Авто в харошому стані
Батарея поділок 9 з 12 Гарне авто, з продажем не спішу) якщо цікавить дзвоніть/пишіть.
Авто перший власник в Україні , відмінний технічний стан, вчасно обслугований Перевірка на любому сто
Згоріла верхня частина салон низ мотор коробка ходова майже цілі документи в порядку.
Продаю мій улюблений мотоцикл Honda VTX 1800 C з паровозною тягою, з вишуканим зовнішнім виглядом та у відмінному технічному стані! Мотоцикл-красень! Найкращий у своєму класі за потужністю, керованістю, комфортом, а головне надвисокою надійністю! Адже це не просто Honda, це Honda на кардані! Додатково встановлено: - бічні кофри - задній багажник з сумкою для інструменту - дуги - лобове скло - тюнінговані ручки щеплення та гальм - тахометр - годинник - спинка для водія - спинка для пассажира - ручки для пассажира - перероблений вихлоп на більш м'який та басовитий - тюнінговані м'які аморти задні (є рідні) - тюнінговані прогресивні пружини в передню вилку щоб не пробивало (є старі) - тюнінговані ножки, які розкладаються і перетворюються на платформи - перешите м'яке сидіння - встановлений дорогий нульовик з відкриваючоюся лядою В 23 році пройшов повне ТО, крім того замінена: - охолоджуюча рідина - новий акум - масло в передній вилці - тормозна рідина - передні тормозні колодки - встановлене гарне світло В 24-25 роках при пробізі 22983 милі були проведені такі роботи: - купив та встановив повністю нову дорогу гуму Metzeler 888 (задню і передню) - придбав чотири нових іридієвих свічки NGK та замінив їх - замінив масло у двигуні та встановив новий фільтр. - відбалансував переднє та заднє колесо. - купив та замінив стартерне реле на нове оригінальне. (старе працює, проблема була в грязній кнопці запалювання) - почистив кнопку запалювання. - замінив демпфери (втулки) заднього колеса. - купив та встановив задні гальмівні колодки. - зробив заміну масла у кардані. - обслужив стартер Продаю його, оскільки хочу придбати будинок з ділянкою. До речі в 25 році майже за 1000 у.е купив та встановив величезний задній кофр з замком. Мотоцикл пройшов повний технічний огляд та обслуговування і готовий до нового сезону без будь-яких додаткових робіт. Він у відмінному стані і готовий насолодитися новим сезоном разом із своїм щасливим власником.
Авто в гарному стані.
Продам свій автомобіль, стан відповідає пробігу, рідний пробіг 200%, не битий не фарбований все в рідній фарби, автомобіль працює ідеально, такий стан це рідкість, встановлено газове обладнання BRC, гальма посилені, супостат з Q 70, нові барабани, автомобіль обслужений повністю, встановлено дорогу охоронну систему з авто запуском та GPS, по бамперу є не значні подряпини, авто куплено в Україні
Продаю ЗАЗ Sens, 2013 р.в., я другий власник, користуюся авто з 2014 року. ГБО вписано в ТП. Ксенон, сигналізація, ел.склопідйомник. Автомобіль на ходу, має незначні дефекти кузова (див.фото). Автомобіль знаходиться в Німеччині, за домовленістю можу приїхати до Польщі або на територію Західної України. Якщо потрібно додаткові фотографії та відео авто, пишіть в WhatsApp. Ціна 1500€ з самостійним вивозом з Німеччини.
Офицал, купленный на Эмералде Моторсе в Одессе, вся история ТО на руках. Авто на новой летней резине Continental ContiSportContact 5. Вторая машина в семье, минимальная эксплуатация, последние 3 года 95% времени стоит в гараже. Возможна проверка на любом СТО, если есть вопросы – пишите в телеграм/вотсапп. Перекупам/посредникам просьба не беспокоить
Продам авто в гарному стані! Перший власник в Україні. Привезене з США з незначним пошкодженням. Повний привід, встановлено ГБО, вписане в техпаспорт. Авто повністю обслужене, гарна комплектція, вкладень не потребує! Гаражне зберігання, два комплекта резини (літня і зимова) Високий кліренс, вмістимий багажник, зручне сімейне авто.
Авто в нормальному стані. Кожень день на ходу. Витрати палива 5л на 100 км
Продам Ford C Max гібрид, 2013р. Машина в хорошому стані, ходова, коробка, двигун, в хорошому стані. Шкіряний світлий салон, по Електроніці все працює, є парктронник, гарна мультимедія, чудова машина для сім'ї, в салоні багато місця, місткий багажник. З мінусів скол на бампері,треба подивитись ходову, тому і скидую трохи на ремонт, так оцінюю в 9500$ дуже комфортна та м'яка машинка Гібрид, витрата 6-7л по місту, взимку до 8л., Плюс електромотор, на низьких оборотах їде на електро, сама заряджається за рахунок рекуперації. Новий АКБ, замінено масло та фільтра. Гарний вибір для сім'ї! Можливий обмін. Пишіть у Вайбер)
На обмін цікавить. Крузак, Тоурега, Вольво 90, Секвоя, Паджеро, GL
Машина в гарному стані без ДТП , мотор, коробка, ходова без нарікань, гаражне зберігання , салон не курящий, пробіг рідний, два комплекта коліс, масло бере в нормі від заміни до заміни максимум 200 грам, звоніть розповім більше, можливий обмін на мінівен пишіть у вайбер.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?