LPG 5, телефонувати, вайбер, ватсаб. +**********
Авто на повному ходу,має нюанси по косметиці,бажано обмін ключ на ключ,в даний момент виправляю проблеми по кузову ззовні.мої контакти:. Не зважаючи на зовнішній вигляд в цілому автомобіль не поганий,ні одного разу не підвела.
Авто в хорошому стані перший власник в Україні всі дедалі за тел
Всі розхідники замінено...Задетальною інформаці звертайтесь...
Отличное рабочее состояние.матор не дымит(03). 5КПП не выбивает. Мост не воет.кузов не гнилой.краска отлично.(тюнинг нужно освежить). Газ работает и оформлен в тех.паспорт.титаны 16. электостеклопод 4шт.электролюк(не течёт).электрорегулеровка.зеркал. салон шикарный.Торг.
Продам Ваз 2101 Двигун 1.5 Газ/бензин На ходу По кузову є гниль але не критично Всі питання по телефону
На ходу,всі питання по телефону
Авто у хорошому стані Вкладень не потребує
Авто в одних руках 7 років, встановлено газ 4 покоління.В гарному стані як на свої роки, всі питання по телефону.
Автомобіль технічно справний, готовий до використання. Торг біля авто.
Продам або обміняю своє власне авто в дуже доброму стані!за авто слідкували та дбали,охайно ставились...ніяких вкладень по салону та ходовій не потребує,всі заміни робились вчасно!ходова та електроніка в нормі,мотор працює добре,коробка теж...масло не бере,не димить!не перекуп,авто сімейне!деякі незначні нюанси вказані на фото,деталі пластику всі є!!!Була зроблена заміна масла,антифризу, масляний фільтр, фільтр салону,повітряний фільтр,новий акумулятор,була заміна насоса гідропосилювача руля...
Продам, гарний автомобіль, трохи потрібно поварити дніще по бажанню.
Машина привозилася для себе, подушки безпеки всі цілі, машина не фарбована, заміна в колір задньої ляди та бампера
Авто не на ходу. Детальніше по телефону.
авто на ходу,сів поїхав питання по телефону
Авто в Україні з весни. В гарному стані. Масла та фільтра міняні 8 тис. км назад. Салон в гарному стані. На зимовій резині. Авто на мені, цікавить лише переоформлення. Автомат працює чудово. Середній розхід 7.5 - 8 л. На свої роки та пробіг(рідний) авто в чудовому стані, в порівнянні з такими ж які є на ринку. Деталі по телефону
Продам авто в гарному стані. Навесні замінено помпу, ролики, грм.З машиною віддам комплект коліс на зимовій гумі.
Продам Opel Kadett, 1989 р.в., 1,6 інжектор. Пробіг рідний 222000 км., машина в гарному стані як на свої роки, на ходу, сів і поїхав. Не бита, не ржава. Двигун в ідеальному стані, по кузову, ходовій і салону в задовільному стані. Потребує хіба, що косметичних робіт. На машині мало їздили, в основному стояла в гаражі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?