дістався від батька! продаю в тому виді в якому є!
Авто находу мотор и ходова без нариканий требует поварки а так сел и катайся звоните все роскажу за машынку
Авто без ДТП. У нормальному стані. 3 власник. Нова зимова гума. Є недоліки по кузову *подряпини).
Авто в гарному стані не потребуэ вкладень в сварочных робот непотребуэ двигун працюэ що на газу що на бензини як годинник инжектор газ другого покоління газ вписаний з документами все чітко в авто нічого не стукаэ завів та поїхав на любу відстань в кладень не потребуэ не яких лишніх звуків немаэ
Машина в нормальном состоянии • Масло не есть все функционирует
Перший продаж , можливий пригон під будинок , виключно переоформлення , деталі за телефоном Обмін на скутер- мотоцикл від 50 кубів , або ж обмін на сільгосп техніку , саморобну/нову/бу , з моєю доплатою , або ж рівноцінний обмін
Вітаю! Продам власне авто. Машина на повному ходу, встановлено та вписане в документи ГБО 2 покоління. Автомобіль повністю та якісно фарбувався у 2020році, також була поварена, та оброблена від корозії. На даний момент ніяких слідів корозії чи якихось нюансів немає. Точний пробіг авто вказати не можу, але двигун капіталився 30тис.км тому. Салон повністю переклеєний, дно машини з середини оброблене також, авто чисте та доглянуте. Машина робилася для себе. Музика в авто присутня, на фото просто знята панелька магнітоли. Люк обслужений, працює. Авто не димить не пердить. Машина стоїть на обліку на мені з 19 року,але власник я з 2013 року. Авто кожен день на ходу. Звичайно, авто не нове, і якісь вікові проблеми можуть виникати, але у хороших руках автівка ще буде служити вірою та правдою. Торг мінімальний, тільки реальному покупцю біля капота, продаж не спішний. Бізнесменам прохання не турбувати. По будь яким питанням - телефонуйте. Слава Україні!
Автомобиль на ходу, требует сварочных работ
надійне економне авто росхід 7 літрів палива на 100КМ
Власне авто у користуванні 3,5 роки. Вчасне обслуговування на СТО. Не дошкуляла поломками. Присутні дефекти по кузову (на фото). Деталі по телефону.
Продам • ВАЗ 21114. • Газ/бензин. • 2008 года. • Покупали в автосалоне -один хозяин. • 1,6 об.дв. 16клп. • Пробег 123000км.Не гнилая,есть следы эксплуатации.Звонить на Ватцап, Вайбер.
Продється авто ВАЗ Каліна.Торг .Усі питання за телефоном
продам власний автомобіль 2008 року відміному стані
Пежо 605/2/1990 бензин підїдає масло находу більше інформації по тлбліку знімається, продаж тільки з переоіормленням
Терміново!!! Деталі за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?