Продам ВАЗ 2106 в непоганому стані ! Масло фільтра недавно замінено,масло не бере їздить дуже добре по кузові є маленькі недоліки ,а так в цілому не погана машинка . Купив сів і поїхав!
продам живе авто, в рідний фарбі, фарбувати варити не потрібно, мотор коробка супер, свіже масло, антифриз, електроне запалювання
Хороше авто
Автомобиль в нормальном состоянии, вложений не нужно, ездит каждый день, газ вписан, с документами порядок
Своє авто.Форд фиеста1.4бензин.робот.Звоніть все розповім та покажу
Стоїть новий радіатор пічки Замінились ремні і ролики Водяна помпа Щойно замінилось масло і всі фільтра Задні амортизатори Опорни передній амортизаторів і підшипники Заміна антифрізу і рідина гідро підсилювача руля Ходова також робилась Машина на ходу Без торгу!
До Вашої уваги надійне перевірене авто.У володінні 8 років, все робилося завчасно та за потреби. На разі вкладень не потребує, сів-поїхав. Встановлено ГБО, коробка 5ст Фіат, що дозволяє економити, новий АКБ, сигналізація, передні склопідйомники, електронне запалювання, електро бензонасос, тонування скла, підсвічування салону. Передні сидіння від автомобіля ФОРД, що надає ще більшого комфорту від керування. Торг присутнії, але невеликий. Переоформлення на нового власника через МРЕВ, або договір купівлі-продажу на нового власника для постановки на облік за місцем реєстрації нового власника.
ВАЗ 2109 1.3л об'єм за свої гроші не поганий варіант за свої гроші їздить кожен день не вибаглива на повному ходу дзвоніть по телефону розповім більше
Продам машинку в хорошем состоянии. Ездит каждый день. Вложений не требует. Покупалась в автосалоне. Первый владелец. Недавно проводилось то, заменили колодки с дисками. Два комплекта резины на дисках. Звоните, договоримся.
Продам Мазда 323f Сліпа . машина на ходу.
Лак полез не гнилой мотор 2.8 бензин по машине желательно освежить.едит очень бодро механика резина новая ходовая зделана
Авто на ходу. Є нюанси по кузову. Обмін
Один власник (автомобіль був придбаний з салону в 2008 році). Комплектація: груз-пас. Недавно був зроблений кап. ремонт двигуна, стан: "сів і поїхав". Встановлено ГБО 2-го покоління з салону (вписаний в тех. паспорт). Присутні незначні дефекти по кузову (автомобіль не новий)! Двигун - 405 (інжектор). Потенційному покупцеві торг безпосередньо біля капоту.
Срочно Продам ваз 2107 в досить гарному стані машина робить як часи мотор працю гарно нічого нестукає ні шумить лишньих звуків по моторови немає коробка 5 ступка масла та фільтра замінені нещодавно також поміняне масло в задньому мості і коробці передач стоять два передніх стікло падйомника електричні багажник відкривається з салону з електро кнопки і також з ключа з дифектів по машині немає ніяких по ходовій потрібно замінити задні два амартизатори та трішки чути христовини на кардані але наці всі запчастини зкину звичайно ціну якщо цікаво телефонуйте домовимось про ціну ціна її 1450?+ звичайно торг на каву та на запчастини машина робилась для себе салончик гарний чистонький
авто в задовільному стані. кап.ремонт двигуна, газ 4 покоління, світло ксенон,люк, сигналізація.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?