Авто в нормальном состоянии для своего года, салон чистый, сиденья не затерты. Неисправна коробка передач, авто едет только назад, (нужно поменять саленоиды). Остальные вопросы по телефону. ТОРГ.
Продам Ваз 2110. Поварена і пофарбована. На даний час вкладень не потребує.
Машина повністю на ходу. має деякі нюанси на фото все видно. любий вид оформлення
Один владелец . Гаражное хранение. Люксовая комплектация: АВС , стеклоподьемники , электрозеркала , кондиционер , ГУР , литые диски, чехлы, коврики , тонирован , новая резина . В ДТП не участувал , пробег родной . Возможен обмен на бус пасс. , или груз-пасс. , с моей доплатой .
Продам дуже хороший автомобіль ваз 2110 , в дуже доброму стані все життя в одних руках була 84000 пробіг, не кручений
опис відсутній
Можливий обмін на євробляху
ваз 2101 у відмінному стані, електронне запалення, газове обладнання, оригінальний салон, не варене.
Автомобіль НЕ МАЕ ІРЖІ !!! Авто мае ГБО , вписане в Свідоцтво. Питань по технічному стану не має
Машина в доброму стані сів поїхав возможно обмен
Авто норм, начебто все круто поставив двосторонню сигналку, магнітолу+підсилювач, центр зам, Єлектросклопідйомники, додатково кнопка вентилятора, нові ущільнювачі , тонування , обвіс віровики мухобойка, нові коврики і корито багажника, безконтактне запалювання, новий стартер, ледлампи н4 головного світла, нові дроти, підкріплений фартух , дно перед цією зимою повністю оброблене по євро технології, 5років гарантії обіцяли, карб перебрано, двигун повністю відповідає всім найвищим вимогам, 14ті диски зимова резина , ну і загалом всі рідини замінено , деякі основні датчики також оновлено, електро годинник+температура+бортове живлення , гідрокоректор фар полагоджено, +захист двигуна, чохли червоно чорні, є комплект під газ, але ще не встановлював, працює все або майже все. Під підсилювач сабуфера не встиг купити нормальний динамік, але полку поставив , а інше так думаю все норм, будь яке переоформлення, короче будь який каприз за Ваші кошти. А і мало не забув фаркоп теж є...
авто напевно ходу, вкладень не потребує,сів і поїхав Деталі по телефону Михайло
Добрый день, продам свою ласточку, по технике все ок, проблем нет, по кузову есть нюансы на фото видно, за более дополнительной информацией звоните на ЛС редко отвечаю. Перекуры гуляйте лесом!!!!
Нормальний стан, їздить, все працює. Масло не бере. Сигналізація, центральні замки.
630727691
В гарному стані,є комплект зимової резини на дисках. Торг присутній
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?