По авто все добре, ходова нещодавно зроблена, дуже зручно їхати, лежачі поліцейські навіть не відчуває не кажучи вже про ями)) але по них намагалися не їздити!! Газ/бензин Двигун 2.0 їсть небагато, їде дуже бадьоро, нещодавно їхав із західної України до Одеси понад 1000 км, за всю дорогу не одного моменту, все ідеально, це я до того, що технічний стан дуже хороший, не сильно нахвалюватиму що б не наврочити але правда я дуже задоволений!! Приїжджайте дивіться, лакофарбовому є моменти але головний той технічний стан тому особисто для мене це таке, а вам якщо важливо, можна віддати на фарбування, знаю в Київі недорого місце, є трохи іржі, але це ось взимку з'явилося, так як перед сезоном не до кінця підготував!! Теж можна усунути. Сидіння трохи брудні, можна на хімчистку або чохли, в цілому в машині дуже багато функціоналу, не дивлячись на свої роки, ця модель напхана всякими прибамбасами! Так у цьому плані будете задоволені, комфорт гарантований! Міняв нещодавно всі олії та фільтри, це майже 100$, міняв по газу деталі теж 2600 віддав, поставив новенький акумулятор 3000 грн. Нові гарні двірники 10$, нові фари поставив 100$, старі світили вже не дуже, ці нові оригінали, ідеально світять можна регулювати!! Електро склопідйомники Електрорегулятори бічних дзеркал Багато регулювань сидінь та керма Стеля м'яка, не знаю схоже на Алькантару, але навряд чи)) вигул приємно. Загалом сіл і їдь, взагалі нема за що переживати, по авто все буже чудово!! Договір купівлі-продажу. Хочу 2000 $ торг у капота!
Самоскид -полупричіп , двойна полуресора, барабанні гальма, пачка алюмінева 9 50куб), рама - залізна. тара - 7500. Залишок шин : передня-30%; середня -70%; задня ось -100%. Ося-SAF.
Авто в чудовому стані непотребуе вкладень я один власник в Укр. ушкодження незначьне заміна капота і пайка бампера е на фото , авто на данний момент знаходиться на території Польщі, відповім на всі питання по телефону, вайбер,вацап.
прохання тільки телефонувати на повідомлення не відповідаю в допомозі продажу не потребую
Ходова, мотор в класному стані. Турбіна дує добре, робився мотор. Ніяких посторонніх звуків. Плівка Люмар, гарна комплектація, все працює. Торг біля капота
Продається Mazda 3 BK 2.0 бензин. 2004 р.в. Потребує косметики кузова. Ходова перебрана. Мотор зроблений. Масла не бере. Не димить. Детальніше по телефону. Ціна 2699$.
Швидке, комфортне, міське авто. Куплене в США без дтп - після граду - є на капоті і даху вм'ятини ( на їзду не впливають). Повна зарядка від домашньої розетки 6 год. Є порт швидкої зарядки. Охолодження та підігрів батареї. Два комплекти коліс. Адекватний торг біля машини.
Два комплекти коліс на оригінальних дисках.Літні і зимові
Заводський МЕТАН!!!. Авто в гарному стані для своїх років. Є невеликі недоліки по косметиці. Хороша комплектація. За додатковою інформацією телефонуйте
Ford ka 1996 року випуску на повному ходу, мотор не димить, масло не жре, кпп в нормі, передачі вмикаються чітко нічого не виє по електриці все працює. Комплектація: передні склопідйомники, гур, кондиціонер (робочий але потрібно дозаправити, десь трохи йде фреон після заправки вистачає на 3-4 місяці), задні форточки відкриваються, на сидіннях чохли, салон в нормі не зачуханий. По кузову без гнилі та рижиків, з мінусів тріснула шпаклівка на правій двері та поліз лак в одному місці на ляді, так абсолютно робочий, живий фордiк, продаж з переоформленням машина оформлена на дружину.
Додотково 4 шипованих колеса на дисках.
Авто у хорошому стані. АКПП і двигун у відмінному стані. Двигун чіпований на 215 кінських сил.Багата комплектація. Преміум аудио система.
УАЗ - 469 1981р. Повністю на ходу. Вписаний газ в тех-паспорт Коленвал 0.25,трамплер, змінена вся поршнева, бензонасос, помпа, стартер, аккумулятор, щеплення (нове). Без пробігу. За деталями телефонуйте!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?