Авто в рідній фарбі, рижиків та шпакльовки не має. Авто в гарному стані в хорошій комплектації. Є нюанси на задній ляді.
Обмін на тягач Ман Даф полуприцеп Самосвал контейнеровоз с доплатою моєю чи вашою
продам форд мондео в гарному стані, в авто все працює,двигун коробка, ходова в ідеалі, відреставрована турбіна, замінений ГРМ, масло , фільтри замінено,кондиціонер заправлений працює,в наявності сервісна книжка з європи з записами за всі її роки ,пробіг рідний ,має один косметичний підкрас без шпаклі, один власник в Україні.
Продам власне авто, в гарному стані, в рідній фарбі. Є один косметичний підкрас передній бампер. По авто багато чого було замінено за цей рік. Більш детально по авто дзвоніть з задоволенням розповім. Більше фото кину особисто по проханню.
ТЕРМІНОВО ..Продам свій чудовий мерседес В200 кузо W245. 2.0 .бензина. 2005 року на механіці. машину купувалося для себе все що потрібно мінялося і робилося для себе .. заміна масла всіх фільтрів стоїки передні колодки .скоби.. нові .. запчастини .. ..демпфер. комплекту сцеплення ремень і ролики генератора помпа все нове коробка перемикається добре машина на ходу немає рижиків все окей.. два комплекта резини зима -2023...літо-2024..пробіг рідний 177200. повна комплектація електро пакету пишіть дзвоніть. дякую. Віддам без торгу .. Миру нам і Слава Україні...
Авто в гарному станi працюе рiвно стойть газ 2 пок. вписаний росхiд газ 10 мiсто 7.5 траса нове зчеплиня любий вид переоформлення
авто в гарному стані, замінено стойки, шруси, грм, перебиралися всі ричаги, якщо немає зв'язку то на вайбер
Я другий власник після автосалону. За автомобілем доглядалось вчасно, масла, фільтра, мінялись по розкладу) До машини ставились бережно так як це був перший автомобіль. Не бита, не фарбована, пробіг офіційний, можлива перевірка на будь-якому сто. Не Америка! Економний автомобіль, все працює відмінно, заміна скла лобового буде на оригінал.
Автомобіль в дуже гарному стані.Не був у ДТП.Все працює .То і сервіс.Оригінальний пробіг.Европа! Зауважень ніяких немає! Резина зима з невеликим зносом . Всі вікна і скло оригінал .Батарея СОХ 91 відсоток .Ціна на обмін 16900
Авто куплено цілим з дуже мінімальним пошкодженням заднього правого крила (подряпина). Пофарбовано два бампери і трохи заднього крила. Ідеальне авто для міста. обмін. Продаж у зв'язку з купівлею нового автомобіля.Запрошую на тест-драйв.
Машина в хорошому стані. По кузову все добре не гнила. Деталі по телефону. Торг. Звонити по номеру на фото.
Замінено ремінь ГРМ,перебрана ходова та нові стойки з пружинами,замінено задні колодки,ступічні підшипники є два комплекти зимової гуми з штампами,є літо на титанах,присутній торг в розумних межах
Авто в гарному стані, довга база 8+1, рідний пробіг 255тис, мотор 1.9 tdi в ідеальному стані заводиться без проблем у мороз, кпп ідеальний стан 6 передач, на кузові є рижики, був оброблений у 2021 році, салон в доброму стані встановлена магнітола із задньою камерою і люк, фари поліровані і встановлені led фари Aled, в наявності 2 пари колес (зимні і літні), титанові диски були придбані нові, недавно було замінено тормозні колотки. Всі інші подробиці по телефону або чат. Витрата палива по трасі без вантажу 5.5л спокійною їздою, можливий обмін і присутній торг!
Добрий день. Пропоную До Вашої уваги причеп німецького виробництва. Вантажопідйомність 2000кг., категорія-В. Оцинкована рама, алюмінієві борта, торсіони, гальма накату( колодки та троси нові) Всі борти крім переднього- знімаються і лишається платформа. Каркас під тент- трубчастий , розбірний. Запасне колесо.Резина R14C Довжина 3.8мерра Ширина 1.9 метра Висота 1.8 метра Причіп не використовується вже 8 років! Всім вдалих покупок!!
Продам ваз на ходу каждый день есть рыжики так как машина не новая днище целое не гнилое стоит газ вписан в техпаспорт любое переоформление всё вопросы по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?