Продам гарне авто все робоче
авто на ходу але потребує не великого ремонту. газ/бензин .
Продаю улюблений автомобіль, сервісна книжка, заміна олії кожні 7-8 тис.км., ходова перебрана, в салоні чистота (не курили), бампера від сколів та машини оновлені (пофарбовані), машина на газу (бак 90 літрів), зимова гума у подарунок,... Ціна з торгом, якщо доречний аргумент під час огляду!
Продам свій власний автомобіль,я 2 власник по технічному паспорті з 2013 року,в авто все працює, нічого робити не потрібно,масло поміняв, колодки, свічки,паливний фільтр,є резина зимова у відмінному стані, килимки гумові і текстиль, ковпаки на диски оригінал,в салоні не курили у збереженому стані, працює абсолютно все,кого цікавить дзвоніть !!! Номер телефону
Дзвоніть на Вайбер
Lanos Daewoo 1,5. Поляк. 2007 рік випуску, листопад 2008 куплений в салоні. Пробіг 148 тис.км, реальний. Живий ланос, ніколи не був у таксопарку, ніколи небуло газу! Гарний мотор з Opel, мастило заливається Motul 10w40, проблем з ним(масло не бере) і коробкою нема. Замінені радіатори печі та основний. Ходова не стучить, все завжди робилось вчасно і якісно. Нещодавно, на 145 тис. було зроблено велике ТО: масла, усі рідини,фільтра,діагностика та Замінені: палець куліси, амортизатори передні та задні (Sachs), підшипники ступиці та тормозні колодки скрізь. Домашній, хозяйський Ланос. Один власник. 2 комплекта гуми: літня нова(10 тис). 2 ключі. Днище оброблено антікором, там все добре. Проблеми: По кузову є проблеми з косметикою, рижики(див. фото), нещодавно були замінені на нові заводські деталі: капот, бампер та ліве крило!, також є на фото! Деталі за телефоном. Торг мінімальний, так як, в авто було нещодавно вкладено 500$ на нові деталі щодо косметики. Також є тріщина на лобовому склі. Деталі за телефоном. Автобізнєсменам прохання не торбувати!!! У ваших послугах не зацікавлений зовсім!!! Продаж не терміновий.
Продам Audi 100, 1993 рік, двигун 2.8 (газ/бензин), передній привід. Автомобіль на ходу, у ДТП не був. Останній рік зберігався в сухому приміщенні та практично не експлуатувався. За автомобілем регулярно доглядали, всі розхідники та технічне обслуговування виконувались вчасно. Раніше було замінено паливний насос, масляний та повітряний фільтри. Технічно автомобіль у хорошому стані, серйозних вкладень не потребує. Є кілька нюансів: не працюють задні ліві двері (потрібна заміна приводу центрального замка), багажник відкривається вручну через простий механізм. Продаж у тому стані, як є на фото. Ціна: 2400 $. Без торгу.
Продам обслуженый полуприцеп, у меня 2 года, 30тыс назад сделал полный ремонт: заменены все блок подшипники, все 7 подушек, 6 трещёток, 6 тормозных барабанов, новые тормозные колодки с накладками, пневматика новая вся от начала до конца со всеми кранами, 6 амортизаторов тоже новые, валы реставрированые, все стремянки новые, энэрго акамуляторы и тормозные камеры тоже новые. Резина в очень хорошем состоянии: 1 ось 90%, 2 ось 60%, 3 ось 70%. Тара с рено магнум 15 000кг. 55кубов, есть 6 боковых рабочих люков. Высота прицепа в транспортном положении 3.15см. сделана подъёмная 1 ось. Ося SAF круглые на двойной полуресоре, очень крепкие! С вопросами заберу за 9$ можно не звонить! Адекватный торг присутствует.
Авто професійно відремонтоване, можливий обмін на нерухомість у Львові( з моєю доплатою)
Авто у відмінному стані. Купувалося з мінімальними ушкодженнями. По мотору, коробці, ходовій жодних пошкоджень не було. НЕ утопленник !!! На фотографіях із США сидіння залиті Coca Cola. Через війну припливла замість Одеси до Грузії Приїхала до Харкова своїм ходом із Грузії (4000км). По кузову було замінено передній бампер та переднє крило. Відновлено автомобіль для себе. Крім дрібних сколів по кузову, проблем більше немає. Обмін не інтересує.
Продається Віто 120.Коробка автомат.Двигун 3.0л.Деталі за ном.телЮрій
Телефонувати,писати в телеграм
Продам або обміняю власне авто. Пробіг рідний, не відмотаний, мастила не бере взагалі, рідна фарба, сервісна книжка, 2 ключі. В ДТП не був, тільки заднє ліве крило ударив джип на стоянці, на сто мені сказали 150 доларів за ремонт. Все працює на відмінно, вкладень ніяких не потребує, автомобілем користуюсь майже щодня. Автомобіль у дуже гарному робочому стані. Газовий балон вмонтований у відсік для запаски, дуже економічний. Переоформлення любе яке захоче покупець. Цікавить обмін на седан,кроссовер вартістю від 2500 до 11000 доларів.На обмін як у всіх дорожче .Адекватно оцінюйте свої автомобілі.
причина продажу - йду на службу, потрібно залишити гроші родині.
Продам авто в хорошому стані,нічого робити непотрібно,оригінальний пробіг 60тисяч.Деталі за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?