Продаю власне авто, в хорошому стані! Авто без підкрасів. По авто робити нічого не потрібно! Є сервісна книжка.
Продам власне авто. В дуже гарному стані. Повністю обслуговане. Комплектація Highline. Надійна коробка dsg dq250. Салон комбінований шкіра - алькантара. Електро привід передніх сидінь з памʼяттю водія. Підігрів передніх сидінь. Електро привід багажника. Електро фаркоп. Надійний мотор 2.0 дизель 130 kw. Сажовий фільтр на місці. Гарна літня та зимова гума, майже нові. Авто обслуговувалось завжди вчасно, по регламенту. Дзвоніть, пишіть відповім на всі питання.
Машина на ходу. Произведена замена 4,5 звёзды КПП Более детальная информация по телефону
ГБО 4, комплект зимової гуми на дисках, технічно обслугована, сів і поїхав!
Продам Alfa Romeo 159 АВТО ЗНАХОДИТЬСЯ В ПОЛЬЩІ М.ЛЮБЛІН Авто у чудовому технічному стані. За додатковою інформацію пишіть в сповіщення АвтоРіа або за телефоном +**********
К вашему вниманию, ВАЗ 21053. Машина хозяйская, с приятным ухоженным салоном, была почти всё время в одних руках, сохранился советский сервисный журнал и чемоданчик для инструментов. Мной приобретена полгода назад (за это время проехал 3000 км). В машине установлена фиатовская 5-ступенчатая коробка передач, двигатель 1.6; ГБО-2 вписано в техпаспорт. Так же в машине установлена музыка, магнитола + 2 динамика спереди + 4 сзади. Стоит новый аккумулятор, в салоне установлены лед лампы в штатные места (могут светить обычным цветом либо опциональным). Есть 2 комплекта колес, штамповки на хорошей зимней резине, лето на литых дисках. Задняя часть чуть приподнята проставками в пружины, чтобы можно было грузить машину в случае надобности. Продажа только с переоформлением. Из нюансов, есть над чем поработать в кузове, прикрутить крутилку для открывания окна справа сзади. В остальном машина в хорошем техническом состоянии, ездит каждый день. Просьба с глупыми вопросами не звонить, аргументированный торг - уместен.
Продам хороше надійне та економне авто.Авто в хорошому стані. Ходова нова всі розхідники замінено .
Авто в ідеальному стані не потребує вкладень купувалось особисто для дружини з мінімальним пошкодженням. Авто використовувалось дуже мало.
Перший власник в Україні,пригнане з США Більш детальніше дзвоніть\пишіть Перекупам не турбувати !!!!
Продам авто Volkswagen Golf V в хорошому стані з самим надійним двигуном 1.6 MPI із встановленим ГБО ІV покоління. Салон в доглянутому стані. Технічно все працює добре. Ходова частина без нарікань. Всі вікна рідні, включаючи лобове. Всі питання по телефону. Торг мінімальний.
Всім привіт. Авто знаходиться в Данії готовий пригнати реальному покупцю. Тел +********** WhatsApp, viber Стан:ідеальний купляв і робив для себе
Напівпричіп - зерновоз Bodex KIS-3WA 2011 року випуску (45 кубів) у гарному стані!!! Тара - 5900. Осі Mercedes два лінивці. Напівпричіп пригнаний з Польщі, їздив без перегрузів! Кузов та рама-алюмінієві. Двері-клапан. Є лючок. Тент цілий без пошкоджень.Тормоза дискові. Колеса на двох осях, нові контик і китайська усилена. Причіп повністю у робочому стані, зачепив за авто і поїхав. По всім додатковим питанням дзвоніть. Можливий обмін на контейнеровоз з вашою доплатою!
Продам хороше, економне, сімейне авто Рено Сценік 3. Рідний пробіг В рідній фарбі Замінено грм. Екологія вирізана. Поміняні свічки накалюванння і реле свічокнакалювання. Замінені втулки стабілізатора і тяги стабілізатора. Замінене масло в мкпп Замінено задні сайлентблоки Торг. Можливий обмін. Є царапини на бампері, які видно на фото.
Авто було пригнано з Америки з незначними пошкодженнями безпека залишилась цілою було замінене переднє крило і водійська дверка заднє крило рихтоване
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?