Продам газ 24-10 "Волга". Автомобіль в ганому стані, кпп 5-ступка, газ\бензин, газ вписаний в техпаспорт
Продам авто в хорошому стані не гнила не бита двигун хороший масло не бере пічка працює добре стоїть сигналізація музика ксенон електросклопідйомники в машині все працює все гальма дискові документи в порядку тільки переоформлення !!!
Москвич 2141. Двигун 1.6 - 2106 На газу. 65 літрів балон тор. Не гнилий. Є моменты по кузову. Сидіння передні з іномарки. Висока, пружини не сівші. Пічка гріє. Центральный замок. (передні двері). Резина зимня в гарному стані. АКБ супер. Масло, антифриз замінено. Основні функции авто - Заводиться, їде. Тормоза, ручник, світло - все робоче Кпп п'ятиступка. Багажник на даху міцний Питання - телефонуйте Торг можливий Свіжа страховка. Дивитись на ДД. Бажано переоформлення
На ходу,газ бензин,не гнила,поварена,кузов міцний. Торг.
продаю власне авто,вкладень не потребує все працює салон охайнийв комплекті зимова гума на дисках
На ходу документи в порядку дзвонити****************** бо закордоном
Продаєм ВАЗ 21112 на повному ходу, 8 клапанний мотор, мотор не димить, масло не їсть (від заміни до заміни) заводиться з пів оберту, дод. опції: центральний замок, склопідіймачі, 4 двері, 2 комплекти ключів, ходові вогні, охайний салон сіли і поїхали. Потребує кузовних робіт, все видно по фото.
Авто на повному ходу, ручне гальмо працює, всі лампи світять, стоїть хороша музика, сидіння з форда з електрорегулюванням працюють. Торпеда з 3110, КПП 5-ти ступінчаста. Фаркоп є. На машині є сліди вікової корозії та інші дефекти старості які не впливають на задоволення від управління цією баржею. За два роки володіння замінили акумулятор, відремонтували стартер і генератор. Масло і фільтри міняли. Без торгу.
Авто в сім'ї з 2017 року, останні два роки в мене. Віддав батько, використовув авто завжди обережно, їздив на роботу та інокли до лісу на відпочинок. Брав авто 3-4 рази на тиждень, загальний пробіг за місяць десь 400-450 км. Із загального, на пробігу 116т. км. поміняв помпу, ремінь ГРМ та ролики. Десь в цей же час поміняв глушник, також поміняли сайленблоки передньої частини авто, замінено зчеплення та корзину зчеплення, пильники на приводах та замінено олію в коробці. У травні 24-го перебрано газовий редуктор, замінено газові форсунки, та патрубки по яким йде газ. Також цим літом замінив сифон, який знаходиться під колектором, та замінив дві котушки запалювання. Усе що робив записував до книжки, тому можу більш детально розповісти по телефону. Важкого нічого не возили, крім себе. Олію завжди міняли кожні 7-8 т. км. в двигуні. Також віддам комплект змової резини на штампах. Встановлені лед протитуманні фари, які мають два режими роботи. Продаж по повному переоформленню. Встановлено фаркоп з робочою розеткою. В машині також встановлений сабвуфер та підсилювач, його продам окремо, або залишу собі. Дзвоніть, відповім на усі запитання)
В гарному стані, не гнила, технічно справна, вкладень не потребує. Встановлено: Газ 4 покоління, ксенон, підлокітник, шкіряне кермо, кондиціонер працює, зимня гума, комплект літньої в наявності. Документи в порядку, продаж тільки з переоформленням
торг
автомобіль на ходу в хорошому стані сів поїхав всі деталі по тел
Оцинкований кузов. Гаражне зберігання. Зроблений двигун. Масла та ремінь ГРМ замінено. Газ вписано в реєстраційний талон.Я власник авто. Любий вид переоформлення. Звертатися за номером Сергій. Реальному покупцю торг біля капоту
Продам Мосвич газ/бензин Колір: синій На повному ходу,жодних вкладень не потрібно.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?