Автомобіль у доброму технічному стані, один власник, вкладень не потребує.
Продам Газель 33021 з металічною будкою. Двигун після капремонту, добра резина, замінено всі шланги, тормозні колодки, газова установка на метані. Їде і на газі і на бензині. Все робоче. Новий акумулятор, залитий тосол. Посилені ресори ззаду. Потребує невеличкого косметичного ремонту.
Авто на ходу. Новий карбюратор солекс. Новий акумулятор бош. Зроблена ходова, замінені задні лонжерони, поварене та оброблене дніще. Комплект зимової резини з дисками. Мотор масла не бере. З документами.
на ходу роздатка на підрамнику міст знятий потрібно ставити, slalom треба добирати, не гнила є іржа місцями, машина їздить на ходу але без комфорту
Продається фіат тіро 1.4 карб, діски тітани, сигналізація центр. замок, музика, 20000 км. назад - капіталка двигателя, ..поміняні пороги. Був на ходу - але давно не заводився, немає АКБ. Проблема з задн. крилом - вік. Авто хороше, ще послужить..
27+1 місць, м'який, велюровий салон, електронні двері, штори, спальник, дві пічки, обдуви та освітлення для всіх пасажирів, підлокітники. Передня балка інша вписана в тп. Я власник тіки з переоформленням. Цікавить обмін на авто без моєї доплати
Geely CK, 2008 року, р. Мукачеве ,Нова АКБ, Нові амотизаторы,Нові ФАРИ( старі потьмяніли),Нові сайлентблоки ,вилки, Супорта і гальмівні циліндри з новими ремкомплеками,Мотор-ОК,Замінили масло і ремінь ГРМ. Не працює склопідйомник пасажира. Обмін на бус з моєю доплатою.Обмін пропонувати по телефону
Сімейний автомобіль. Машина у відмінному стані. Купувалась у Німеччині для себе. Дуже економно. Є три функції керма. Дорога газова апаратура. Усі скла рідні. Щеплення змінено. Вся інформація по машині за телефоном.
обмін з вашей доплатою
Opel Vectra B, 1997 року, м. Болград
Авто в чудовому стані!!!Без ДТП не биток і не топляк(куплена в США цілою за дорого з незначними подряпинами(сполірувались).Вся машина у заводській фарбі і навіть бампера!З невеликим 100% оригінальним пробігом (як для дизеля).Дуже хороша комплектація:проекція на лобове,панорамний дах,електро кришка багажника з можливістью відкривання без допомоги рук,без ключовий доступ,передні електро сидіння з памятью і підігрівом,шторки задніх вікон,широкий монітор,розширений бортовий компютер,широкий монітор,парк-троник перед зад,камера і багато багато інших!Технічно у доброму стані,мотор 2.0TDI(190к.с. з одною турбіною,не димить,масло не бере)працює ідеально без посторонніх звуків,турбіна дуе,коробка передач АКПП звичайний 8ми ступінчастий автомат фірми ZF (не робот і не варіатор) працюе ідеально перемикается плавно без ривків і ударів,ходова не гримить ,по електриці все працюе помилок немає.Додатково Прошита мова з картами навігації.!Повний привід X-Drive(всюдихід,проїде де завгодно)Гарний колір Білий Перламутр!Просте,недороге в обслуговування,комфортне,надійне і потужне(190к.с. з одною турбіною) авто з невеликою витратою палива 8літрів солярки по місту!В мороз -20 запускается без проблем(як бензин).
Авто в гарному робочому стані.Сидіння,,ПІЛОТ,,Всановлена ВЕБАСТО. Кондиціонер в салон і в грузовий відсік.+ комплект зимової гуми на дисках. комплект зимової гуми на дисках. Новий АКБ. ПОТОРГУЄМОСЬ.
Автомобіль обслужений. Кузов пофарбований по колу (окрім даху), переварений, корозії та «рижиків» немає. Технічно авто в хорошому стані: двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Автомобіль доглянутий, надійний та готовий до експлуатації.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?