Авто на свої роки в гарному стані. По авто всі основні вузли в оригіналі. Двигун не розбирався, піддон не знімався АКПП не відкручувалось. Лобове рідне, як і всі вікна. Є датчик світла, датчик дощу, авто затемнення зеркал, електро фаркоп, навігація, двухзонний клімат. Працюють всі кнопки. Екологія на місці, вихлопна чиста. Старт стоп працює. Грм нещодавно замінений. Кондиціонер з новим радіатором, повністю обслужений зі заміною мастила. Шкіряне мульти кермо.
авто технічно у відмінному стані потребує поварки та покраски по бажанню.
Продам авто з Америки, є невиправлені сліди експлуатації. Авто гібрід. Всі питання по телефону. Можливий торг.
Ланос, на якому я їздив з 2018, я вже певно був 3 або 4 власник. При покупці було 186 т , не думаю що рідній пробіг, думаю трохи підкручували) Я проїхавши пару тисяч поняв що він підїдає масло на тисячу грам 200, і тоді на пробігові 190 я зробив повну капіталку мотора, з розточкою і заміною всьго чого можна, це був 2019, після капіталки масло взагалі перестав підливати, я з часом навіть перестав перевіряти рівень після кожної поїздки навіть на 20 км). і в 2020 я побачив що в мене погнивші задні ланжерони, і рішив поварити, але поварити капітально, вони ще знайшли що стакани теж потрібно, тобто, - я відновив 2 ланжерони, і 2 стакати повністю і усилили, при цьому як зберали машину перебрали ходову вже на нових запчастинах, тобто, поставив все каябовське, пружини, амартизатори (газомасляні), і проставки назад і на перед. В 2024 обнаружились погнилиі пороги , і прийшлось відновлювати, затягнулась поварка на 2 тижні, відновлювали з 2 металу і самі гнули пороги, і ще купу дирок в полу знайшли, теж поварили. Якщо в ланосі шось ламалось, я міняв на нове і якісне, за останні 2 роки я заміним генератор, стартер, газовий редуктор. В 2025 в березні оказалось що лопнув ремень грм, ну і відпвідно я попав на ще одну капіталку мотора, лише в 2 рази дорожчу а ні ж в 2019. Останій ремон був 2 місяці тому, поуберались всі підтікання , замінились передні тормозні колодки разом з дісками, вийшло в 10 к. На даний момент в машині зроблено все! мотор перебраний - найблищих 100 тисяч він не потурбує, а може і більше, ходова зроблена, сідушка водія з бмв, по кузову лише дверки пустились ржавшиною, по низах ну це і не дивно , я там підкрашував як міг, видно на фото, Резина літна - 2024 , зима 2025 - не встигла ще і поїздити. Ціна така бо це машина яка дійсно зроблена, я не збуваю її! є всі фото її поварок, ремонтів, можу розповісти ще багато!, в комплект на відновлення повіддаю все що є, генератори, стартери , комплект нових свічок! якщо дочитали, дякую за увагу, гарних вам покупок!
Шкіряний салон, кондиціонер, подушки безпеки, захист двигуна, повноцінна запаска. Авто не гниле. У квітні замінено газовий редуктор. Уся електроніка справна, двигун працює рівно.
після дтп
Авто в хорошому стані, пригнаний з США , їздила в Україні жінка все доглянуте все що потрібно зроблене, присутній торг
Авто в збереженому стані. Хороша комплектація, в білому перламутрі. Повністю справне без зауважень. Пошкодження мінімальні. Деталі по тел.
Авто в гарному стані на свій вік
Машина в доброму стані мотор масло не бере колеса 4 зима 4 літо на дисках новий акумулятор є ще передні ричаги, задні стойки дзвоніть
Авто не бите не фарбоване!
Volkswagen Multivan 4Motion (повний привід) — рідкісна комплектація з розсувними дверима. Комплектация Highline Multivan 2011 року. Одна з найвдаліших конфігурацій: повний привід що зустрічається нечасто. 🚗 По машині: • повний привід (відмінно тримає дорогу в будь-яку погоду) • коробка працює плавно • ходова обслугована • кузов у хорошому стані • салон чистий та доглянутий Машина без вкладень - сів і катайся!!! Не битая /официалная машина!
Дуже багато зроблено. Нові гальмівні колодки та диски, головний циліндр,електро підсилювач керма, акпп після ремонту комплект зимових шин .новий радіатор пічки. О771 зззз77 МОЖЛИВИЙ ОБМІН
Є нюанси по кузові була вдарена в задню праву сторону не кренично не гнила Мотор капіталився два комплекта коліс зима літо на титанах переоформлення
Авто в хорошому стані. Встановлена якісна акустика, нова літня резина та дві запаски. Проведений ремонт ходової частини. Встановлені шкіряні сидіння від Mercedes з електрорегулюванням — дуже зручно та комфортно. Усі питання — по телефону.
Авто в доброму стані було замінено на 210 тис. ГРМ. Також було замінено комплект щеплення на даний момент вкладень не потребує
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?