продам власне авто. в Україні 2 роки, я перший власник, аргументований торг біля капоту автомобіля
Свіжо пригнаний автомобіль з Нідерландів. Розмитнениі і поставлений на облік 12.04.2024 року. Автомобіль без жодного підкрасу. Оригінальний пробіг і підтведжений по європейських базах. Салон збережений. По авто зауважень немає. Автомобіль обслужений замінено масла, фільтра ремені і роліки.
Авто в доглянутому стані.За більш детальнішою інформацією по номері
Авто в дуже хорошому стані є сервісна книжка Оригинальний пробіг не так як часто пишуть просто так,видно на фото Газ-Бензин Перший власник тільки що розмитнення,газ встановлювали за кордоном,на їздила на газу 15 км.
Продам Skoda Octavia 1.6 бензин 2008 р. Повністю не фарбований. Поміняні всі фільтри і масла. Перший власник в Україні. Доглянутий салон. Хороші диски. Детальніше по телефону.
Posh Cayenne чорного кольору, салон світла шкіра (сидіння, панель управління, стеля), зручні сидіння з електричною зміною положень та підігрівом, регулювання положення руля, круїз контроль, конденціонер, люк, повний привід, автомат, газ/бензин.
Авто у гарному стані,віддам у добрі руки,робити нічого не треба,сів і поїхав АКБ майже новий,ТО за регламентом виробника проходило,нарікань жодних.Легкосплавні 185/60/16 диски, зимова та літня гума, гальмівні диски по колу та колодки нові,стуків,шумів немає,КПП в ідеалі,мотор не чути як працює,клімат працює,вісім подушок безпеки AIRBAG,в салоні затишно і комфортно їхати на довгі дистанції,все працює.Торг біля авто.Перекупів прошу не турбувати!
Авто офіційне. Купувалось з салону в кінці 2010року, без сажевого фільтру з заводу. Гарна комплектація, пам'ять сидінь, камери 360, зручна мультимедіа, підігрів руля та сидінь, пневмо,офроуд пакет з салону, вебасто, датчики світла та дощу, електросидіння, електросклопідіймачі, ледфари, ледпротивотуманки, обезшумлена по колу, все що робилось можна подивитись на вольксваген сервісі, перед покритий захисною плівкою. На обмін 25000$ Цікавить обмін на електромобіль
Автомобіль в ідеальному стані.
Авто в ідеальному стані. Були не значні пошкодження, але в ДТП НЕ БУЛА. Є підігрів передніх сидінь, підігрів керма, тонування. Всі питання за телефоном
Авто на повному ходу. Зроблена ходова, замінена рульова рейка. Заводиться і їде.
Хороший сімейний автомобіль 7 місць,двигун без нарікань ,ходова все зроблено є зауваження по опорних підшипниках.після хім чистки потолок (матеріал) провис.Робочий і заправлений кондиціонер. Торг мінімальний на косметичні зауваження на фото видно. Одним словом сів і поїхав.цікавить обмін на каліка або добло розгляну різні варіанти…
Авто в чудовому стані, грм замінено 25тис тому,масло і всі фільтра близько тисячі. Динамічний і водночас економний автомобіль. Весь в рідній фарбі,всі вікна рідні, по ходовій теж без питань. На авто грошей не жалілось, так як їздила дружина, то все малу бути справним і не підводити. Автомобілем за роки дуже задоволене, продаж в зв?язку покупкою новішого авто. За детальнішою інформацією звертайтесь Viber WhatsApp
Добрый день, супер ухоженное домашнее авто, В очень хорошей комплектации! Перед обклеен пленкой, 2 комплекта дисков , 2 комплекта ковриков зима лето! 3я машина в семье, Бережная эксплуатация, расход 8-9 литров в среднем, мощность суммарно 380сил, динамики хватает во всем диапазоне езды! Догляжена до мелочей, не Америка,музыка Bang& с выездными динамиками, матричные интелектуальные фары с автодальним и вырезанием авто ,ночное виденье,4 режима пневмо, дотяжки дверей, проекция,распознование знаков, массажи всех сидений,+ вентиляция , столики,бар, лонг, адаптивный круиз, шторки, солнечная батарея в люке, автопарковка, мониторы, карплей, индивидуальный салон с доп пакетом кожи алькантары и контрастной строчкой и уникальным цветом дерева, одкрытие багажника движением ноги,розетка 220w,2 телефона,
Пропаную власне офіційне сімейне авто, Mitsubishi Outlander 2020 модельного року, комплектація INVITE 145 к.с. 2WD, безключовий доступ, камера заднього огляду, підігрів керма та передніх сидінь… Я другий власник, мені 40+. Авто знаходиться у ЕС. Прошу не турбувати комерсантів/перекупів. Додаткове обладнання: 1) ГБО – LANDIRENZO, балон замість запасного колеса, ємкість 62л ( задуваю приблизно 55 літрів газу, це дає змогу проїхати приблизно 550 км) 2) Сигналізація StarLine S96 BT (Вбудований модуль GPS-ГЛОНАСС Перевіряйте повну історію переміщень, локацій та поточні координати авто з точністю до кількох метрів, Розумний автозапуск, Захист від викрадення ключів, Вільні руки, Керування з мобільного… ) 3) Сталевий захист двигуна 4) Захист радіатору 5) Задній парктронік 6) Бронь (передній бампер та фари, пороги, пройми під дверними ручками) 7) Килимки у салоні та багажнику - гума, бризковики 8) Відео реєстратор з GPS 70mai 9) Датчики тиску Outlander купували у офіційного дилера у місті Харкові. Авто має ще рік гарантії. Авто обслуговували тільки у сертифікованих Mitsubishi СТО. Авточохли на сидіннях з першого дня експлуатації. В машині ніколи не палили. Автомобіль не був у жодному ДТП. На фото в кінці позначив недоліки по кузову. Це останній рестайлінг який є самим досконалішим. Mitsubishi Outlander 2020 модельного року має переваги: + 8 покоління СVT (додаткове охолодження); + регулювання поперекової підтримки водія; + нова система мультимедіа; + перенесли USB-роз'єм; + допрацювала підвіску і рульове управління (шарові, наконечники, амортизатори). Наступний власник буде задоволений даним автомобілем, все прозоро та відкрито, багажник дуже великий, бензин 92-95 (бак 63 літра). Гарна, висока машина для сім’ї. Є зимова гума ЇЇ подарую, але вона у друзів в гаражі, м Івано-Франківськ. Є Бокс та рейлінги на кришу +350 €
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?