Продам пасат б2 1983 року.Двигун з пасата Б3(вписаний в документи) зроблено,оливи не бере.Газ вписаний.Запчастини усі ставились якісні і дорогі.КПП 4 Ступка,але передачі довгі.Авто на ходу,але потрібно підварити(по бажанню).При вивороті керма хрустить кулак,задні гальма заглушені(новий бракований головний циліндр).Газовий балон бажано замінити.Відсутнє страхування так як виїжджаю нею дуже рідко.Звісно всі проблеми не згадаю,тому дзвоніть питайте.Авто має гарну вдачу і ніколи в дорозі не підводило.Усім мирного неба і вдалих продажів.Цікавить обмін на мото.
Дуже гарна audi a6 c7 3.0 бензин Supercharged 159 км оригінального пробігу Автомат 8ст Повний привід Два комплекти резини зима - літо Салон в ідеальному стані Підігрів керма Підігрів всіх 4х сидінь Мертві зони Carplay Bose Авто в одних руках від моменту пригону з США ! Обслуговувалась на офіціалі у Львові , є всі чеки протягом 6 років ! В машину грошей не жаліли Останній раз обслужена місяць назад - перебрали ходову, та замінили ремінь з роліками Технічно стан ідеал! Будь які перевірки на СТО ! По мотору, коробці питань немає , також можлива будь яка перевірка
* Авто привезене з не значними пошкодженнями які професійно відремонтували оригінальними запчастинами * Авто в дуже красивому кольорі Flamenko Red Metalik з вставками чорного глянецового М пакета * Безпека авто рідна! * Рестайлова версія авто чистого 21 року * Всі вікна оригінал * Авто в дуже хорошій комплектаціі * Оригінальний М пакет * Проекція на лобове скло * Спорт пакет сидінь з боковими обхватами * Full Led оптика з авто дальнім та вирізанням * Full Led щиток приборів * Камери 360 кругові * Парк пілот само паркування * Читання розмітки та отримання в смузі * Асистент попередження небезпеки * Чорна стеля * Панорама * Асистент сліпих зон * 4-х зонний клімат контроль * Підігрів керма * Підігрів передніх та задніх сидінь * Підігрів підлокотників * Наружна підсвітка ручок та підсвітка декоративна світловий килим * Безключевий доступ * Електро сидіння з памяттю * Бездротова зарядка пристроів * CarPlay та Android auto * Декоративна підсвітка із зміною кольоровоі гами * Дистанційний запуск двигуна * Webasto Ціна авто вказана за нал ! Обмін можливий ціна при обміні індивідуально до кожноі пропозиціі
Всім доброго дня! В продажі гарна машинка. Двигун працює добре. Коробка без зауважень. З працюючим кондиціонером. Масло, фільтра, ремінь замінені. Економна. Не фарбована жодна деталь! Кому далеко їхати - можу зняти відео з прибором. Торг
Продам власне авто, перший власник з автосалону в рідній фарбі та оригінальним пробігом. Скло все рідне включаючи лобове. Двигун 1.3 дизель, клімат-контроль, гідропідсилювач керма, 4 електросклопідіймача, електродзеркала, камера заднього огляду... По автомобілю нічого робити не потрібно, по ходовій частині ніяких проблем немає, мотор та коробка працює ідеально. Гарна зимова гума, також є комплект літньої. Документи в порядку, повне переоформлення.
Авто в гарному стані весь по офіційному сто. Вкладень не потребує, нова літня гума, та е зимова.
Продам Skoda Octavia 2008 року. Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю на ходу, використовується щодня. Двигун, коробка передач та ходова працюють без зауважень. Є незначні питання по кузову, які не впливають на експлуатацію. Авто доглянуте, надійне та економне. Стоїть ГБО, але не вписано в тех. паспорт. Деталі за телефоном. Продаж від власниці з повним переоформленням.
Добрий стан. Вкладань не потребує. Детальніше за телефоном.
Продам т4 мотор звичайний дизель 1,9 замінений та КПП також замінили ходова норм , почали варити кузов , та зараз не має часу ним займатися, фільонки всі є метал також .
Продам власне авто. Кузов живий (домкратиться в рідних точках), мотор сухий ( масло небере зовсім). Коробка переключає як треба, не затягує, не пинається, працює у всіх режимах. Елетрика , вся працює!! Клімат працює у всіх режимах (тепло - холод) Гарна гума. Бонусом андроід магнитола + камера задньго огляду , запчастини нові є на фото . Є невеликий торг , біля капоту реальному покупцю. Продаж тільки з повним переоформленням . Розгляну обмін з моєю доплатою , на е53 ( дізель або м54) , в межах Запоріжжя , Дніпра.
Свіжопригнана з Європи!!! Авто в ідеальному стані без жодного підкрасу на гарній комплектації!!! Модельний 22 рік (16.12.2021 р.в)!!! 7 місць…На решту запитань відповім по тел…
авто в идеальном стані
В продажі мотоцикл Kovi Advance 250 (2024 року) Стан дуже хороший, є маленькі не значні подряпини. Використовувався дбайливо, більшість часу їздив по дорозі, болота не бачів. 2-ий власник. Ланцюг сальниковий від фірми DID. Заміна масла була вчасно, кожні 20 м/г - це ~650км (Масло Motul) Воздушний фільтр та цепка теж обслуговувались вчасно. (Смазками від Motul) Мотор працює відмінно без нарікань. Зараз на лічильнику мото годин - 177.8 (остання заміна масла на 167м/г, не на 160 бо ставився на зимівлю і перед зимівльою проїхав лише 7м/г і на початку весни була заміна на нове) Торг присутній. Недоліки: - Стерта гума - Є невеликий нюанс по тросу газу, але на їзду суттєво не впливає Причина продажу - немає часу кататись, мотоцикл використовується рідше, стоїть без діла ! Продаж через Дію ! Будь які доп.фото/відео без проблем. Якщо є ще якісь питання, пишіть/дзвоніть.
Авто з 2006 року у властності. У 2007 році переобладненно в грузо-пасажир. По документах все в порядку. Двигун 2.5 простий атмосферний дизель — без турбіни, невибагливий і дешевий в обслуговуванні. Коробка: механіка, 5-ступенева. Гума: зимова Tigar R15C. Є фаркоп. Із мінусів є корозія по кузову (пороги, низ дверей — видно на фото). Потребує косметики.
Пригнана зі США 2019 року для себе авто обслуговано.
Довга maxi База!!! Дуже економний середній розхід 4.5л Перша реєстрація 11.02.2021 Повністю обслужений на сто В дуже гарному технічному стані Підтверджений не скручений пробіг Нова літня резина і акумулятор
Даф євро 6. (Все ОК)Пригнаний з Франції.На даний час їздить в рейс Україна-Європа. щеплення нове/передні шини нові/задні 40%.Можна комплектом.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?