Автомобіль у ідеальному стані , не бит, не крашен .Максимальна комплектація ,зауважень не має , готов до будь-якої перевірки.Гаражне зберігання .
Продаю Свій автомобіль в Дуже гарному стані.Пригнаний з Германії в 2020 році. Технічне обслуговування проводилось вчасно. Додатково встановлено шумоізоляція дверей.
авто в гарному стані.**********
Авто варте уваги були проведені роботи: зміненні усі сайлентблоки перід зад замінені усі мастила замінені пильники піввісі перід при пробігу 160тисяч був змінений грм гальмівна система обслужена змінені колодки та ремкоплекти передніх супортів та рідина. Лакафорбове покриття не фарбоване. сліди використання зафіксовані на фото. резина була куплена у 2023.
авто вкладень непотребує всі розхідники замінені кондиціонер заправлений грм поміняний власник
Chevrolet Matiz 1.0, в гарному стані, перший власник в Україні. Авто приїхало з Німеччини у 2022 році. Оригінальний пробіг, сервісна книга. Два ключа. Максимальна комплектація
Продаємо рамний джип Suzuki grand Vitara XL7,в гарному стані,Не битий та не фарбований
машина в хорошому стані замінене крило є нюанси з лфп ходова і салон в хорошому стані
- Електронний підсилювач керма EPS - Механічне блокування трансмісії - Високо технологічна трансмісія CV Tech - Легкосплавні диски R12 - Дзеркала - 2 багажні платформи - Майданчик «Lock-NRide» - Магнето високої потужності - Розетка 12V - USB роз'єм - Спинка пасажира - Сталеві ручки пасажира - Багатофункціональна приладова панель LCD - Захист важелів і днища - Лебідка 2500 фунтів - Пофарбований сталевий бампер - Фаркоп з роз'ємом для трейлера - Протиугінна система Кольори: Зелений, Помаранчевий
Стан нового авто Сервісна книжка на всю історію авто
Продам власний автомобіль.Авто в хорошому стані.Не фарбоване.
Продам свою машину, в хорошем техническом и визуальном состоянии. 10 тыс.км назад менялась цепь ГРМ с башмаками, натяжителями и т.д (+все прокладки двигателя) Двигатель масло не ест, работает ровно, без нареканий. По технике вопросов нет, за машиной смотрели. Замена масла каждые 8 тыс. По ходовой была замена задних стоек. Передние фары закатаны в защитную пленку По кругу стоит хорошая тонировка Глобально в машине ничего не делалось, только обычное сервисное обслуживание Площадки и перекупов просьба не беспокоить
Автомобіль пригнаний в Україну 3 роки назад з Бельгії. Комплектація Xline: пневмопідвіска, панорамна криша, чорний стеля в салоні, дістронік, камера, додатяжка багажнику, електро руль, пам’ять передніх сидінь і т.д.Обслуговувалась на Фольцваген. Стан автомобіля ззовні та всередині дуже хороший. Пишіть або дзвоніть на вайбер
Сім Привіт Автомобільний Он нормально складемо Всі питання за номером телефону
Я другий власник авто з 19,04,23. Вірніше моя дружина,бо сам маю бус та довготривалий час проводжу за кордоном! Авто придбали з пробігом-338600Км. Маю збережене фото продажу попереднього продавця. В авто на протягу одного року вклалося більше 1500 Дол. Детально- на другий же день після реєстрації всі-4 нові літні шини,акумулятор,передні та задні амортизатори і пружини нові,пильники,відбійники,зетки передні,наконечники рулевої тяги опорні підшипники,шарова опора, сайленблоки передні та задні,тормозні колодки по кругу,натяжний ролик ременя генератора, ремінь генератора, 4- зимові нові колеса, весною на-342000км.-Г.Р.М.,помпа водяна,концентрат, потім- заміна всіх шайб під форсунками по причині що відпустила тільки одна шайба!+прокладки колектора+ прокладка клапанної кришки,також нові щітки стартера. на-343000км.заміна масла та всіх фільтрів. Всі запчастини що мінялись нові!! старі зберігаю в коробках як доказ а не тільки на словах !!! З не доліків- лівий та правий карниз блище до передніх коліс почали пускати іржу,чуть підпалено окурком не наскрізь вся тканина водійське крісло. Продаємо в зв'язку з виїздом за кордон. Авто повністю технічно справне!! ) З власного досвіду- економне авто по трасі якщо без різких обгонів і дурнуватої манери їзди при швидкості до-110км/год. розхід-4л. також достатньо вмістиме сімейне авто, задні сидіння повністю знімаються і можна погрузити габаритні речі,чи на відпочинку зробити спальне місце мінімум для двох дорослих.+ клімат контроль вже починаючи з весни необхідна річ і підігрів сидінь з осені і взимку теж радує! Якщо не запускати як попередній власник і все вчасно обслуговувати! буде служити вірно,машиною задоволені!!
Авто в ідіальному стані ,пригнано з німечинни в березні 2024р .Двигун 1.6 16 V МРІ газу небуло і нема.Кондиціонер робочий ,масло замінено .Кого цікавить такий автомобіль дзвоніть **********Петро
Авто виготовлене в Японії для ринку США. В Україні має єдиного власника більше 14 років. Прадаж від власника!!! Заправка Окко. Сервіс Тойота та СЛайн. Масло - заміна квітень 2024 року. Комплект зимових коліс включено.
Продається автомобіль ВАЗ 2106 у хорошому стані. Машина заводського фарбування, колір бежевий. Пробіг 110 000 км. Двигун у відмінному стані, олію не доливаю, від заміни до заміни. Машина в аваріях не була, ніде не бита. Я другий власник. Дзвоніть. Відповім на усі питання.
Продам автомобіль в гарному та доглянутому стані, повний М пакет, Stage 2 , детальніша інформація за телефоном. Можливий обмін, пропонуйте свої варіанти .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?