року випуску. 6-ти ступнева коробка передач та сцеплення працюють ідеально. Бензин/газ Двигун 1,4 Турбо повністю обслугований, економний, але жвавий. Обороти не плавають. На 223 тис км зроблено велике ТО. Ходова не стукає, повністю перебрана, нові стойки та інше...Замінено недавно мастило і фільтри, є сервісна історія. Гарно збережений салон без рваного, ломаного. Пригнана в 2020 році з Європи для себе. Пригнана на батька, потім переоформлена на мене. Фактично один власник в Україні. Є моменти по ЛКП. Технічно вкладень не потребує, все працює справно, стан сів та поїхав. Тільки переоформлення, реальним покупцям торг біля авто.
Продаю Mitsubishi Outlander LIMITED EDITION 2018 року випуску (рестайл 2019), комплектація BLACK EDITION, 87 000 миль. Листопад 2018. Усі елементи декору, диски та салон виконані в чорному кольорі. Автомобіль куплений на аукціоні в США з мінімальним пошкодженням задньої частини. Безпека, оптика, скло — все ціле. Була замінена задня ляда в зборі на оригінальну, жодна деталь кузова не фарбувалась. 7 місць, електропривод сидінь водія та переднього пасажира, підігрів сидінь. Безключовий доступ, запуск двигуна кнопкою START-STOP, мультифункціональний ключ-брелок. Підтримка Android Auto, Bluetooth, гучний зв’язок, керування голосовими командами. Люк, камера заднього виду, датчики мертвих зон у дзеркалах, датчики тиску в шинах. Двозонний клімат-контроль. Колеса 18 дюймів. Функція ECO MODE — економний режим роботи двигуна.Усі ТО на одному СТО, підтверджені документально. Авто просте та надійне, передній привід — максимально економний. Це вже третє покоління, яким я користуюсь — жодної проблеми з жодним авто не було. Надійне, і більше немає чого додати. Продавати не збирався, але так вийшло, що оновився на інший Mitsubishi Outlander.Фото з аукціону можете побачити за VIN або можу надіслати додатково. Все прозоро й без підводних каменів. Перевірка на будь-якому СТО, яке забажаєте. Тільки продаж, без обмінів і виставлення на майданчики ( не турбуйте).
Автомобіль повністю на впевненому ходу. Вкладень не потребує, стан сів і поїхав. Сімейний автомобіль, 5 років в одних руках. Замінено демфер, масло в КПП. По електриці питань немає, компʼютер чистий. Мотор в хорошому стані, масло не їсть, від заміни до заміни не доливається зовсім. Ходова перебрана, стуків немає. Автомобіль вартий своєї покупки. Торгу більше немає.
Перший власник , заказував з Америки Повний привід Full led оптика , підігрів та обдув сідушок , салон в доглянутому стані RGB підсвітки в круг , перетягнута стеля в алькантару та зроблене зоряне небо По технічних частинах без зауважень Кого цікавить усе решта по телефоні
Робочий стан Хороша гума КПП 5 передач Переоформляється
Продається Tesla model 3 2021року в ідеальному стані. Вкладень не потребує. Запас ходу 350км+ (залежить від стилю їзди). Сертифікати цілі. Оновлюється.
автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує, масло не бере. 7 місць. на всі запитання відповім за тел.
MAN TGA — Зерновоз у відмінному стані! Автомобіль у повністю робочому, рейсовому стані — готовий до роботи без додаткових вкладень. Шини в хорошому стані, доглянутий, надійний та економний у використанні. Можливий продаж окремо машини або причепа, а також обмін на легкове авто. Реальному покупцю — умісний торг. Усі деталі — за телефоном.
Рідний пробіг 104 тис. км, Повна шумоізоляція, Динаміки передні компоненти Kicx,в задній полці врізані овали Pioneer.Нові гальма по колу, стійки KYB вся ходова перебрана! Рейка після реставрації,передачи включаются чётко, комплект сцепления поменян,все сальники на коробке,нове тонування LLumar, дотягувачі передні + двостороння сигналізація Eaglemaster зворотний зв'язок 500 метрів. Фари led Philips. Пересвіт приладової панелі з плавним розпалом. Мозги прошиті їде веселіше. Авто обработано повністю з 2010р., іржі та підкрасів перефарбувань Немає, вся в рідному кольорі!!! Диски r16 Borbet гума літо.Кондиционер холодит отлично,печка зимой жарит,ВСЕ жидкостя поменяны,новый акамулятор,новый стартер,стоит Стронгер,свечи провода новые,Авто максимально обслужено.Первая регистрация 2010год.Масло Мобил 5w30 синтетика,в коробке Addinol 75w80.Ціна відповідає стану авто. Продаж з переоформленням. Телефонувати по суті, без дурних пропозицій!Связь НЕ стабильная звонить или писать Вайбер
Гарний автомобіль, вкладань не потребу. хозяїн по тп, все працює, торг присутній, всі питання по телефону
Авто в ідеальному стані. Охайне, чистеньке та доглянуте. Новий аккумулятор, другой комплект зимової гуми. Нічого робити не треба, сів та поїхав. Дорога магнітола на андроїді з камерою заднього виду та парктроніками спереду на сзаду. Лед оптика
авто в нормальному робочому стані. Всі подробиці по телефону. є нюанси по лакофарбовому покриттю.
СТАН НОВОГО МОТОЦИКЛА !!! дуже надійний , комфортний та гарний круїзер! .Не фарбований, пластик цілий в коло, Байк не потребує капіталовкладень!!!! Стан як на фото. Всі кріплення штатні., не паяні. Ваші речі неодмінно розмістяться в об'ємних кофрах! Всі системи працюють без нарікань! Дорогий LED в основній та в додатковій оптиці, нова ГУМА , АКБ. Передсезонна підготовка проведена! Масло IPON KATANA , пневмо підвіска, віддам насос до амортів, автоматичний круїз, дорога якісна акустика! Байк Вартий уваги! продаж не спішний, відповідний і торг.
Мотор 65 кубічних сантиметрів в гарному стані не пройдена обкатка їде чудово заводиться з пів оберта зовнішній став не поганий потрібно під красити в двох місцях по технічному стану питання немає зовсім тормоза зроблені заді стоїть нова резина новий замок запалювання є запасний ключ стан сів поїхав
Вітаю! Перекупів прошу не турбувати, продаж не терміновий! З моменту придбання в 2020 р. використовувалось в одній сім'ї, авто зараз оф. на дружину. Авто пригнане з Німеччини в кінці 2020р., там був один власник. Сервісна історія в Німеччині зафіксована в книжці до 2019р., все, що робилось по авто в Україні теж зафіксовано. Двигун СВАВ(140к.с) з Common Rail, коробка DSG 6, (з мокрим щепленням). Авто в доброму технічному стані, сажовий фільтр досі на місці, динаміка чудова, авто в основному використовувалось, для заміських поїздок. В комплекті літня гума Hankook, 2024р, зараз авто на зимовій Debica 2022р. В 2024 р. по кузову були перефарбовування(задні двері, капот та пер. пр. крило). Заміна ГРМ - 260 тис.. Заміна оливи та фільтру в DSG - 280тис. При 270 тис. повністю перебиралася ходова. В 2025р. встановлені якісні ледлампи на ближнє світло. Спереду потрібно замінити один датчик парктроніка.
Продам власний автомобіль у чудовому стані який має рідний оригінальний підтверджений пробіг 193 тисячі кілометрів та взагалі не потребує вкладень. Надійний двох літровий турбо дизельний двигун з відмінною динамікою, невеликою витратою палива та автоматичною коробкою передач. Максимальна комплектація для цих авто в яку входить (шкіряний чорний салон, безключовий доступ, преміальна музика зі штатним сабвуфером , люк та багато іншого). Автомобіль повністю обслужений до дрібниць, а саме з останнього: замінений комплект ГРМ з помпою, мастила з фільтрами у двигуні та АКПП, а також зроблена ревізія ходової частини (про все є виписки з СТО), тобто на даний час автомобіль взагалі не потребує навіть мінімальних вкладень, заправляєш топливом і катаєшся, доїде в любу точку світу. Кузов та салон чистий та доглянутий у хорошому стані, фари заклеєні брониплівкою. Два комплекти титанових дисків з гумою(зима – літо). Готовий до любих перевірок на Вашому СТО!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?