Без аварійне авто
Автомобіль у хорошому стані, повністю обслужений, жодних вкладень не вимагає. Мотор працює ідеально, їде дуже бадьоро, ходова обслуговувалась на СТО. Салон чистий і охайний. Дуже надійний, простий в обслуговуванні та невибагливий, перевірений часом автомобіль.Коробка передач працює ідеально, скло підйомники, підігрів сидінь, камера заднього огляду, кондиціонер у справному стані.Документи в повному порядку.Звонити на номер
Авто хорошому стані все працює продаж з переоформлення.
Машина знаходиться в Німеччині. При покупці оперативно переганяється до Чернівців. Зі мною можна зв'язатися через Whatsapp або Telegramm онлайн у будь-який час.
Авто в хорошому стані Деталі за телефоном
Тих стан норм, салон чистий не порваний, по лакофарбовому потрібно зайнятися.
Офіційний автомобіль, максимальна комплектація ( пневмопідвіска, панорама, різноманітні датчики) Повністю не пошкодженний, відмінний стан, зробено велике ТО. Готовий до перевірок. 2 ключа, 2 комплекта нової гуми.
Авто в хорошому технічному стані. Без дтп. Не потребує вкладень.
Комфортне,економне,зручне авто в чудовому стані.М'яка підвіска(звичайна на пружинах)Все працює.Вчасне обслуговування.
Дизель на механіці. Заводиться з пів-оберту навіть у мороз. Клімат працює. Салон чистий неприкурений. Куплена в Польщі в червні 2022 року. За словами поляків, шорт-блок міняли на пробігу 200 тис. DPF та EGR відшилили, розхід по місту 6- 6.8 л. По трасі 5.6 при швидкості 100-110.якшо топити під 140 буде 7-8. Зовні не ідеальний - бампери мають пошкодження, також є корозія на кузові. Але не дивлячись на це, їде бадьоро і впевнено, добре тримає дорогу. Причина продажу - машину брав з думкою зробити з неї цукерку і їздити, але життя внесло корективи.
Продаю автомобіль в гарному стані, я другий власник, повністю обслужена до 150 тис, всі питання по телефону.
По телефону, обмін на штору можливо з моєю доплатою або на легковий автомобіль Свіжо пофарбований
Авто доглянуте, у чудовому стані! Приїжджайте, оглядайте))) Перекуп не турбувати!
Кращє дзвоніть, тут буваю не часто.Реальному покупцю скину але без фанатизму, що скільки коштує знаю, баригам не турбувати, для космонавтів торг це не 6-7.Обмін лише з вашою доплатою , на оглядини час не витрачаю. По авто потрібно дещо доробити, не критично, при їхніх усунення буде меньший торг є нюанси по покрасцв все на фото,по комфорту , шумці та іншими опціями не порівнюйте навіть з Camry ціх років , вже не кажучи про фольци , форди та інше.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?