Чудове авто в оригінальній комплектації R-Line, було пригнане з Америки та робилось під себе, хороша динаміка та комфортно рулиться, вчасно обслуговувалось, цепь ГРМ замінена 15тис тому, більше деталей по телефону
Mazda CX-9 в комплектації Grand Touring, 2020 року випуску. На обліку в Україні. Авто із США, зрозумілий удар, ціла безпека, всі пошкоджені деталі та запчастини замінено на нові, професійно відремонтовано та відновлено. Колір - білий перламутр. Повноцінний кросовер на 6 місць. Автомобіль з турбомотором об'ємом 2,5 літра на 250 кінських сил. Коробка перемикання передач - надійний японський шестиступеневий гдротранформатор від Asin. - Салон з натуральної світлої шкіри, чорний дах, електролюк, електронна панель приладів; - тризонний клімат, електропривід регулювання передніх сидінь, підігрів та вентиляція передніх сидінь, підігрів задніх сидінь, підігрів руля, пам'ять сидіння водія на 2 положення, капітанські задні сидіння; - датчики сліпих зон, адаптивний круїз-контроль, система утримання у смузі, екстренне гальмування; - камери 360 з передніми та задніми парктроніками; - проекція на лобове скло; - full led оптика; - оригінальні литі диски 20", нова літня гума; - безключовий доступ, запуск з кнопки; - сонцезахисні шторки на задніх вікнах; - преміальна аудиосистема Bose, Apple CarPlay та AndroidAvto; - датчики дощу та світла, фари AFS, автоматичне дальнє світло; - дзеркала заднього виду с функцєю складування; - електропривід багажника. Багато інших сучасних функції необхідних для водія. Автомобіль з рідним пробігом. Нова АКБ. Зроблено технічне обслуговування: замінено - хладоген системи кондиціювання; - мастила (двигун та задній редуктор); - робочі рідини (гальмівна та охолоджуюча); - фільтри (масляний, повітряний, салону). Готовий до будь-якої перевірки.
Грузовій перероблений в груз-пас. Офіційно вписаний пас. Автомобіль після незначного ДТП. Потребує заміну фари правої. Задній правий стоп-фонарь. Пошкоджено - Крило праве, капот. Потрібна заміна свічок накалу. Сколи та тріщінки на лобовому склі. Машина на ходу. Торг при огляді.
Продам авто в хорошому стані. По машині все зроблено. По мотору все супер. У ДТП не була. За детальною інформацією — дзвоніть
Офіційний автомобіль з прозорою історією на офіціалі,рідний пробіг 80% по європі,стан автомобіля потрібно бачити,на 80 тис км Вже взута в нову зимову резину Hankook Третій власник,в ідеальному косметичному та технічному стані,морда в бронеплівці,не битий не фарбований,рідні вікна фари і тд,нічого не крутилось,знизу сухий,працює як годинник,жирна комплектація,надзвичайно комфортний та економний автомобіль,розхід траса місто 6.5-9л -Масаж сидінь -Проекція -AutoHold -Підігрів 4ох сидінь -Підігрів руля -Автоматичне паркування -Apple CarPlay/Android Auto -Підігрів лобового скла -Line Asist -Зовнішній та внутрішній R-Line -Чорна стеля -Відкриття багажника ногою -Вентиляція 2ох передніх сидінь -Поворотня задня вісь -Матричні фари з автодальнім та вирізанням автомобілів -Дотяжки дверей -Безключовий доступ -Вебасто -Парктроніки в круг -Камера заднього виду -Адаптивний круїз контроль -2 комплекта з резини зима/літо -Пневмо підвіска Тільки після технічного обслуговування,замінене масло,всі фільтра,тормозні диски та колодки,на данний момент зауважень по автомобілю немає,готовий їхати на любий ваш сервіс,продаж не спішна,допомоги в продажі не потребую,автомобіль одного показу,новий власник буде задоволений,можливий обмін на такого самого але новішого з доплатою
Причіп МЕГА. Даний причіп працює у міжнародному сполученні. Причіп не стоїть. Постійно працює, тому для прегляду телефонуйте . Причіп можна побачити будучи завантаженим і переконатися , що він рівний, не поведений і веде себе відмінно. Май підйомну вісь. Телефонуйте на . Анатолій
Перші власники в Україні ,авто куплено 24.06.2016 є підтверджуючі документи Європи.Пройшли Європейське ТО тільки для виїзду за кордон- в авто все технічно справно. В рідній фарбі готові до любих перевірок, поворотні фари повний привід клімат контроль старстоп підігріви сидінь клімат контроль круїз контроль тримання в полосі датчики світла дощу тиску в шинах партроніки передні і задні два ключа та ще багато функцій,замінено колодки і передні салінблоки й нова резина,тільки замінені шайби форсунок і все що треба по двигуну.По авто нічого робити не потрібно, користувались восновному для виїзду в Європу. Робити по авто нічого не потрібно.Поміч в продажу і автобізнесменів прошу не турбувати! Обмін на новішу таку ж Мазду або БМВ-Х1,2,3. За готівку торг. Можлива доставка до Вас.На обмін ціна як і у Вас!
продається шкода А5,2008 року, 415 тисяч, 2 хозяїн, машина стоїть з грудня місяця, ніхто не їздить, бо служу, по ходовій проблем немає, всё зроблене,по кузову е нюанси, резина стоїть нова зимова, двигун бсф 1,6 , поставлено нову газову установку по гарантії, обслуглвується на сто час газу, по гарантії, проїхала на газу 20 тисяч. не Димить, масло від заміни до заміни літра масла+-., єкономічне авто.
Салон та кузов S line, гарні сидіння з кожі, темний потолок. Також присутя функція пам'ять сидінь, підігрів сидінь. Провів чистку впускного колектора та чистка перевірка форсунок, також замінив масловидільник. Машина у відмінному стані,сів і поїхав, кожного дня дружина їздинь на роботу. Якщо цікавить пишіть дзвоніть, відповім на всі ваші запитання. Прозьба перекупів не турбувати.
Автомобіль шкода октавія 2.0 TDI машина повністю обслужена, масла фільтра поміняні, ремінь ролики також, надійна і в тойже час економна, розхід по трасі до 5л.по місту до 8л., кого цікавить детальніше розкажу по телефону, також у авто є багато додаткових функцій що полегшує водієві здійснювати рух, є допомога при руху у гору, та допомога при руху у низ, та багато іншого.
Продам свій Lexus,в ідеальному стані, Ніяких вкладень не потребує,сів поїхав. Все працює кожна кнопка,люк,підігрів охолодження сидінь 2.5 повний привід їде дуже бадьоро причина продажу покупка такого ж лексуса тільки в наступному кузові приїжджайте дивіться перекупам прохання не турбувати В круг сделана тонеровка( керамика) стоит хороший свет. У комплекті віддам зимову гуму в хорошому стані
Продам CITRO?N C 5 2012 года Двигатель 1.6 дизель КПП механика Расход топлива в городском режиме 6.6 л . Трасса 4.6 л . Шины 90 % остаток АКБ отличная Авто в хорошем состоянии Возможен обмен с вашей доплатой На все интересующие вопросы Отвечу по телефону
Продам надійне авто, ніяких вкладень не потребує. Двигун масла не бере, коробка перемикає плавно, ходова в нормі, кузов без криміналу
Мотоцикл в хорошем состоянии есть нюансы по пластику, но как для первого мотоцикла он отличен, мотор не дымит вилка не течёт работает хорошо. Стоит карбюратор з ускорительным носом. Резина хорошая, меняные звёзды и цепь. Пишите звоните.
Авто в горному технічному стані.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?