автомобіль на ходу, у задовільному стані, після повного обслуговування!!! сів і поїхав!!!
авто знаходиться в місті Люблін Польща повністю обслужене, хто зацікавлений пишіть з радістю відповім
Авто у повному фарші! Кондиціонер, гідропідсилювач і регулятор керма по висоті, подушка безпеки водія, підігрів сидінь і дзеркал, двозонне опалення для задніх пасажирів, безшумка і теплоізоляція, LED лінзи, Електросклопідйомник передніх дверей з доводчиками, Підігрів заднього скла, Тоновані вікна, Плавна підсвітка салону, Газове обладнання зареєстроване, оздоблений багажник. Дуже економне. На 10 літрів газу проїзжаю 125-130 км в змішаному режимі по Києву. Тобто 8 літрів на 100 км! Запчастини теж дешеві. Зробив модернізацію отоплення, спеціально дороблений радіатор печі дає 65 градусів тепла у зимку. Вуха горять як в сауні. Плюс додатково протягнуті повітряні шляхопроводи до ніг пасажирів задніх сидінь і зроблен дефлектор з регулятором швидкості повітря і декоративною підсвіткою для задніх пасажирів. Зроблена тепло і звуко ізоляція всіх дверей і стелі. В машині дуже тепло і тихо. Є підігрів передніх сидінь. Також є високошвидка зарядка USB i Tape-C на 65 Вт. Багажник теж оздоблений карпетом, дуже акуратний і чистий з EVA ковриком і боковими сітками. Світло оснащено крутими міні-LED лінзами. Спалах світла на дорозі можна побачити навіть вдень, коли вмикаєш. Чіткі кордони світлової плями не засліплює водіїв. Авто обладнане кондиціонером і ГУРом. Все гарно працює. Також регулюється кермо по висоті. Бокові дзеркала мають підігрів з повторювачем поворотників. Але ліве дзеркало було трохи пошкоджено і повторював був втрачений. На фото видно. Є невеличкі сколи лакофарбного покриття, але вони оброблені. Також є декілька точок рижиків. То все робиться, як що є час. Двигун і коробка Opel. Машина дуже шустра і прийоміста. Влітку була заміна прокладки головки, свічки з дротами. Також поставили нове щеплення з барабаном і вижимним Valeo зі всіма сальниками. Поміняно мастило в коробці. Замінив ремінь ГРМ. Так шо про все це можна не думати. Перед війною поставив нові тормозі диски і японські газомасляні амортизатори Kayaba. Машина дуже м"яка, ідеальна для міста.
продам власне авто , кожго дня в ходу, технічно обслужене, детальніше по тел.
Сів та поїхав
У хорошому стані, відповім на ваші запитання за номером
Пропоную чудовий автомобіль з безліччю переваг для майбутнього власника. Пригнаний із США, з мінімальним пошкодженням заднього бампера та кришки багажника, безпека ціла. Машина відчувається як нова, особливо в салоні, де збережено відмінний стан. Є незначні зовнішні подряпини, які помітні лише при детальному огляді. Авто обслуговувалось вчасно(машина сама слідкує за мотогодинами) якісними матеріалами. Авто з чесним пробігом, що можна підтвердити через Carfax або на СТО. До переваг входить сучасна LED-оптика, яка забезпечує відмінну видимість уночі, не засліплюючи інших водіїв, а також передній та задній парктронік, задня камера. Передня частина авто і фари захищені бронеплівкою, дах і спойлер — у стильному червоному кольорі. Машина поєднує в собі потужність і комфорт, а повний привід з можливістю відключення заднього моста допомагає економити пальне. До авто додаються два комплекти гуми в хорошому стані. Також ви зможете насолоджуватися якісною музикою та зручністю CarPlay. Причина продажу — авто завелике для зручного паркування дружиною. Більше інформації можна отримати через FACEBOOK Messenger - Volodymyr Prusak, телеграм (нуль шістдесят три, шістсот-двадцять три-шістдесят один) нікнейм SlimDrift або пишіть в чат і найдемо як звязатися, мобільний без зв’язку
Продам євро причіп Kassbohrer. Бризент у відмінному стані гума відсотків 70-80 є бічне вивантаження все працює в рейсовому стані документи в порядку я господар. Є євро серга з дишлом у комплекті віддам переробляв під камаз Торг увімкнений. Пишіть дзвоніть тл
продам ваз 2108 на ходу сыв поэхл
Машина на повному ходу, сів і поїхав, більше інформації по телефону. Без торгу
Машина на ходу,момо руль; інжекторний мотор; паук прямоток;єлектріка в порядку;машина ціла, не ржава;;За детальною інформацію телефонуйте
авто на ходу сів іпоїхав
Продам авто. Рено Меган Сценік 2007р. 130000 пробіг по Європі. 1.6 бензин. 6-ти ступінчаста коробка передач. 16 клапанів. Кондиціонер. Бортовий комп'ютер. Машина в хорошому стані. Заміна ременя ГРМ проводилася при покупці 2 роки тому. Другий господар. Всі деталі і питання обговорюю лише по телефону. Ціна 6700???? Мирного неба над головою тел
максимальна батарея - економічні двигуни - CCS -можливість швидкої зарядки 160 квт/год - адаптивна підвіска, по висоті і жорсткості - зимовий пакет, підігрів руля і двірників Зимова резина NOKIA
Продаю Форд Фокус 2008 року Автомобіль технічно справний, + комплект зимової резини на залізних дисках, кондиціонер працює, салон чистий, непрокурений
Продам нещодавно пригнаний з Америки VW CC SPORT 2012 року! Частково зроблене ТО, замінене масло в моторі та всі фільтра, встановлено новий акумулятор BOSCH, двигун так акпп працюють нормально, авто їде бадьоро навіть дуже! В цілому авто нормальне! Потребує деяких косметичних вкладень! Запрошую до перегляду!
Продаю Hyundai Tucson. Машина повністю обслужена. Все справне, пригнана з Бельгії в 2019 році. Деталі по телефонулег
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?