Сiмейне авто - зручне, комфортне та надiйне, нiчого робити не треба, масло в двигунi замiнено, двигун 1,5 турбо, салон екошкіра, чистий без стороннього запаху, дуже файно та стильно виглядає, камера заднього виду, сліпіі зони. Авто майданчики прохання не турбувати. Обміни цікаві тільки на грошики)
Продається в хорошому робочому стані ВАЗ 21093 2002 року випуску двигун 1,5л. газ/бензин пробіг близько 220000 км Хороша зимова гума другий господар торг невеликий У березні була заміна та встановлення: - ремінь ГРМ - гальмівна колодка задніх коліс - трос ручного гальма - газовий редуктор - заміна моторного масла (напівсинтетика) та антифризу. Газ вписаний у техпаспорт За документами є повний порядок. Є страховка та техогляд на 2 роки. По кузову є незначні сліди "рижиків".
Після пожежі . Згорів моторний відсік та проводка .
Volkswagen Touareg X 3.0 V6 TDI BlueMotion (спецсерія Touareg). Чистий 2014 рік. Start & Stop. Режими : Comfort, Sport, Off-road. Рідний пробіг, який підтверджується станом авто та сервісним обслуговуванням. Climat Control. Дотяжка багажника. В Авто не Курили. Шкіряний салон. Чорна стеля. Електро сидіння, підігрів та пам'ять сидінь. Безключевий доступ до автомобіля Keylees ENTRY. Електро складання Дзеркал. Сенсор дощу, Датчик світла. Навігація з картами України та Європи. Оригінальні Титани Volkswagen R - 19 MOAB. Cruise - Control з обмеженням швидкості та багато іншого. Двигун щойно перепакований.
Автомобіль технічно справний. На ходу. Від першого власника. Гаражне зберігання, машина зимою не виїжджала. Не фарбована. В 1989 р.заміна нового кузова (наразі без єдиної іржі, оброблений). Труби з нержавіючої сталі, магнітола, фаркоп.
Европейка! Два хозяина!
Можливий торг! Продам шикарний автомобіль. Повністю доглянутий та в ідеальному стані, ніяких вкладень не потребує. Можлива будь-яка перевірка. ТО робили кожні 9 тис.км. Пробіг 100% рідний видно по стану. В броненеплівці. Встановлена дорога сигналізація. Майже в самій повній комплектації. Автомобіль привозився для себе 5 років назад. По нюансам: тріщина на рідному лобовому та невеличка вм’ятина на передній правій двері. Плюс зимня резина на титанових дисках R17.
Замінено ГРМ.водяну помпу,ролики.масло фільтр,фільтр салона,заправлено кондиціонер,автомобіль в хорошому стані.
Гарний стан,.Ксенон противотуманки і ближнє світло, тонування по кругу. 2 комплекти гуми літо зима
Автомобіль пригнаний з Німеччини в 2019 році, в хорошому стані. простий бензиновий мотор.
Хюндай H1 , оригінальний пасажир, куплений в автосалоні 2012 році, де-факто другий власник, обслуговування на хюндай центрі на Павла Усенка. Мотор дизель 2.5, 140 кін.сил, заміна масла кожні 10 тис. Без під'їдання масла. Коробка механічна 5 ступка, працює відмінно, довгі передачі. Економічний режим витрати палива, місто 9-10 літрів, траса від 7 літрів, залежно від режиму їзди. Салон в ідеальному стані, сидіння велюр, передні сидіння замінені на більш зручніші, оригінальні від старекса кожані + підлокітники. Можна підключити підігрів. Охолодження і нагрів розгалуджено по всьому салону. Встановлено додатково: турботаймер, блокування заднього диференціалу, тонуваваня, задні парк датчики, лінзована оптика ближноьго світла. Авто використовувалося в основному в поїздках на дальні відстані, без ДТП, без перекрасів, вікна рідні, замінено тільки лобове скло. На останьому ТО, замінено масло, всі фільтра, антифриз, ПТК, профілактика ходової частини. Технічно все зроблено. Стоїть нова зимова резина. Я власник, продаж через Мрео або застосунок ДІЯ, номер в подарунок.
Машина на ходу. Була у власника з 2009-го року, ретельно доглядав за станом. Новий акумулятор Midac (приблизно 2 роки, але виїжджав лише кілька разів). Всесезонні шини Nokian в дуже гарному стані (мало їздили). В подарунок - реєстратор та деякі деталі (віддамо все, що є для цього автомобіля).
Авто в справному стані.Можливий обмін на пландеку.
автомобіль в досить не поганому стані,корозія відсутня,є парочка царапин які при потребі легко виправляться поліровкою. двигун не димить не сапунить масла не споживає ні грамма. коробка перемикається як нова,по ходовій зауважень немає. дуже зручний та відносно економічний кросовер. використовується з задоволенням кожного дня,продаж не спішний. причина продажу перехід на електричку.
продам автомобіль у добромустані,мотор масла не бере,ходова добра,кондиціонер працює,скопідйомники працюють.заводиться добре.Машина пригнана з Єропи.
Продаю свій Volvo V50 2011 року. Це справді надійна та економна машина, яка жодного разу мене не підвела. Оснащена дизельним мотором 1.6 (109 к.с.) з механічною коробкою — їде жваво, але при цьому витрачає всього близько 5.3 л на 100 км в змішаному циклі, а при дальніх поїздках розхідомір рідко показує більше 3.8 л. Дуже вигідно, особливо зараз, коли ціни на пальне кусаються. Авто не фарбоване, має нормальні сліди експлуатації для свого року — все чесно, без приховування. Машина у кузові універсал, а це значить, що в багажник спокійно вміщуються і дитячий візок, і всі сумки з магазину, і речі для поїздки на відпочинок. Всередині просторо та зручно для пасажирів. Салон доглянутий, чорна шкіряна обшивка виглядає стильно та практично. Є кондиціонер, круїз-контроль, мультируль, електропакет — все для комфортної їзди. Машина оснащена ABS, ESP та іншими системами безпеки, що додає впевненості на дорозі. Завжди своєчасно обслуговувалася. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. ДТП не було. Чудово підійде для сім’ї або тих, хто шукає практичну, економну і безпечну машину для міста та трас. За деталями дзвоніть або пишіть — із задоволенням все розповім та покажу.
Технічно справне авто, готовий до любих перевірок Один власник Продаж від власника Деталі по телефону. Це авто та багато інших можна оглянути за адресою місто Хмельницький вулиця Степана Бандери 28( поруч з рестораном Шарм, навпроти Хмельницьклегпром)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?