Авто в гарному робочому стані, все працює правильно, в гарній комплектації, цікавить обмін на більше авто. На обмін дорожче.
Машина вдоброму стані по всим питанням по тилифону
авто в доброму стані,салон збережений,розхідники замінено.
Віддамо в хороші руки. 2 комплекти дисків. Газ ніколи не стояв. Писати в менеджери
Автомобіль в доброму стані, все працює, колеса хороші, ходова, мотор в доброму стані.Нічого не гуде , 5 ступенчата коробка передач. деталі по телефоні
Це вже хоббі, в машині 7000$ По зрівнянню з багатьма, він дуже бодрий150-200к проїдете якщо є голова дуже легко Хороший інструмент для подорожей, що і постійно робить. Тому завжди обслуговувався під чітким моїм наглядом Можливо поміняюсь, тільки на щось цікаве, типу кабріка або мерса CL, або якесь ретро в класному стані, Краще дзвоніть на рахунок такого обміну Кожні кнопки і все решту в машині працює Крашені тільки бампера і один поріг пласмасовий Мерс може поспорити з любим w212, в технічному плані . «Новий» мотор, проїхав 70тис Масло тримає рівень. І саме основне - краплинки стружки в фільтрі масла, беріть з собою фільтр на заміну і разом перевіримо Теплообмінник, цепь заміненні, подушки мотора всі, куча прокладок на нові В коробці новий фільтр та масло, також багато чого зроблено, амортизатори всі, ходова, тормозна система по зносу десь ще 80% маєте запасу Технічно в дуже-дуже хорошому стані, по підкрасах тільки бампера, тобто він весь в рідній фарбі Щоб ви розуміли ця машина в такому стані, що переїде ще багато нових авто що тепер продають
Свіжо пригнане авто.Двигун і КПП працюють бездоганно,підтьоків масла немає,ходова в нормі.Салон як у нового авто.По кузову все нормально( 3 підкраси)Днище оброблене антикорозійною мастикою. Екологія в нормі. Авто варте уваги.Пробіг оригінальний 1000%.В Україну авто приїхало 31.07.23р.).Авто до продажу не готувалось все в оригіналі,поміняно масло,охолоджуюча рідина і всі фільтра. Нова зимова резина R17.Авто пройшло серйозну повну комп'ютерну діагностику по вузлах і агрегатах (зауваження відсутні )З 6.09.2023р. автомобіль на Українських номерах.Зроблено страховий поліс. Реальному покупцеві торг в межах розумного.
авто свіжопригнане, майже в новому стані, гарна комплектація, парктронік , камери, продаж не терміновий.
Авто варто вашої уваги рідний пробіг ні одної частини від коли володію не красив ходова все добре коробка переключає плавно машинка пливе підвіс працює ідеально на рахунок корозії проблем сильних немає як бачите по фото арки цілі комплектація Elegance.Машинка для тих зто дійсно розуміє ціль автомобіля універсала машина для сім?ї саме то.Дзвоніть все розповім детальніше.
гарне авто без вкладень
Перебрав ходову частину, їде тихенько м'яко Добре їде як на бензині так і на газу Коробка не гуде не виє, задній міст так само У салоні потрібно купити карти 500 грн і блок запобіжників 220 грн і взагалі бомба, продаж буде за генеральною довіреністю або переоформлення
( + )Продам Моторолер,стан хороший,зробив повний капітальний ремонт двигуна,замінено 4-салінблоки трансмісії,масло в редукторі замінено,рама в ідеалі усилена для більшої надійності,проводка перебрана всі фішки на місці ( колхоза немає ),нова пара зеркал,гальма передні задні прокачені працюють чудово (ABS),акамулятор новий,електростартер, кікстартер працює добре,сигнал працює, сігналізація працює,передня вилка в хорошому стані не тече, ( - )задні амартезатори більш менш нормальні. гума перідня під заміну. требує лакокрасочних робіт.
Продам Honda CR-V. 2,4 2008 г. В отличном состоянии. Продаю как есть.. "Губы" не накрашенные. Подробности по телефону. Возможен обмен на полноприводный авто с объемом дв. меньше 2.0 типа Duster и пр.
Своє авто із салону. Газу немає і не було. Без ДТП.
Автомобиль в хорошем состоянии. ГРМ фильтра масла генератор. Поменяны 500 км назад есть несколько рыжиков прошу звонить на вайбер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?