Продам авто в хорошому стані, не іржавий. Гідропідсилювач керма, хороша музика, вкладень не вимагає. Двигун 1.5 є пошкодження бампера, на фарбування поступлюся.
Привезене з Америки,робилось для себе,автомобілем задоволений,причина продажу це купівля нового авто По технічним моментам у авто немає проблем. Можлива перевірка на вашому СТО. Клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль, датчик мертвих зон, автоматичне світло, датчик дощу, підігрів сидінь. Детальніше дзвоніть за номером
Продам Bajaj Pulsar 180,Індійського якісного виробника мототехніки,один власник,перша реєстрація в 20 році,проїхав 4 тисячі кілометрів,масло мінялось вчасно,обкатку пройшов,жодних вкладень не потребує.Всі деталі по телефоні ********** Леонід
Продам автомобіль opel zefira. 2010 року. Газ/бензин , обьєм 1.6 Стан автомобіля ідеальний , вкладень взагалі не потребує. Сів та поїхав, гаражне зберігання , не гнила, не ржава, в ДТП не була. 1 власник . Торг біля капота.Якщо у вас є якісь ще додаткові питання з радістю вам відповім.
Продам семейный автомобиль владею с 2020 года до этого с 2016 года была у товарища. Можно сказать в одних руках с 16 года. По технике сделана полностью ТО каждые 8 тыс. км с заменой всех фильтров, заправка Socar ДТ нано екстра. З тыс. км тому пройдено ТО перебрал ходовую: замена стоек с опорами, втулки стабилизатора, рулевые тяги, шаровые опоры, подушка двигателя, проведен ремонт турбокомпрессора с заменой картриджа и всех уплотнительных резинок начиная от турбины, клапанной крышки и заканчивая резинками теплообменника, замена генератора (на гарантии) этот ремонт обошелся 47 тыс. грн. Ремень ГРМ менялся на 265 тыс. км, также менялось масло в коробке и антифриз. На 270 тыс. км замена форсунок. Машина обезшумлена, стоит хорошая акустика с усилителем и сабом. Два комплекта резины зима на 15 железных дисках Тойо и лето черные литые 16 диски смотрится супер. 2 комплекта ковриков. По кузову есть нюанс поцарапаны: задние клыки и правая задняя арка не делал только из за того что особо нет времени и чтобы будущий владелец видел реальный нюанс. Машина не палировалась на продажу не готовилась. В эксплуатации каждый день. Торг на устранение недочетов по кузову.
Вітаю Вас. Якщо Вам потрібен технічно справний автомобіль з невеликим пробігом + американська якість від компанії GM? Тоді це Ваша майбутня машина! Не дорога в обслуговуванні, жвава + економна витрата палива за рахунок АКПП 6 і турбо мотора 1.4! Всі деталі рідні, крім пильовиків на амортизаторах! - Увага! Це Предтопова Комплектація Авто + RS (пакет)!!! У машині є дуже зручні опції: - Камера заднього виду з динамічними лініями паркування; -Функція «проведення додому» забезпечують чудову видимість у будь-який час; - Круїз контроль, який дуже зручний при їзді трасою; - Без ключового доступу до авто; - Кнопка Старт/Стоп (заводитися за допомогою кнопки та економить паливо доки ви стоїте в пробці); - Машину можна завести за допомогою ключа на відстані, також нагріти салон чи охолодити; - Android Auto/Apple Carplay; - Aux, Bluetooth, Hands free (можете дзвонити та відповідати на дзвінки, не відриваючись від керування авто); - Підігрів передніх сидінь; Автоматичне регулювання дзеркал; - ABS, ESP, TCS; - Центральний замок; - Електро-регулювання сидіння водія; - Мультируль; - Диски з датчиками тиску у шинах; Та ін. Перевірка на будь-якому СТО! Машина доукомплектована мною: Вітровики Well visiors (замовляв безпосередньо з Америки оригінал) тонування дороге по колу + (лобове скло атермальна плівка) Русифікація з англійської панелі приладів і т.д Захист двигуна Килимки салон+багажник Ксенон Преміум накидки на садіння. Машина йде в оригінальному RS обважуванні, спойлер, задній бампер, накладки на пороги, передній бампер з губою, протитуманні фари та шильдик RS + чорна стеля. Гаражне зберігання. Заправляюсь на Окко або Socar. Є косметичні дефекти на кузові та лобовому склі (дивіться фото)! - Ціна вказана з урахуванням Всього! (( ПРОДАЖ НЕ ТЕРМІНОВО!!! )) Авто бізнесмени і Автомайданчикам Мене не Турбувати!
Продам власний автомобіль, який приганявся зі США. По технічній частині все супер, по кузову є декілька питання. Детальніше розповім по номеру телефону
Продаю авто golf 5 універсал, 1,6 BSE, бензин, 2007 року. Купляв на початку 2024 року як сімейне авто, на той час рідний пробіг 197 тис, ТО пройдено, перебрали ходову та гальма. Двигун та кубка передач працюють без нарікань, масло та рідини міняю по регламенту. Чудове жваве авто, сервісна книжка, один ключ, літня , зимова резина другий власник. 9 подушок безпеки, електро прилад та підігрів дзеркал, двохзонний кондиціонер, електро склопідйомники 4 дверцят, круїзконтроль, задній парктронік, електропідігрів заднього вікна, запаска повнорозмірне колесо, розхід місто 9, траса 7.
Повна комплектація, пробіг рідний, все працює, в чудовому стані торг.
Не биток, не Америка, своє авто, обслужено - паливна форсунки, турбіна, повне то сажевий вирізаний і відшитий, радіатори кондиціонера, охолодження, інтеркулер, шкіф колінвала, амортизатори та опори передні, пружини задні, масло двигун, коробка, новий акумулятор, нові передні колодки ( задні також є нові але не встановлені) , кондиціонер заправлений ,автомобіль на 7 місць з нормальним кліренсом, дуже швидкий турбований двигун, два комплекти гуми. мінімальний торг. Причина продажу придбання нового автомобіля з салону. пропозиції за типом куплю за і на 1-2к менше не цікавлять
Продам Гольф 4 2002р. 1.6 Газ-Бензин(газ не вписаний ) продаж тільки з переоформленням. Всі деталі по телефоні ********** Альона (ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ) Хороший торг реальному покупцю
Причеп реф тендем пригнаний з Голландії в дуже гарному стані капіталовкладень не потребує готовий до роботи нова резина будка 2.7 2.5 7.8 продається по без надобності по Україні їздив 2 місяці одна будка вартує цих грошей тож пропозиція дуже гарна всі деталі по телефону)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?