машина на ходу , мотор відремонтований, тнв, форсунки також.свічки розжарювання нові,задні стійки нові ,зимня резина нова.дзвонити ? Андрій
Авто в гарному стані. Надійний автомобіль. Двигун та МКПП працює як годинник. Стоїть ГБО 4 покоління, вписане в техпаспорт. Є незначні наноси по кузову. Масло та все інші витратники завжди замінювались вчасно. Салон чистий та не прокуренний. Стоїть гарне світло, вночі дорогу видно гарно. Музика штатна. За додатковими питаннями телефонуйте. 2-комлекта резини на дисках. Торг біля авто.
продам Ваз 2107 ,2000 рік ,другій власник ,небита нефарбована ,сів і поїхав
Продам Мітсубісі Галант 7 покоління, 1.8 інжектор, бензин. Новий акумулятор, радіатор, на новій зимовій гумі, ходовка зроблена (нові стійки, пружини, важелі)
Авто в чудовому стані. Я перший власник в Україні. Пригнане з Швейцарії. Рідкісна комплектація. в листопаді була заміна масла і фільтрів. Суперзручне не тільки у керуванні, а й у всьому! Комфорт просто мега: мультируль підігрів сидіння підігрів зеркал скаладання дзеркал парктроніки перед/зад камера заднього виду парковочний асистент підказка передач клімат контроль дворники з датчиком на краплі дощу фари з автоповоротом підключення до телефону круїзконтроль навігація ....
продам ,після дтп заводиться ,можливий торг,обмін тел
Продам авто,газ 4-го покоління,брав авто у товариша,авто робилось під себе,замінено щеплення,нова резина,багато що робилось по ходові,ремінь, ролік ,масла фільтра замінені,авто на свої роки має гарний вигляд,тел, торг у капота.
Волга-ГАЗ 3110 колір зелений ну виглядає на синій їде чудово 2 власника
Стан хороший. По проблемах індивідуально. В діда в гаражі не стояла.
Продам ваз 2107. 1989 року. З електрики все працює. (є 2 ял скло підйомника). З музики залишаю колонки перед.зад. У коло тонування, лобове 15%, боки 5%. Салон доглянутий. Ходова робилася, нові аморти, пружини, кульові. Диски 13. Акб добрий. Новий стартер, помпа, генератор, олія змінювалася нещодавно. Машина сіл поїхав. Є нюанси по кузову, потрібно варити правий поріг. Бажано змінити хрестовину. Продаю тому, що купив нову машину. Є невеликий торг. Машина знаходиться поскіт. Інші питання тлф/смс тут. Обмін не цікавить. Коробка 4ст. + центральний замок на 2 двері перед. Мотор потрійний, рік тому робилася капіталька, олія не їсть.
Всі деталі за телефоном
Продаю Сімку. Авто технічно в нормальному стані є нюанси по косметиці. Деталі по телефону.
Продам автомобіль в гарному технічному стані, все працює без нарікань, автомобіль на ходу, сів поїхав можливий торг, є незначні сліди експлуатації автомобіля, продаж тільки по переоформленню, більше інформоції за номером телефону Сергій
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?